PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات بزرگ در راه است (افزایش سایز فونت)

Castiel
2012/07/23, 09:03
سلام دوستان عزیز
از ابتدای راه اندازی فروم سخت افزار، مشکل کم بودن ظرفیت صندوق پیام های خصوصی همواره از سوی کاربران گزارش می شد و از این تعداد 50 پیام شکایت داشتند. البته این مورد برای بنده بسیار زجر آور بود و باید روزانه این صندوق را خالی می کردم. از این رو تصمیم بر افزایش ظرفیت صندوق پیام ها گرفتیم و این بار بر اساس تعدادی که عنوان خواهم کرد، ظرفیت صندوق پیام ها افزایش یافت.

1- مدیران کل: 500 پیام
2- مدیران انجمن: 200 پیام
3- کاربران فروم: 100 پیام

البته این تعداد نیز به صورت موقتی خواهد بود و ظرفیت صندوق پیام برای کاربران فروم به زودی افزایش خواهد یافت و به 200 پیام خواهد رسید.

در مرحله دوم قابلیت پشتیبانی از تصاویر متحرک را در نظر گرفتیم. می توانید از امضا و آواتار متحرک استفاده کنید.

در مرحله سوم، تعداد فایل های ضمیمه به 50 فایل (از جمله عکس) افزایش یافت.
در مرحله چهارم، مشخصات کاربری جدیدی به بخش "درباره من" اضافه شد. هم اکنون می توانید مشخصات خود را به روز رسانی کنید.
همچنان منتظر خبرهای خوبی از تغییرات در فروم سخت افزار باشید.

demigod
2012/07/23, 09:25
ایشالا خدا 1 در دنیا که زیادته ولی 0/5 در این دنیا 100 در آخرت بهت بده :d
برس به داد ما که خوب میرسی حسام جان

Reza Y
2012/07/23, 10:10
آقا خوده پیام ها که حجمی اشغال نمیکنه از سرور مسئله اصلی عکس ها هستن برای این منظور خوبه عکس هایی که طی پیام خصوصی یا توی صفحه های شخصی قرار داده میشن بعد از چند روز پاک بشن ولی پیام های متنی بعید میدونم که مشکل ساز باشن!!

Arsn
2012/07/23, 10:26
حسام جان خبر خوبیه ولی من هنوز اون مشکل 10 عکس در پست را دارم ! این طور که معلومه کس دیگه ای اینجوری نیست !

Castiel
2012/07/23, 10:39
حسام جان خبر خوبیه ولی من هنوز اون مشکل 10 عکس در پست را دارم ! این طور که معلومه کس دیگه ای اینجوری نیست !

علیرضا جان امروز سرم حسابی شلوغه ولی شب بهم یادآوری کن, حتما چک می کنم.

demigod
2012/07/23, 10:51
حسام جان رضا درست میگه ها..
بیا کاری کن پیام هایی که عکس یا لینک دارن پاک شد بعد 7 روز...
مثلا اگه کاری کنی اتومات پیام ها بعد 10 روز پاک شن که دیگه حرف نداره کارت ها...

Castiel
2012/07/23, 10:52
حسام جان رضا درست میگه ها..
بیا کاری کن پیام هایی که عکس یا لینک دارن پاک شد بعد 7 روز...
مثلا اگه کاری کنی اتومات پیام ها بعد 10 روز پاک شن که دیگه حرف نداره کارت ها...

این قابلیت وجود نداره عزیز، البته میتونم کلا ارسال عکس در پیام را غیر فعال کنم تا کاربرا فقط لینک بدن

Mohammad339
2012/07/23, 11:01
تشکر.
شما به کاربران خیلی اهمیت می دهید.
ممنون

Editor In chief
2012/07/23, 11:08
مرسي حسام جان. ممنونم عزيز

demigod
2012/07/23, 11:22
حسام جان هست قابلیتی که بتونه صندوق پیام رو بعد از یه مدت به طور اتومات پاک کنه ها..
ما تو سایت خودمون داریمش که البته الان ...... شده
ولی میشد که مثلا از امروز تا 10 روز دیگه این پیامی که الان دادم و در این تاریخ رو نگه میداشت بعد روز 11 هرچی پیام مربوط به این روز بود رو حذف میکرد
به هر حال هرکاری کنی واقعا مرسی داری..
واقعا داری زحمت میکشی واسه سایت من به شخصه تشکر ویژه دارم ازت

Free.Byte
2012/07/23, 13:02
ممنون آقا حسام! این بهترین انجمنی هست که تو عمرم دیدم! واقعا هوای کاربرا رو دارید!

Navid.y
2012/07/23, 14:17
بسیار عالی........خسته نباشید!

