PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین کتابی که خوندید چی بود ؟

Arsn
2012/07/23, 19:14
با سلام و عرض ادب !

خب طبیعتا همه شما میدونید که ما ایرانی ها کلا اهل کتاب و مطالعه به اون صورت نیستیم ! ( تعارف هم که با هم نداریم ! ) (البته منظورم شما نیست دوست عزیز !)

این مسئله را از فقر فرهنگی جامعه ، ضعف دایره لغات ، ضعف نگارش ، غلط املایی های فراوان (حتی داخل انجمن) و... میتونیم به راحتی تشخیص بدیم که آمار مطالعه جامعه ایران حتی قشر فرهیخته پایین است ، این مسئله را آمار و نظرسنجی ها هم همواره تاکید کرده اند !

هدف ایجاد این تاپیک این است که شما آخرین کتابی را که خوندید را بنویسید ، نقدش کنید و به دیگران توصیه کنید یا از خوندن آن منع کنید !

حالا این کار دو فایده دارد ! 1) برای خودتون : اگر دیر به دیر کتاب میخونید باعث خجالت کشیدن شما میشه ! 2) برای دیگران : شما با نوشتن کتاب خوب یا بدی که خوندید میتونید به دیگران در این که چه کتابی بخونند کمک کنید !

البته این که من میگم باعث خجالت میشه ، لزوما شرمساری به خاطر کتاب نخوندن نیست ! چون کتاب نخوندن هم عار نیست ! میخواهیم به خودمون یادآور بشیم که امروزمون نسبت به دیروز چقدر مفید بوده و چقدر یادگرفتیم ! حالا چه از طریق کتاب ، چه از طریق هر رسانه ی دیگه ای !

پس از شما میخوام از این بعد در این تاپیک آخرین کتابی را که خوندید نام ببرید ، نقدش کنید ! همچنین از دوستانی که بهترین کتابی را هم که خوندند نام میبرند پیشاپیش متشکرم !

Castiel
2012/07/23, 19:18
من خیلی اهل کتاب بودم ولی از دست این وبسایت و فروم سخت افزار ....
آخرین کتابی که خوندم "خاطرات دلبرکان غمگین من" از گارسیا مارکز بود که چند سالی هست کتابش چاپ نمیشه!
کتاب بعدی خط سوم هست اثر دکتر ناصرالدین صاحب الزمانی در خصوص زندگی شمس تبریزی و مولانا که واقعا کتاب فوق العاده ای هست.

Navid.y
2012/07/23, 19:21
در حال حاضر کتاب "مذهب علیه مذهب" از دکتر علی شریعتی رو دارم میخونم. اگه توصیف نکنم بهتره چون تاپیک به جنجال کشیده میشه. فقط اینو بگم که یکی از بهترین کتاب هایی هست که تا الآن خوندم.
یه کتا دیگه هم دارم میخونم که اسمشو تو روم نیارم بهتره. نمیخوام فروم رو شی***لتر کنن.

کتاب "استاد عشق" زندگینامه ی پروفسور حسابی هست که خیلی کتاب قشنگیه و سه بار خوندمش!

farjam1990
2012/07/23, 19:25
شروع به خوندن مجموعه کتابهای "عهد عتیق" کردم که شامل39 جلد هستش

kamyar
2012/07/23, 19:37
کتاب...کتاب........کتاب چیه؟!منظور از کتاب همون مجلس!
اخرین کتابی که خوندم درسی بود فکر میکنم شیمی2(اخرین امتحانم) میدونم که همه هم خوندن پس همه میدونن چه درس شیرینی هست
من بیشتر در اینترنت مطالب جدید رو سرچ میکنم و یاد میگیرم بقیه موضوعات هم که...........

metall_hero
2012/07/23, 19:39
من اصلا کتاب نخوندم تو عمرم :(:-<

AloneWolf
2012/07/23, 19:54
شهريار ماکیاولی

چند سال پیش نصفه نیمه خوندم ، اما سال گذشته تونستم کامل بخونمش.

