PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلان: انتشار شماره 42 نشریه سخت افزار

Castiel
2012/07/24, 18:51
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سلام به همه دوستان

از آن جايي که مي‌دانيم بيشتر شما عزيزان درگير مسائل بزرگ و کوچک هستيد و اين مسائل کوچک و بزرگ وقت کمي براي شما عزيزان مي‌‌گذارد البته مي‌دانيم اين قدر محصولات کامپيوتري (بقيه را کاري نداريم چون همه بهتر از ما مي‌دانند) گران شده‌اند که وقتي مي‌خواهيد يکي از آن ها را بخريد بايد يک چند ماهي دندان روي جگر فشار دهيد و کلي دعا کنيد که گران‌تر از اين نشود. با اين وجود تصميم گرفتيم مانند‌ ماه‌هاي قبل با يک شماره جديد سري به خانه شما دوستان بزنيم تا در ماه رمضان اگر وقتي يافتيد نيم نگاهي هم به شماره جديد بياندازيد. اين شماره کلا کيس بارانتان کرديم تا ديگر از بابت خريد کيس خيالتان راحت باشد. البته اين تمام ماجرا نيست و مقالات متنوع ديگر براي شما عزيزان در نظر گرفتيم که اميدواريم مورد استفاده قرار گيرد. مجله به اميد خدا فردا روي کيوسک تهران و پس فردا هم در شهرستان‌ها خواهد بود با اين وجود پيشاپيش از بابت تاخيري که به طور حتم دوستان توزيع و ديگر افراد انجام مي‌دهند عذرخواهي مي ‌کنيم و مي‌خواهيم که در هر جا مشکلي وجود داشت با ما در ميان بگذاريد.

موفق باشيد

عنوان مطالب شماره جديد نشريه سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saeid6574598
2012/07/24, 19:08
مرسی حسام جان ! خوشم میاد یک بررسی از تلویزیون گذاشتید .

ATA
2012/07/24, 21:48
حسام جان دست رو دلم نذار که خونه / هنوز شماره قبلی هم به دستمون نرسیده چه برسه به شماره جدید : (

Reza Y
2012/07/25, 00:15
حسام جان دست رو دلم نذار که خونه / هنوز شماره قبلی هم به دستمون نرسیده چه برسه به شماره جدید : (چرا عطا جان این جا (اصفهان) که سره وقت میارن؟تو شهر شما این طور نیست؟

Sam
2012/07/25, 12:59
تو مشهد که اونقدر مجله با تاخیر میاد که مطالبش تازگیشون رو از دست میدن.

Editor In chief
2012/07/30, 13:58
واقعا از بابت اين مشکلات از همه دوستان عذرخواهي مي کنم

Hessam
2012/07/30, 14:05

در این جمله، نهایت از خود گذشتگی و مسئولیت پذیری وجود داره!!! هر چند فکر نمی کنم جناب پناهی عزیز مسئول ارسال باشه.
این مشکلات رو شخصاً به گردن می گیرن. از ته دل گفته شده که این واقعاً برای من یک نفر ارزشمنده و جای بسی خوشحالی و افتخار. هر چند که مشترک نبودم تا حالا.

Sam
2012/07/31, 09:43

ممنون جناب پناهی عزیز. این شماره خدارو شکر به موقع اومد. امیدوارم این وضع ادامه داشته باشه.