حالا که رفتین تو کار تغییرات یک پیشنهاد دارم. اگه ممکنه عکس های gif هم بشه به عنوان آواتار یا امضاء انتخاب کرد.

تو هیچ فرومی انقدر رسیدگی نمیشه. خیلی ممنون.

Castiel
2012/07/23, 15:08
بسیار عالی........خسته نباشید!

حالا که رفتین تو کار تغییرات یک پیشنهاد دارم. اگه ممکنه عکس های gif هم بشه به عنوان آواتار یا امضاء انتخاب کرد.

تو هیچ فرومی انقدر رسیدگی نمیشه. خیلی ممنون.

نوید جان این مورد انشالله در مرحله بعدی

Castiel
2012/07/29, 12:14
دوستان عزیز فکر می کنید تغییر بعدی چیست؟؟

Yaser_Aramesh
2012/07/29, 12:43
دوستان عزیز فکر می کنید تغییر بعدی چیست؟؟

مگه همون آواتار و امضای متحرک نیست ؟!!

Castiel
2012/07/29, 12:49
مگه همون آواتار و امضای متحرک نیست ؟!!

بعد از این مورد فکر می کنید چه تغییری انجام بگیره؟

VSH-Katana
2012/07/29, 12:58
افزایش تعداد کلمه در پست یا تعداد عکس در یک پست میتونه تغییر بعدی باشه!

+Aren
2012/07/29, 13:24
پشتیبانی از ویدیو های آپارات در انجمن!

Castiel
2012/08/15, 23:32
سید وحید عزیز درست تشخصی دادند و در مرحله سوم:

در مرحله سوم، تعداد فایل های ضمیمه به 50 فایل (از جمله عکس) افزایش یافت.

Beni7192
2012/08/15, 23:58
اقا حسام منم با روح الله موافقم حتما پشتیبانی از آپارات رو جزئی از تغییرات بعدی قرار بدید!
درسته تا حدودی در پیته ولی تو این وضعیت که همه چی شیلtره بهتر از هیچیه!

Castiel
2012/08/16, 00:04
اقا حسام منم با روح الله موافقم حتما پشتیبانی از آپارات رو جزئی از تغییرات بعدی قرار بدید!
درسته تا حدودی در پیته ولی تو این وضعیت که همه چی شیلtره بهتر از هیچیه!

چشم بهنام جان
به آقای فلاحتی منتقل میکنم تا ایشون اقدام کنند.

th e nd
2012/08/16, 08:42
و یک موضوع دیگه .... تعداد کاراکترهای مجاز برای استفاده در امضا مثل اینکه بیشتر از 500 تا نیست. اگه بشه این مورد ظرفیتش بیشتر بشه خیلی خوب میشه!
آدم دستش بیشتر باز میشه !

Hessam
2012/08/16, 08:45
1- امکان انتخاب Justify (تراز از دو طرف به صورت مرتب) متون.
2- بزرگنمایی حداکثر اندازه ی طول و عرض آواتار.
3- امکان تشکر هر کاربر در قسمت "پیغام بازدیدکننده".
4- برداشتن (مخفی کردن) کدها (مثل: بولد، درج لینک، عکس، اندازه فونت و ...) در هنگام ارسال تاپیک یا پُست.
5- وقتی روی تاپیکی کلیک می کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده.
6- در تاپیک ها، قابلیت اشتراک گذاری در سایت های اشتراکی (اجتماعی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار داده بشه.
7- بخش مودم، در قسمت سخت افزار سایت اضافه بشه.
8- آرشیو بخش "آخرین ارسال های اَنجمن"، 20 تایی بشه و کاملاً اتوماتیک به روز بشه و همچنین در خود فروم سخت افزار هم به همین شکل قرار بگیره.
9- تمام شکلک ها توی همین قسمت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار بگیره تا دسترسی بهشون راحت تر و سریع تر باشه.
چطوره دوستان؟