از یک سال پیش تا به امروز ، تنها کتاب های کامپیوتری رو ورق زدم.

Arsn
2012/07/23, 20:15
آخرین کتابی که خوندم و هنوز دارمش :

11405

بهترین کتابی که خوندم :

نمیدونم ! شاید ، شاید ==> کتاب سوال های درست اثر دبی فورد

Yaser_Aramesh
2012/07/23, 20:21
آخرین کتابی که خوندم یه رمان بود که از نمایشگاه کتاب امسال گرفته بودم !

الگ یا شهر در محاصره

خیلی قشنگ بود....حتما بخونیدش....درباره ی سرگذشت یه پسر روسی به اسم Olg در شهر محاصره شده ی لنینگراد توسط آلمانی ها هست

قبل از اون شاهزاده کوچولو رو تمومش کردم

کلا کم میخونم ولی اگه بخوام بخونم حسابی میخونم ! 6 ساعت در روز !

VSH-Katana
2012/07/23, 20:22
کتاب شیمی4 واسه کنکور:دی

+Aren
2012/07/23, 20:59
اینها:
کتاب c# که توی گروه هم آپ کردمش!
کتاب پند ها و اندرزهای شهید مطهری
رمان علمی تخیلی شکست ناپذیر که بسیار علمی بود و اساسی حال کردم باهاش!
من موضوع مورد علاقه ام همین علمی تخیلی هست و اکثر کتاب های ژول ورن رو تو دوران کودکی خوندم!
به ایزاک آسیموف هم علاقه بیشتری دارم، کتاباش علمی تر هست و لی ژول ورن بیشتر داستانی هست!
یادم رفت بگم!
کتاب های ناگفته های جنگ و شلمچه تا حلبچه هم کتاب هایی بودند که اطلاعات بسیاری در مورد هشت سال دفاع مقدس بهم دادند و البته چگونه جنگیدن!
دوست دارم این کتاب ها رو هم بخونم:
پایی که جا ماند
دا
سپاس

dr.zhivago
2012/07/23, 21:21
من کلی از کتاب های ژول ورن و الکساندر دومای پدر رو خوندم ،
بهترین کتاب ژول ورن از نطر من کودکان کاپیتان گرانت بود
سه تفنگدار و کونت مونت کریستوی دوما و سفرنامه ماژلان نوشته آنتونیو پیگافتا بهترین کتابهایی بود که خوندم ، این کتاب آخری رو به داداشم که به هیچ وجه اهل مطالعه نیست دادم خوند ، همچین کف کرد که نگو ، به شما هم توصیه می کنم بخونید حتما

ژوزف بالسامو و غرش طوفان ، 45 نفر و دیگر کتابهای الکساندر دوما که مربوط به زمان شارل نهم و هانری سوم و چهارم هستند والان اسماشون یادم نیست از جمله بهترین کتابهایی هستن که خوندم.

سینوهه رو هم از یاد نبرم ، توصیه میکنم از دست ندید .

الان هم مشغول خوندن یه کتاب 4 جلدی هستم که مربوط به دوران هارون الرشید میشه و ایرانی هایی که برای استقلال ایران تلاش می کنند . اسمش هم خون و آزادی هست .
از نظر خط داستانی کتاب جالبی نیست اما از نظر اطلاعات تاریخی میتونه مفید باشه.

dr.zhivago
2012/07/23, 21:23
روح الله این کتاب شکست ناپذیر همونی نیست که از روش فیلم شکست ناپذیر رو با بازی بروس ویلیس و ساموئل ال جکسون ساختن ؟

Arsn
2012/07/23, 21:32
من دوست دارم کتاب "دا " را بخونم ! (خاطرات یک خانمی در دوران دفاع مقدس)

با این که مطمئنا کتابی نیست که من باهاش همسو باشم ولی خیلی سر و صدا کرد !

