PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش ۱۸ % رضایت کاربران ویندوز فون – بیشترین رضایت از یک سیستم عامل موبایلی

+Aren
2012/07/25, 16:13
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بر اساس نظر سنجی که بین ۱۰۴,۶۹۱ کاربر انجام شده . حاکی از افزایش ۱۸ درصدی رضایت کاربران از ویندوز فون میباشد.
با توجه به این افزاش رضایت.رضایت کاربران ویندوز فون از کاربران بقیه سیتم عامل های موبایلی پیشی گرفته.به نظر کارشناسان یکی از دلایل این افزایش رضایت عرضه چهارمین گوشی ویندوز فونی نوکیا یعنی لومیا ۹۰۰ میباشد.

میله های زرد مربوط به لومیا ۹۰۰ میباشند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع: وینفون سنتر

Danialdaneshmand
2012/07/26, 00:50
درود
بنظر من هم تا حدودی درسته!
محیط گرافیکی ، پر سرعت و جالبی داره!
شاید اینجا اینطور نباشه ولی خوب من با این رابط خیلی راحتم حس خوبی داره چند وقت دیگه هم مشکل بلوتوث حل بشه شاید یکی خریداری کنم!

+Aren
2012/07/26, 03:24
درود
بنظر من هم تا حدودی درسته!
محیط گرافیکی ، پر سرعت و جالبی داره!
شاید اینجا اینطور نباشه ولی خوب من با این رابط خیلی راحتم حس خوبی داره چند وقت دیگه هم مشکل بلوتوث حل بشه شاید یکی خریداری کنم!
یعنی اینقدر بلوتوث مهمه؟(انتقال فایل با بلوتوث) که قید همه ویژگی هاش رو بزنی؟

Danialdaneshmand
2012/07/26, 14:03
نه اونقدر ولی بعضی مواقع که شدید ممکنه نیاز بشه!
حالا که شما هم گفتی میبینم کم کم داره کمتر نیازم میشه d:

dr.zhivago
2012/07/26, 14:46
قضیه بلوتوث چیه ؟

وینفون 8 از بلوتوث پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟

Danialdaneshmand
2012/07/26, 15:32
قضیه بلوتوث چیه ؟

وینفون 8 از بلوتوث پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟

والا مشکل این گوشی های Windows Phone 7 ها تا الان این بوده که از بلوتوث گوشی فقط میشه برای پخش کننده ها و Hands Free ها استفاده کرد!
تا الان هم که فکر کنم 7.5 آپدیت شده به همین رواله که ظاهرا به دلیل امنیتی که گفته شده توی 8 هم همینطوره!
ولی خوب شرکت از نظر من این نارضایتی در ازای امنیت کاربرا کنار میزاره!
آیفون و محصولات اپل هم دقیقا به همین صورته!

+Aren
2012/07/26, 17:21
والا مشکل این گوشی های Windows Phone 7 ها تا الان این بوده که از بلوتوث گوشی فقط میشه برای پخش کننده ها و Hands Free ها استفاده کرد!
تا الان هم که فکر کنم 7.5 آپدیت شده به همین رواله که ظاهرا به دلیل امنیتی که گفته شده توی 8 هم همینطوره!
ولی خوب شرکت از نظر من این نارضایتی در ازای امنیت کاربرا کنار میزاره!
آیفون و محصولات اپل هم دقیقا به همین صورته!
البته در 7.5 ** شد.
شاید در 8 هم ** شد؟