Castiel
2012/08/16, 10:40
1- امکان انتخاب Justify (تراز از دو طرف به صورت مرتب) متون. برای این کار باید به صفحه پیشرفته بروید که در همان بخش ارسال وجود دارد، زمانی هم که ویرایش می کنید،‌آنجا هم صفحه پیشرفته وجود دارد که امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد
2- بزرگنمایی حداکثر اندازه ی طول و عرض آواتار. آواتار به اندازه کافی بزرگ هست، امش مشخص هست: آواتار، بنر که نیست!
3- امکان تشکر هر کاربر در قسمت "پیغام بازدیدکننده". تا الان ندیدم برای پیغام بازدید کننده هم تشکر بزنند،‌به این صورت اسپم بازی زیاد خواهد شد، چون کاربران برای به دست آوردن امتیاز بیشتر بیخود و بی جهت به هم پیغام میدهند
4- برداشتن (مخفی کردن) کدها (مثل: بولد، درج لینک، عکس، اندازه فونت و ...) در هنگام ارسال تاپیک یا پُست. چرا برداشته به حسام جان؟ دلیلی داری برای این کار؟
5- وقتی روی تاپیکی کلیک می کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده. بارها این مسئله را عنوان کردم که کاربرا باید ابتدا باید صفحه اول را بخوانن و با قوانین آن آشنا شوند. همینطور که کاربران به صفحه اول می روند باز هم کارهای عجیبی می کنند،‌چه برسد به اینکه مستقیم به صفحه آخر بروند‍!
6- در تاپیک ها، قابلیت اشتراک گذاری در سایت های اشتراکی (اجتماعی) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار داده بشه. این قابلیت را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم ولی با این کار مشکل برای کاربرا به وجود میاد و باید در تنظیمات مرورگر انجام به،‌چون در این حالت صفحه پیوند ها نمایش داده خواهد شد و در هر پیجی که باز می کنید،‌صفحه پیوند هم نمایش داده می شود
7- بخش مودم، در قسمت سخت افزار سایت اضافه بشه. توضیحات کامل در این خصوص را برای من ارسال کن حسام جان
8- آرشیو بخش "آخرین ارسال های اَنجمن"، 20 تایی بشه و کاملاً اتوماتیک به روز بشه و همچنین در خود فروم سخت افزار هم به همین شکل قرار بگیره. همین الان هم وضعیت آخرین ارسال ها در فروم ما خیلی بهینه تر هست، در فروم ها دیگر به سه چهار صفحه هم میرسد و باید همه را چک کنید
9- تمام شکلک ها توی همین قسمت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار بگیره تا دسترسی بهشون راحت تر و سریع تر باشه. شکلک ها نباشه خیلی بهتره، اسپم ها کمتر خواهد شد. به هر حال انجمن سرگرمی نیست. هر چند در صفحه پیشرفته تعداد بیشتری شکلک وجود دارد که می تونید روی More در بخش شکلک ها کلیک کنید و باز هم شکلک های بیشتری را استفاده کنید.
چطوره دوستان؟

جواب ها در بالا به رنگ قرمز و بولد

Hessam
2012/08/16, 11:07
جواب ها در بالا به رنگ قرمز و بولد

ممنون.
مورد 1- من جاستی فای ندیدم...! فقط سه حالت وجود داره. راست چین، وسط چین، چپ چین.
مورد 2- اکثر فروم ها بزرگتر هست و برای زیبایی گفتم.:d
مورد 3- بارها و بارها شده که خواستم تشکر کنم و پاسخ منطقیی طرف ارسال کرده بود. (هر کاربری اینقدر می دونه که از یه پست و پاسخ الکی و اسپم تشکر نکنه).
مورد 4- الف- بخاطر نظم بیشتر بین جملات و گیج نشدن کاربر ---- ب- آسون شدن لینک دهی و ضخیم کردن متون در حالت زبان های ترکیبی (انگلیسی و فارسی). البته منظورم این بود که فقط کدها مخفی باشه و برای کاربر نشون داده نشه. (فعالیت هر کد سر جاش باقی بمونه) نه اینکه کلاً‌ حذف بشه. چون اینجا که صفحه ی کدهای جاوا نیست و کاربرا هم بیشترشون با این کدها آشنایی ندارن.
مورد 5- برای کاربران فعال، خیلی این مشکل هست. این دلیل فقط برای تازه کارها می تونه منطقی باشه. برای بقیه به نظرم وقت گیره.
مورد 6- برای افرادی که از و.ی.پ.ی ان یا ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن استفاده می کنن، این مشکل وجود نداره. الان همه که ماشاالله دارن.:d یه تبلیغ هم برای فروم میشه در این سایت های اجتماعی و بسیار موثره.
مورد 7- توضیح خاصی نداره. ولی احساس کردم بخش مودم و مشکلاتش توی فروم، جاش خالیه و اینجوری بهتر موضوع های شبکه و اینترنت از هم تفکیک میشه. فروم بزرگ و حرفه ای سخت افزار اگه بخشی مثل بخش مودم نداشته باشه، فکر کنم براش اُفت داره.:D
مورد 8- به قول یارو می گفت اینجوری هندلیه!:d یعنی به صورت دستی باید بروزرسانی کرد. اگه اتوماتیک به روز بشه، فکر نمی کنم مورد بد یا منفیی باشه. خیلی لیست بسیار بلند بالایی میشه بیش از 20 پست در یک تاپیک!
مورد 9- آره. اونو دیدم. ولی بخاطر وقت گیر بودن و البته ارزش کم، به صفحه ی پیشرفته اکثراً نمیرن و ترجیح میدن از همین شکلک های 10-20 تا استفاده کنن. ولی برای فهموندن مقصود بهتر به کاربرا، چیز خوبیه.