VSH-Katana
2012/07/23, 21:55
راستش من معمولا تو کار شاهنامه ام
بعد چند تا کتاب تاریخی در مورد نادر و هخامنشیان خوندم!
دا رو هم قصد خوندنشو دارم!
و البته آموزش c# البته همه اینا خیلی کم وقتمو میگیره!(حوصله خودمو هم ندارم!

Arthur
2012/07/23, 22:08
والا ما آخرین کتابی که خوندیم آموزش Html5+Css3 در قالب پروژه بود...
بچه تر بودم (الان هم البته هستم :D !!!) بعضی از رمان های ژول ورن رو میخوندم.:)>-

ya30n
2012/07/23, 23:25
آخرین کتاب : آکواریوم های پیونیانگ !
در حال خواندن : طالبان ، جنگ ، مذهب و نظام جدید در افغانستان !

Yaser_Aramesh
2012/07/23, 23:56

خوشم میاد مثل خودمی ! عاشق مسائل جنگ و سیاست و ... !

+Aren
2012/07/24, 00:29
روح الله این کتاب شکست ناپذیر همونی نیست که از روش فیلم شکست ناپذیر رو با بازی بروس ویلیس و ساموئل ال جکسون ساختن ؟
اطلاعی ندارم مهدی جون!

من دوست دارم کتاب "دا " را بخونم ! (خاطرات یک خانمی در دوران دفاع مقدس)

با این که مطمئنا کتابی نیست که من باهاش همسو باشم ولی خیلی سر و صدا کرد !
بخونش!
پایی که جا ماند رو هم بخون!
طرف چند بار تا شهادت پیش میره! طرف نابود میشه ولی همچنان زنده است! من که باید بخونمش!

آخرین کتاب : آکواریوم های پیونیانگ !
یاسین کتاب دایره المعارف دوست داری؟

خوشم میاد مثل خودمی ! عاشق مسائل جنگ و سیاست و ... !

اگر دوست داری بهت کتاب از شلمچه تا حلبچه رو پیشنهاد می کنم!
مربوط میشه به اوج دوران سیاسی بازی زمان جنگ!
جنگ نفت کش ها!
...
یکی ار کتاب هایی که از خوندنش خیلی لذت بردم و صدای خندم رو می برد بالا که همه تعجب می کردند: ما فرزندان ایرانیم!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

...
کتابی رو هم که تازه شروع کردم به خوندنش زندگی نامه آدولف هیتلر هست!

Beni7192
2012/07/24, 02:19
من کلا بعد از کنکور از کتاب های غیر درسی دور شدم!
اخرین کتابی هم که خوندم اصول بنیادی در موازنه انرزی و مواد بود!(4 واحدی بود)=))

Mohammad339
2012/07/24, 09:47
آخرین کتابهایی که خواندم:
مفاتیح الحیات از آیت الله جوادی آملی
پرسش های شما پاسخ های آیت الله العظمی بهجت مد ظله
برو پی کارت از محمد رضا محمد علی خلج انتشارات... (نمی گم تا تبلیغ نشه.)
چیپالینو از ساموءل مارشاک ترجمه فرنگیس آریانپور
سفر به مرکز زمین از ژول ورن( البته خلاصه اش)
افسانه های 2000 و چندمی مجموعه داستانک های طنز
365 قصه برای بچه های خوب
قصه های شیرین مثنوی مولوی جعفر ابراهیمی (شاهد) چهار جلد
....

Sam
2012/07/24, 11:00
من که به شخصه کتابهای "نیکولا کوچولو" (!!) رو خیلی دوست دارم و فکر کنم آخرین بار یکی از اونا رو دوباره خوندم.
البته از اینجور کتابهای ترسناک هم می خونم.
:-h

Dan
2012/07/30, 11:03
برو پی کارت از محمد رضا محمد علی خلج انتشارات... (نمی گم تا تبلیغ نشه.)
....
"برو پی کارت" مال انتشارات "خیلی سبز" هستش! (اینجا کنکوری زیاد داریم , همه ی این کتاب ها رو حفظ هستند!)

