PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای اور کلاک

RezaOptic
2012/07/24, 17:47
سلام
من میخوام به سلامتی بزنم تو کار اور کلاک اما هیچی بلد نیستم (هیچی یعنی هیچی ها)

میخوام ببینم کسی میتونه کمکمون کنه سیستم رو اورکلاک کنم یا نه.

مشخصایت سیستم هم اینه:
CPU:AMD Phenom II X4 965
MB:MSI 785G-53
VGA: SAPPHIRE HD 4870 1G GDDR5 PCI-E QP
RAM: Corsiar XMS3 2*2G 1333
11513
اینم شکل داخل کیسم.
اینا هم لینک های قطعات تو سایت سازنده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با تشکر

metall_hero
2012/07/24, 19:10
سلام دوست عزیز
شدن که میشه
ولی اول مدل پاور رو هم بنویسید
دوم هم اینکه با کولر استوک زیاد نمیشه مانور داد
برای اورکلاک بهتر نیاز به یک کولر خوب دارید

Arsn
2012/07/24, 19:11
بعید میدونم کسی بتونه کمکتون کنه !

در درجه اول شما به یه خنک کننده ی بهتر از فن استاک خودتون نیاز دارید ! یعنی باید کولرتون را تعویض کنید !

میشه همینجوری هم اورکلاک کرد ولی خطرناکه !

شما یه تست Prime95 دانلود کرده و اجرا کنید ، با نرم افزار Aida 64 در بخش overclock دما را ثبت کنید و به من بگید ، اگر جا برای اورکلاک بود خودم کمکتون میکنم !

RezaOptic
2012/07/25, 07:11
میخوام تا چند روز دیگه یه انتک 920 بخرم. پس تا اون موقع پی دی اف یا چیزه دیگه ای هست مطالعه کنم روش یا نه.

Arsn
2012/07/25, 12:43
میخوام تا چند روز دیگه یه انتک 920 بخرم. پس تا اون موقع پی دی اف یا چیزه دیگه ای هست مطالعه کنم روش یا نه.

چیز خاصی نیست !

فقط مطمئن بشید که به سوکت سیستمتون میخوره ! داخل کیس جا برای نصب هیت سینک باشه و کیس را یه کم مرتب و تمیز کنید و یه جریان هوای خوب به وجود بیارید تا روی کار واتر کولر تاثیر سوء نگذاره !

RezaOptic
2013/02/12, 16:59
دوستان از اونجای که طول کشید پول انتک رو گیر بیارم بعد پیدا نشد بعدشم که دلا رفا و بالا کلا نشد بگیرم بجاش رفتم یه Tower 120 گرفتم حالا میخوام ببینم میشه اور کلاکش کرد یا نه .

تو سایت msi لینکش بالا هست یه قسمتی هست به نام Unlock من زبانم ضعیفه اما یه چیزای در مورد زیاد شدن هسته های سی پی یو این قضیش چیه؟

روی خود مادر بورد هم 2 تا کلید برای اور کردن هست این کاربردی داره یا نه؟؟؟

Beni7192
2013/02/12, 17:55
اون قضیه انلاک ماله یه سری از از cpu های amd هست که درواقع 4 هسته ای بدند و بعد از لاک کردن هسته هاشون اون ها رو به صورت 2 هسته ای یا سه هسته ای به بازار فرستادند!
کلا این قضیه برای پردازنده 4 هسته ای شما صدق نمی کنه!

RezaOptic
2013/02/13, 15:44
خب این قضیه کلیدی که روی مادر بورد هست چیه دیشب فعالش کردم وقتی که سی پی یو به لود 100 میرسید کامپیوتر ریاستارت میشد.
با نرم افزار occ نگاه میکردم تقریبا 20 درصد اور کلاکش بود و سی پی یو بجای 3.4 روی 4 بود چی کارش کنم ؟؟؟