ATA
2012/08/16, 11:34
به به عجب خبر توپی حسام جان انشاالله همیشه خبرهای خوبو از جنابعالی بشنویم / پیشرفت سایت ارزوی درونی ماست والا افتخار میکنیم به چنین مدیران تلاشگر و سخت کوش و هروقت خبر خوبی از شما راجبه پیشرفت در سایت میشنویمو میبینیم در پوست خود نمیگنجیم و خوشحالی کل وجودمونو میگیره/ باشد که تمام کسایی که در این سایت تلاش میکنن موفق و زنده باشن
سربلند باشین

Castiel
2012/08/16, 11:45
ممنون.
مورد 1- من جاستی فای ندیدم...! فقط سه حالت وجود داره. راست چین، وسط چین، چپ چین.
مورد 2- اکثر فروم ها بزرگتر هست و برای زیبایی گفتم.:d
مورد 3- بارها و بارها شده که خواستم تشکر کنم و پاسخ منطقیی طرف ارسال کرده بود. (هر کاربری اینقدر می دونه که از یه پست و پاسخ الکی و اسپم تشکر نکنه).
مورد 4- الف- بخاطر نظم بیشتر بین جملات و گیج نشدن کاربر ---- ب- آسون شدن لینک دهی و ضخیم کردن متون در حالت زبان های ترکیبی (انگلیسی و فارسی). البته منظورم این بود که فقط کدها مخفی باشه و برای کاربر نشون داده نشه. (فعالیت هر کد سر جاش باقی بمونه) نه اینکه کلاً‌ حذف بشه. چون اینجا که صفحه ی کدهای جاوا نیست و کاربرا هم بیشترشون با این کدها آشنایی ندارن.
مورد 5- برای کاربران فعال، خیلی این مشکل هست. این دلیل فقط برای تازه کارها می تونه منطقی باشه. برای بقیه به نظرم وقت گیره.
مورد 6- برای افرادی که از و.ی.پ.ی ان یا ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن استفاده می کنن، این مشکل وجود نداره. الان همه که ماشاالله دارن.:d یه تبلیغ هم برای فروم میشه در این سایت های اجتماعی و بسیار موثره.
مورد 7- توضیح خاصی نداره. ولی احساس کردم بخش مودم و مشکلاتش توی فروم، جاش خالیه و اینجوری بهتر موضوع های شبکه و اینترنت از هم تفکیک میشه. فروم بزرگ و حرفه ای سخت افزار اگه بخشی مثل بخش مودم نداشته باشه، فکر کنم براش اُفت داره.:D
مورد 8- به قول یارو می گفت اینجوری هندلیه!:d یعنی به صورت دستی باید بروزرسانی کرد. اگه اتوماتیک به روز بشه، فکر نمی کنم مورد بد یا منفیی باشه. خیلی لیست بسیار بلند بالایی میشه بیش از 20 پست در یک تاپیک!
مورد 9- آره. اونو دیدم. ولی بخاطر وقت گیر بودن و البته ارزش کم، به صفحه ی پیشرفته اکثراً نمیرن و ترجیح میدن از همین شکلک های 10-20 تا استفاده کنن. ولی برای فهموندن مقصود بهتر به کاربرا، چیز خوبیه.

1- ویرایشگر وی بی 4 کلا جاستیفای یا همان Align Full را نداره
2- این کوچیک شدن بر اساس پست کاربر هست، یعنی پست جدید تر شما با آواتار بزرگ سایز استاندارد و پست های قدیمی تر با آواتار کوچکتر نمایش داده می شود. از نظر اندازه مانند سایر فروم ها هست و البته ما محدودیت حجمی خیلی بهتری داریم و تصاویر با کیفیت بهتری می توانید به عنوان اواتار استفاده کنید.
3- به هر حال تشکر در پیغام های بازدید کننده نیاز به کنترل دارد. مثل لایک و دیسلایک یا منفی و مثبت که کاربران بی دلیل امتیاز مثبت یا منفی می دهند. درست است که یک فرد پاسخی منطقی و یا راه حلی مناسب برای رفع مشکل شما ارسال می کند ولی به هر حال تشکر در پیغام بازدید کننده جالب نیست.
4- این موارد امکانات پایه ویرایشگر وی بی هست و نمیتوان انها را حذف کرد.
5- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
6- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
7- در این مورد با مدیران انجمن تصمیم گیری خواهیم کرد. البته بخش مشاوره و راهنمای وجود دارد که کاربران می توانند تمام مشکلات خود را در خصوص شبکه و اینترت و مودم بیان کنند.
8- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
9- کلا من با اسمایل ها مخالف هستم،‌همین تعداد هم زیاد هست!