Dan
2012/07/30, 11:11
آخرین کتاب هایی که خونم : موتزارت (مربوط به زندگینامه موتزارت و بررسی بعضی از آثارش) , کاربرد حیله در جنگ [جلد دوم]
کتابی که در حال حاضر مشغول به خوندنش هستم : CompTIA A+ Study Guide
برای آینده هم کتاب مشهور " The Art of War " اثر " Sun Tzu " رو برای خوندن در نظر گرفتم.

+Aren
2012/07/30, 21:27
یک سری کتاب از بازی ها منتشر شده
مثل بازی های متال گیر یا GeOW
کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد؟

Dan
2012/07/30, 21:34
یک سری کتاب از بازی ها منتشر شده
مثل بازی های متال گیر یا GeOW
کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد؟
کتاب های Warcraft و World of Warcraft توسط انتشارات زهره چاپ میشدند که الان چند وقتیه که چاپش تموم شده و بعد از این هم ممکنه که دیگه چاپ نشه.

Yaser_Aramesh
2013/06/23, 03:09
کتاب های Warcraft و World of Warcraft توسط انتشارات زهره چاپ میشدند که الان چند وقتیه که چاپش تموم شده و بعد از این هم ممکنه که دیگه چاپ نشه.

میعاد جان , خبری داری که آیا باز هم منتشر میشن اینجور کتاب ها یا نه ؟؟ (فکر میکنم قبلا بازی نما هم بود که منتشر میکرد )

آخرین کتابی که خوندم استیو جابز , نوشته ی والتر ایزاکسون و ترجمه ی مهدی ابراهیمی بود .

البته نه اینکه تمومش کنم ! خیلی زیاده و درضمن بعضی قسمت هاش حال نمیده ولی در کل پر از نکات آموزنده هست و صرفا یک زندگینامه نیست .

lastshepherd
2013/06/23, 14:38
روانشناسی عمومی، نوشته ی جمعی از مولفین <=== خدا بخیر کنه

Dan
2013/06/30, 11:49
میعاد جان , خبری داری که آیا باز هم منتشر میشن اینجور کتاب ها یا نه ؟؟ (فکر میکنم قبلا بازی نما هم بود که منتشر میکرد )

آخرین کتابی که خوندم استیو جابز , نوشته ی والتر ایزاکسون و ترجمه ی مهدی ابراهیمی بود .

البته نه اینکه تمومش کنم ! خیلی زیاده و درضمن بعضی قسمت هاش حال نمیده ولی در کل پر از نکات آموزنده هست و صرفا یک زندگینامه نیست .
کتاب های Warcraft و WOW دیگه چاپ نمیشن. در حال حاضر کتاب های بازی رو دو انتشارات دنیای بازی و آذرباد چاپ میکنن که میتونی از لینک زیر ببینی و بخری:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.کتاب-داستان

من دو جلد هیتمن رو خریدم. ترجمه کتاب Hitman : Enemy Within هستش که داستانش نه توی بازی هاش هست و نه توی فیلم هاش. داستانش متفاوته ولی ریشه داستان با بازی و فیلم ارتباط داره. خیلی از روحیاتش فقط توی کتاب توضیح داده میشه که توی بازی قابل فهم نیست.

کتاب استیو جابز ترجمه مهدی ابراهیمی کاملترین نسخه چاپی هست و قیمتش هم نسبت به ترجمه های دیگه بالاتره. برای اوناییه که میخوان تمام جزئیات نسخه اصلی رو بخونن.

Arthur
2013/06/30, 11:55
آخرین کتاب = کلبه ی عمو تم که هنوز تموم نکردم!

