PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه gigabyte z77-d3h با asus p8h77-v le

poyul
2012/07/25, 11:33
در مورد این 2 مادربورد اطلاعاتی رو میخواستم و اینکه کدوم قویتر هستند و قیمتشون چنده و البته گارانتی.

GIGABYTE Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ASUS P8H77-V LE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ممنون میشم راهنمایی کنید [-O<

Arsn
2012/07/25, 13:13
[QUOTE=poyul;37013]
در مورد این 2 مادربورد اطلاعاتی رو میخواستم و اینکه کدوم قویتر هستند و قیمتشون چنده و البته گارانتی.

GIGABYTE Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ASUS P8H77-V LE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ممنون میشم راهنمایی کنید [-O

اول از همه سلام و :icon_ (39):

دوم اینکه پست و تاپیک شما باید در بخش مشاوره و راهنمایی قرار میگرفت که شما رعایت نکردید !:-L

سوم این که مقایسه سختی است ! بیشتر به نیازتون و قطعاتی که میخواهید استفاده کنید و بودجتون مربوط میشه !

مادربورد گیگا z77 است ولی اسوس h77 است ! پشتیبانی رم گیگا تا 2400 مگاهرتز است ولی اسوس تا 2200 مگاهرتز !

مطمئنا بورد گیگا قابلیت اورکلاک بهتری هم دارد ! در بخش صدا و تعداد USB3 ها هم گیگا بهتر است !

در مجموع نظر من روی بورد گیگابایت است و قیمت هم ندارم

از نظر گارانتی باید بگم جفتشون شناخته شده اند ولی هیچ تضمینی نیست که خدمات خوبی بدند ، چون هم آواژنگ و هم ویستا سابقه های خوب و بد زیاد دارند !

poyul
2012/07/28, 22:38
سپاس بابت راهنمایی

اینکه پستمو جای خودش نزدم رو بذار به حساب تازه کار بودن.

GIGABYTE Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو قیمت گرفتم 270 بود رفتم بخرم شده بود 360:-s~X(

soheil74
2012/07/28, 22:51
سپاس بابت راهنمایی

اینکه پستمو جای خودش نزدم رو بذار به حساب تازه کار بودن.

GIGABYTE Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو قیمت گرفتم 270 بود رفتم بخرم شده بود 360:-s~X(
بازم جای شکرش باقیه!مشهد 500 تومنه!:((