Hessam
2012/08/16, 12:12
مورد 4- اینکار در فروم "ایران فیلم" صورت گرفته و کامل حذف شده!!
اینم یک نمونه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.). با توجه به این عکس، کد های جاوا مخفی شده و در هنگام عملیات و ویرایش و لینک دادن و ضخیم کردن و ... این کدها نشون داده نمیشه و دست و پا گیر نیست. واقعاً مرتب و منظم شده و آدم لذت می بره. تقریباً میشه گفت تمامی تنظیمات مربوط به متن وجود داره و آنچنان نیازی به صفحه ی پیشرفته (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و اینا نیست و به ندرت نیاز به استفاده از این قسمت وجود داره. البته برای ارسال پاسخ تقریباً‌ میشه گفت اصلاً نیازی نیست و همه چیز در قسمت پاسخ سریع، قابل دسترسته هر کاربره. از همون قسمت پاسخ سریع، 99% تنظیمات مورد نیاز انجام میشه.
شکلک ها هم همه سمت چپ به صورت منظم وجود داره و دسترسی بهشون بسیار راحته.
قالب فرومش هم vBulletin هست. البته قالب اونا به روز رسانی شده به نسخه 4.2.0 vBulletin. در حالی که این فروم ورژن 4.1.6 هست.
این پیشنهاد هم یادم رفت: به روز رسانی قالب فروم به جدیدترین نسخه ی موجود.

Castiel
2012/09/21, 18:05
تغییرات مرحله پنجم

1- کیفیت تصاویر پیوست از 75 به 85 درصد افزایش یافت تا تصاویر پیوستی کیفیت بهتری پیدا کنند.
2- تعداد تصاویر پیوستی به 100 عدد افزایش یافت.

موفق باشید

Ali Fatehi
2012/09/21, 21:23
به نظر من بهتر است قوانین هم برای امضا بذارید .

نمی شه یه امضا نصف یک صفحه را بگیرید

باید مدیریت شود.

Castiel
2012/09/22, 00:47

باید مدیریت شود.

در خصوص امضا کاربران عزیز باید خودشان این مسئله را درک کنند.

Navid.y
2012/09/22, 04:23

باید مدیریت شود.

اگر بشه کاری کرد که امضاها در بعضی تاپیک ها مثل چت روم کلاً نشون داده نشه بهتره. یا این که مثلا اگه من نخوام امضاها رو ببینم بتونم غیر فعالشون کنم تا ترافیک کمتری مصرف کنم.

این امضاها دارن ترافیک منو میخورن.

خیلی ممنون از این همه توجه به کاربران.

Castiel
2012/09/22, 10:39
اگر بشه کاری کرد که امضاها در بعضی تاپیک ها مثل چت روم کلاً نشون داده نشه بهتره. یا این که مثلا اگه من نخوام امضاها رو ببینم بتونم غیر فعالشون کنم تا ترافیک کمتری مصرف کنم.

این امضاها دارن ترافیک منو میخورن.

خیلی ممنون از این همه توجه به کاربران.

در بعضی از فروم ها همه ما دیده ایم که برخی کاربران چند عکس مختلف را به عنوان امضا قرار می دهند، حجم این تصاویر حداقل 300 کیلوبایت است و اگر 5 بار هم این تاپیک را باز کنید، خیلی راحت 1.5 مگابایت از حجم شما کم می شود. البته در این خصوص اگر یک کاربر تصاویری با حجم بالا استفاده کند، حتما برخورد خواهم کرد.

با تشکر

THE DARK KNIGHT
2012/09/22, 19:00
ببخشید آقای شالیکار چرا وقتی در پست ها عکس از سایت های دیگه اضافه می کنم همش پیغام Invalid Url ظاهر میشه؟؟؟؟

kamyar
2012/09/22, 19:23
ببخشید آقای شالیکار چرا وقتی در پست ها عکس از سایت های دیگه اضافه می کنم همش پیغام Invalid Url ظاهر میشه؟؟؟؟
اون تیک زیرشو بر میدارین؟

Tech Admin
2012/09/27, 15:29
در همین رابطه فکر میکنم در تنظیمات کاربریتون بتونید نمایش امضا ها را غیر فعال کنید.

Navid.y
2012/09/28, 02:51
در همین رابطه فکر میکنم در تنظیمات کاربریتون بتونید نمایش امضا ها را غیر فعال کنید.
خیلی ممنون

قبلا گزینه رو دیده بودم ولی چون سریع از روش رد شدم فکر کردم مربوط به نمایش امضای خودم میشه. الآن دیگه درتسه. هیچ امضایی رو نمیبینم.