ROBIT
2013/07/02, 11:59
مجموعه کتاب رزیدنت اویل آخرین کتابی بود که خوندم .2108021081

Yaser_Aramesh
2014/11/27, 01:42
کتاب های Penguin Active Reader , Penguin Reader , Oxford Bookworms و Cambridge Readers میخونم . تا به حال بهترین اشون Leonardo da Vinci بوده از سری Penguin Active Reading .

به تازگی شروع به خوندن نهج البلاغه به ترجمه ی مرحوم محمد دشتی کردم که فوق العادست . عنوان بندی خطبه ها , توضیحات و ....

34108

تعریف کتاب بی شعوری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A8%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AA)) رو شنیدم . خواهم خوندش اما زمانش مشخص نیست ! تازگیا خیلی به کتاب و مجله پول دادم ! پس انداز نکردم یکی دوماهه !!

ALEX_HOT
2014/11/27, 12:25
به عنوان آخرین کتاب بنده کتاب اشعار مرحوم فروغ فرخ زاد رو خوندم
خیلی عالی بود شعر هاش
خدا رحمتش کنه :((

SAMAN
2014/11/27, 21:38
تجزیه و تحلیل سیگنالها نوشته ی مهدی تقدسی !

Yaser_Aramesh
2014/11/30, 00:09
کتاب های جدید شنبه صبح به دستم رسید .

34188

خوندن شفای زندگی رو شروع کردم . حماسه حسینی رو هم چند روز دیگه شروع میکنم .

ARMIN
2015/04/16, 02:02
Upppppp

th e nd
2015/04/16, 08:36
بوستان پیامبر

aryaiee
2015/04/16, 08:45
این رو چند روز پیش از دیجی کالا خریدم.کتاب یادتونه؟؟

38202

NAVID OC
2015/04/16, 09:49
خاطرات نیوتون تمام شد! :D
الان دارم خاطرات پروفوسور حسابی را می خوانم! کتاب مشهور استاد عشق که 80 بار تجدید چاپ شده.

FAZEL77
2015/04/16, 11:49
آخرین کتابی که خوندم

برای 8 یا نهمین بار سری کتاب های هری پاتر رو دوباره خوندم به یاد دوران کودکی و نوجوانی(نخدین :دی )

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

sahar66
2015/04/16, 14:47
کتاب راز
اپر راندا برن

ARMIN
2015/04/16, 17:33
دوستان یه توضیح کوتاهی هم راجب کتاب بدین، اسم بردن از عنوان کتاب کمک زیادی به درک مطالب اون از طرف کسی که کتاب رو نخونده نمیکنه.

در پست اول آقا علیرضا عنوان شده:

هدف ایجاد این تاپیک این است که شما آخرین کتابی را که خوندید را بنویسید ، نقدش کنید و به دیگران توصیه کنید یا از خوندن آن منع کنید !

sahar66
2015/04/16, 22:34
چون نمی دونستم باید پست رو ویرایش کنم یا نه (اگه انجمن دیگه ایی بود پست قبلی رو ویرایش میکردم)اما اینجا رو نمیدونم برا همین دوباره اینجا توضیحاتی در مورد کتاب میگم

متاب راز
اثر راندا برن
مترجم مژگان احمدی

این کتاب در مورد ی سری از افکار ادمیه که در اون افراد با توجه نیروی تفکر و ذهن خودشون می تونن زندگی خودشون رو کنترل کنن رمان نیست ی کتاب تقریبا روانشناختی و علمیه

باب پراکتور
جان هاگلین

وووو از افرادی هستن که نظریات خودشون رو راجع به این امر در کتاب ذکر کردن.
با استفاده از قوانین فیزیک و ذهن نشون میده چجوری فکر کنیم چجوری پیشرفت کنیم چجوری مشکلات رو آسون کنیم چجوری زندگی رو هر جور که دوست داریم بسازیم. من این کتاب رو خیلی دوست داشتم . اگه توضیحات دیگه ایی هم خواستین بگین که بیشتر بشکافم موضوع رو

M.Ahmadi
2015/04/17, 09:23
کتاب اناتومی بدن وحرکات پرورش اندام که نشون میده هرحرکت به چه صورت است وبه کجا فشار وارد میکنه.