ROG
2012/09/28, 14:05
من یه یشنهادی دارم اونم این که دوستانی که اسمشون نام کاربریشون نیست اسمشونو ت امضا قرار بدن تا بدونیم با کی حرف میزنیم ما این قانونو تو فروم خودمون گذاشتیم

+Aren
2012/09/28, 14:33
من یه یشنهادی دارم اونم این که دوستانی که اسمشون نام کاربریشون نیست اسمشونو ت امضا قرار بدن تا بدونیم با کی حرف میزنیم ما این قانونو تو فروم خودمون گذاشتیم
لازم نیست توی امضا باشه!
در قسمت زیر آواتار باشه بهتره! نیاز به یک ** ساده داره!
........
حسام جان پشتیبانی از آپارات چی شد؟

ROG
2012/09/28, 15:37
خب این ** ساده چی هست؟ از طرف خود سایت اعمال میشه دیگه؟

Castiel
2012/09/28, 18:30
لازم نیست توی امضا باشه!
در قسمت زیر آواتار باشه بهتره! نیاز به یک ** ساده داره!
........
حسام جان پشتیبانی از آپارات چی شد؟

این مسئله را باید از آقای فلاحتی پیگیر باشید.

+Aren
2012/09/28, 23:03
خب این ** ساده چی هست؟ از طرف خود سایت اعمال میشه دیگه؟
بله، از طریق سایت؛ آقای فلاحتی!
یکم کد نویسی هست، خیلی کوچک!

Castiel
2012/09/28, 23:10
بله، از طریق سایت؛ آقای فلاحتی!
یکم کد نویسی هست، خیلی کوچک!

راستش آقای فلاحتی درگیر پوسته سایت و موارد دیگر هست. تا الان صبر کردی روح الله جان, یک چند وقت دیگر هم صبر کن عزیز دل انگیز

Castiel
2012/11/13, 18:50
مرحله ششم: الزامی شدن برچسب برای تمامی تاپیک های انجمن

دوستان عزیزی که از این پس قصد ایجاد تاپیک دارند، حتما باید حداقل یک برچسب (تگ یا Tag) برای تاپیک خود قرار دهند. در غیر اینصورت تاپیک این عزیزان ایجاد نخواهد گردید و با پیغام خطا مواجه می گردید.

در مرحله بعدی، به زودی شاهد ویرایش قوانین فروم خواهید بود.

Navid.y
2012/11/13, 19:05

دوستان عزیزی که از این پس قصد ایجاد تاپیک دارند، حتما باید حداقل یک برچسب (تگ یا Tag) برای تاپیک خود قرار دهند. در غیر اینصورت تاپیک این عزیزان ایجاد نخواهد گردید و با پیغام خطا مواجه می گردید.

اگر یک سری برچسب به صورت پیشفرض وجود داشته باشه بهتره. مثل سخت افزار و.....

Hessam
2012/11/13, 19:05

در فروم ایران فیلم، این عملیات به صورت کاملاً اتوماتیک قرار میگیره و نیازی به گذاشتن تگ توسط کاربر نیست!

Castiel
2012/11/13, 19:15
برچسب ها باید بر اساس مواردی باشند به تاپیک مرتبط باشند. به عنوان مثال بحث در خصوص خودرو ارتباطی با برچسب سخت افزار ندارد! پس کاربران باید زحمت بکشند بر اساس موضوع تاپیک خود، برچسب قرار دهند.

به زودی هم مشاهده لینک و تصویر برای کاربران مهمان غیر فعال می شود و تنها کاربران ثبت نام کرده می توانند این موارد را مشاهده کنند.

Hessam
2012/11/13, 19:18
برچسب ها باید بر اساس مواردی باشند به تاپیک مرتبط باشند. به عنوان مثال بحث در خصوص خودرو ارتباطی با برچسب سخت افزار ندارد! پس کاربران باید زحمت بکشند بر اساس موضوع تاپیک خود، برچسب قرار دهند.

به زودی هم مشاهده لینک و تصویر برای کاربران مهمان غیر فعال می شود و تنها کاربران ثبت نام کرده می توانند این موارد را مشاهده کنند.

دقیقاً همینطوره...
یه سیستم جالبیه ظاهراً!
هسته های جمله ها و متن رو پیدا می کنه و حدود 5-6 تا تگ به صورت کاملاً اتوماتیک قراره میده که کاملاً در ارتباط با متن هست.

Castiel
2012/11/13, 19:26
اگر به این شکل هست با آقای فلاحتی مطرح می کنم.

این بحث برچسب برای این مفید هست که انتهای صفحاتی که تاپیک باز می کنید، موضوعات مشابه را بر اساس برچسب و موضوع دسته بندی کرده و چند تاپیک مشابه را هم به شما نشان می دهد.