NAVID OC
2015/06/23, 23:17
کتاب بیولوژی سولومن اثر پروفوسور سولومن

هدف : آمادگی برای دانشگاه :-?

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یکی از بهترین کتب مرجع با تصاویری زیبا و جذاب.

ترجمه خانه زیست شناسی که به نوبه خودش بهترین است.

meelad
2015/06/24, 12:42
کتاب امنیت شبکه برای همه
ترجمه ی کتاب Network Security For Dummies
موسسه چاپ و انتشارات دانشکده اطلاعات :D
نمیدونم بیرون گیر میاد یا نه اما من از نمایشگاه کتاب خریدم.
کتاب خوبیه و اطلاعات خوبی هم داره.

hamid123
2015/06/24, 15:27
اخرین کتابی که خوندم برای اون زمانی بود که برنامه نویسی کار میکردم یه کتاب زبان اصلی به اسم c programming حدود هزار صفحه بود اونم انگیلیسی که واقعا سخت بود و اون موقع ترجمه نشده بود مثل الان

Flanker
2015/06/24, 16:04
انسان در جستوجوری معنا (چاپ انتسارات دانشگاه تهران)
اثر ویکتور فرانکل پابه گزار لوگوتراپی(خودش روانشناس اگزیستنسیال بوده!!)
کتاب دو قسمت کلی داره قسمت اول که وضعیت خودش و بقیه رو تو اردوگاه های آلمانی ها در طول جنگ جهانی دوم توضیح میده قسمت دوم در مورد لگو تراپی(لوگو گرفته شده از واژه یونانی لوگوس به معنی معناست) توضیح مختصری میده!!لگوتراپی دنبال اینکه با معنی دادن به کار ها(کلا همه چی به زندگیت)تو رو برای کشید رنج ها وسختی ها کمک کنه و از بیماری های روانی(بیشتر افسردگی وناامیدی) جلوگیری کنه!!
قسمت اولش رو خوشم اومد ولی قسمتا دومش رو نه!!با افکارش چندان موافق نیستم!!:دی!!

Flanker
2015/07/30, 18:18
یا وضعیت کتاب خوندن بچه های سایت خیلی داغونه یا اینکه کتاب خونا حوصله ندارن در مورد کتابی که خوندن چیزی بنویسن!!
آخرین کتابای که خوندم یکی مدیریت زمان 2014 بود نوشته برایان تریسی نکات خوبی رو نوشته بود برا مدیریت زمان ارزش خوندن داره!!
اون یکی فارنهایت 451 بود!!یه رمان نوشته ری برد بری در حدود 160 صفحه بود ولی گول کم بودنش رو نخورید خیلی خوب و باحاله و کلی حرف برا گفتن داره!! اول فارنهایت 451 درجه حرارتیه که برگ های کاغذ تو اون دما آتیش میگیرن!!داستان کتاب علمی تخیلیه و تو آینده اتفاق می افته تو آینده خوندن و خرید و نگه داشتن کتاب به کار غیر قانونیه و خیلی وقته که با یه کشف تونستن خونه ها رو زد آتیش بکنن و الان کار آتشنشان ها درست کردن آتیشه!!از هر جا گزارش برسه که یه نفر کتاب تو خونش نگه میداره سریعا آتیش نشانا میرن اونجا و کتابارو میسوزوننو پلیس هم فردی رو که کتاب داشته رو دستگیر میکنه!!این کتاب داستان یه آتیش نشانه!!بیشتر از این بگم دیگه داستان یواش یواش اسپویل میشه!!کتاب خیلی خوبیه با اینکه من کلا با رمان حال نمیکنم ازش خوشم اومد!!حتما اگه وقت کردینش بخونید!!راستی ترجمه علی شیعه علی رو بخونید بهتر از بقیه ترجمه کرده و اگه تسلطتون به زبان اینگلیسی خوبه حتما حتما به زبان اینگلیسی بخونید!!