Castiel
2012/11/14, 21:29
مرحله هفتم: افزایش تعداد اسمایل ها از 15 به 50 عدد

Arthur
2012/11/14, 21:35
چه عجب!
بالاخره شکلک اضافه کردین:دی

Yaser_Aramesh
2012/11/14, 22:29
فوق العاده ممنونم حسام جان . الان میخوام بوست کنم به جان خودم ! :-j :-*

Castiel
2012/11/14, 22:37
با وضعیت الان به نظرم بهترین راه حل بدون دردسر برای ابراز احساسات، همین اسمایل ها هستند. چون نمی توانیم برخی حرفها را بیان کنیم!

Hessam
2012/11/14, 22:47
با وضعیت الان به نظرم بهترین راه حل بدون دردسر برای ابراز احساسات، همین اسمایل ها هستند. چون نمی توانیم برخی حرفها را بیان کنیم!

یه چت روم هم ساخته بشه، میشه نور علی نور... صمیمیت هم بین بچه ها بیشتر میشه و بسیار جلوگیری میشه از پست ها و تاپیک های هرز و اسپم...

Castiel
2012/11/14, 22:52
یه چت روم هم ساخته بشه، میشه نور علی نور... صمیمیت هم بین بچه ها بیشتر میشه و بسیار جلوگیری میشه از پست ها و تاپیک های هرز و اسپم...

چت روم که داریم، اگر منظورت در خصوص باکس چت روم کنار فروم هست که اصلا به این مورد فکر نکنید!

Arthur
2012/11/14, 22:54
غیر ممکنه!
مدیریت خیلی سخت میشه!
چت روم خیلی هم هزینه داره...اگه بدونی چقدر لود سرور رو بالا میبره!!!!

Yaser_Aramesh
2012/11/14, 22:55
اگر منظورت در خصوص باکس چت روم کنار فروم هست که اصلا به این مورد فکر نکنید!

به نکته ی بسیار ظریفی اشاره کردی !

Arsn
2012/11/14, 23:25

میخوای قسمت همسریابی و ازدواج و آشنایی و... هم درست کنیم ؟ خوبه ها !!! تعارف نکن !
اونجوری خیلی صمیمیت بیشتر میشه !

Arthur
2012/11/14, 23:35
میخوای قسمت همسریابی و ازدواج و آشنایی و... هم درست کنیم ؟ خوبه ها !!! تعارف نکن !
اونجوری خیلی صمیمیت بیشتر میشه !
خیلی هم اینجا همسر پیدا میشه!!!!!!:دی
ولی جدی من که ندیدم عضو مونث داشته باشیم تو فروم!

Arsn
2012/11/14, 23:43
خیلی هم اینجا همسر پیدا میشه!!!!!!:دی
ولی جدی من که ندیدم عضو مونث داشته باشیم تو فروم!

اگر اون کار را بکنیم پیدا میشه ! به وفور !

در ضمن شما ندیدی ! اولا شما کاربرهای hidden را نمیبینی ، دوما یوزرشون شاید اون چیزی نباشه که شما تصور میکنی (چند مورد برخورد با این مسئله را داشتیم که اسم پسر گذاشتند یا پسرهایی که اسم دختر گذاشتند) ، سوما فروم تخصصی است و خب شما تعداد زیادی نباید هم انتظار داشته باشی ببینی !

حسام جان تاپیک را ببند که .......

Arthur
2012/11/14, 23:44
منظورم کاربران ثبت نام کرده نبود!
کاربران فعال مثل من:دی

Arsn
2012/11/14, 23:49
منظورم کاربران ثبت نام کرده نبود!
کاربران فعال مثل من:دی

حق با شماست ، 2-3 تا فعالی داریم که چند روز یه بار میاند و میرند ! (شما هم که فعالیت ازتون میباره ، اصلا گلوله ی فعالیت هستید !)

حالا میخوای اگر خیلی ناراحتی دخی های دانشگاه و کلاس هامون را دعوت کنم شما احساس تنهایی نکنی ! تعارف نکنا ! بگو !

Castiel
2012/11/14, 23:49
دوستان لطف کنید مواظب تاپیک و عنوان آن باشید!