Asus.Fonepad
2015/07/31, 00:31
اولین و آخرین کتابهایی که خوندم مجموعه کتاب های هری پاتر که سال 2007 آخریش بود:"> .....داستانشم راجع به جادوگری است ...به همه توصیه میکنم بخونن کتاباش خیلی فرق داره با فیلمش... مخصوصا با ترجمه خانم ویدا اسلامیه

Reza Eshraghi
2015/07/31, 14:14
آخرین کتابی که چندوقت پیش برای تجدید خاطره با دانشگاه چندتا صفحه شو به زور خوندم ! :D

42467

این یکی هم اگر میخواید با کتاب قهر کنید و دیگه سراغ هیچ کتابی نرید حتماً بهتون توصیه می کنم ! :D>:)
اگر بخوام براتون یک مثال بیارم در توصیف این کتاب میتونید با درس استاتیک بچه های مکانیک که بهش میگن افتاتیک مقایسه اش کنید ! :ar!
یعنی شیرین و شیک و مجلسی نصف ورودی هردانشگاه باید ترم تابستون رو با این کتاب مجدداً خوش بگذرونند ! :ar! چون دو ترم بعدی حداقل نصف درس هاش پیش نیازش همین کتابه ! (درس اصول مهندسی 2 )
قابل توجه بچه های تجربی ! :D
42466

Flanker
2016/07/11, 23:56
کتاب دنیای سوفی
نوشته Jostein Gaarder ( یکم تلفظ فارسیش مبهمه اینگلیسیش رو گزاشتم!!)
ترجمه حسن کامشاد نشر نیلوفر
اینو یکی از استادای تاپمون معرفی کرده بود بهمون و کتابشو داده بود اولش که دیدم در مورد فلسفه س و حجم زیادش رو دیدم گفتم حتما چیز حوصله سر بریه اما چون فردی که کتاب رو معرفی کرده بود خیلی خفن بود بهش یه نگاهی کردم و یه پنجاه صفحه ای ازش خوندم دیدم نه انگار کلی کتاب باحالیه!!
چیزی که تو جلد کتاب نوشته شده خوب معرفی میکنه کتاب رو : داستانی در باره تاریخ فلسفه!!
کتاب با نثری بسیار روان اومده تاریخ فلسفه رو از اول تا دوران معاصر به صورت داستانی و خلاصه وار توضیح داده کلی کتاب باحالی و روونیه!!میشینی پاش به خودت که میای میبینی یه حداقل 50 صفحه ای ازش جلو رفتی!!هر چند آخر کتاب زیاد جالب نبود(داستانش و گرنه توضیح فلسفش خوبه) در نظر اول کتاب خیلی قطوریه ولی حتما پیشنهاد میکنم بخونید قول میدم زود بخونید تمومش کنید!!اولای کتاب داستان حول سوفی میگرده که استاد فلسفش بهش تاریخ فلسفه رو یاد میده و از وسطای داستاد هیلده هم وارده ماجرا میشه!!حالا هیلده کی هست روابط این دوتا دختر چیه رو باید کتاب رو بخونید تا بفهمید!!خیلی باحاله حتما بخونیدش!!از وقتی خوندمش کلی به فلسفه علاقه مند شدم و رفتم سراغ کتابای دیگه فلسفی!!
کتابش رو دارم هر کی خواست بگه براش بفرستم

th e nd
2016/07/12, 08:06
کتاب هنر رزم از سان تزو (Sun Tzu)

46581

این کتاب هیچ ربطی به اسمش نداره و کاملاً در رابطه با استراتژی هایی هست که می تونید در روزمره از اونها بهره ببرید.

asha09
2016/09/14, 13:19
بوف کور صادق هدایت عاااالیههههه