Arthur
2012/11/14, 23:52
دوستان لطف کنید مواظب تاپیک و عنوان آن باشید!
ببخشید!
راست میگه داریم سر چی بحث میکنیم!
.................................................. ....
یه چیزی به ذهنم رسید!
میگم پوسته فروم قصد عوض شدن نداره؟
آخه پوسته سایت عوض شده خیلی ردیف شده....پوسته فروم هم عوض بشه روحمون شاد میشه :دی

Castiel
2012/11/14, 23:56
ببخشید!
راست میگه داریم سر چی بحث میکنیم!
.................................................. ....
یه چیزی به ذهنم رسید!
میگم پوسته فروم قصد عوض شدن نداره؟
آخه پوسته سایت عوض شده خیلی ردیف شده....پوسته فروم هم عوض بشه روحمون شاد میشه :دی

تا الان دوستان چندبار سوال کردند و پاسخ دادم که "قصد تعویض پوسته فروم را به هیچ وجه نداریم"

Hessam
2012/11/15, 08:12
آره. همون چت باکس منظورم بود...
اتفاقاً فروم های حرفه ای نظیر ایران فیلم چت باکس دارن!
هر وقت تصور نقاط منفیش رو کنیم، همون سرمون میاد...
اگه مزایا و معایبش رو لیست بگیری و کنار هم بذاری، قطعاً مزایاش بیشتر از معایبش هست...
حداقل به صورت آزمایشی یک ماه قرار بگیره، بعد اگه بد بود، مدیر محترم چت باکس رو بر میداره و تموم. نه سیخ می سوزه و نه کباب!:-b
فکر می کنم حداقل ارزش آزمایشی گذاشتنش رو داره. هیچکسی هم نمی تونه بگه آینده و ثمره ی اینکار بده. چون هیچکسی آینده رو نمی تونه پیش بینی کنه.
تازه یه مدیر هم میشه برای قسمت چت باکس گذاشت. یه مدیر مدبّر با قدرت مدیریت بالا. به همین راحتی.
چیزی نیست که سخت گرفته بشه. ما نباید امکانات رو از کاربران بگیریم صرفاً بخاطر اینکه ممکنه حرمت شکنی بشه. باید ظرفیت سازی کنیم. در غیراینصورت، مسئله رو پاک کردیم به جای حلش که اصلاً منطقی نیست.
هر کسی هم خلاف قوانینش عمل کنه، اخراج. تعارف هم که کسی با کسی نداره.

VSH-Katana
2012/11/15, 11:43
x_x
حسام جان این یکی اسمایل کار نمیکنه!
همون که دست روی چشم میگیره!

Tech Admin
2012/11/21, 09:38
جدا از این مباحث که باید دقیق بگید از من چه توقعی دارید تا من جداگانه روی اونها فقط بحث کنم. در مورد نحوه نمایش تاپیک ها و نمایش اولین و آخرین پیج و اینها میتونید تنظیمات کاربری خودتون را تغییر بدید.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/23, 18:11
منم با اجازه یک پیشنهاد بدم:

لطفا در کنار like (تشکر) ، dislike هم قرار بدید

مثلا:
کاربر فلان با نظر فلان عزیز مخالف است.

Castiel
2013/02/07, 20:41
تغییرات بخش هشتم:

در راستای بهره وری بهتر فروم، بخش شبکه حذف و تاپیک های آن به دو بخش زیر انتقال یافت:

1- بخش اینترنت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.اینترنت): که به اخبار و بحث در خصوص این نعمت الهی مربوط می شود.
2- بخش تجهیزات و مباحث شبکه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.تجهیزات-و-مباحث-شبکه): شامل مشاوره و راهنمایی برای خرید تجهیزات شبکه، راه اندازی و مشکلات آنها می شود.

همچنین سه بخش کیس، پاور و خنک کننده با یکدیگر ادغام گردیدند.

Castiel
2013/02/07, 20:47
منم با اجازه یک پیشنهاد بدم:

لطفا در کنار like (تشکر) ، dislike هم قرار بدید

مثلا:
کاربر فلان با نظر فلان عزیز مخالف است.

محمد جان همینکه شما از آن پست تشکر نمی کنید یعنی خوشتان نیامده یا مطلب مناسبی نداشته که لایق تشکر باشد. در ضمن لایک و دیسلایک مشکلات زیادی دارد که پیش از نیز به دوستان گفتم. این بخش نیاز به نظارت همیشگی دارد چون برخی کاربران بی دلیل به یکدیگر امتیاز منفی می دهند و مشکلاتی به وجود می آورد. به واقع فروم را به مهدکودک تبدیل می کند و همواره باید پیگیر دعوای کاربران سر این مسائل باشیم.

Beni7192
2013/02/07, 21:10
این قضیه دادن امتیاز منفی و مثبت در سایت هایی که اجرا کردنش به شدت ضعیف ظاهر شده!
و فقط موج ناراحتی و مشکلات میشه!
همین قضیه در سایت pcwar باعث شده کاربران در قالب طرفداران شرکت هایی مختلف به بحث هایی تعصبی و غیر منطقی بپردازند و وضعیت بدی را ایجاد کنند!
در ضمن همه ی این ها با این که نظرات آنجا نیاز به تائید مدیریت داشته پیش آمده !

Castiel
2013/04/22, 19:01
سلام دوستان عزیز

ظرفیت صندوق پیام خصوصی کاربران از 100 به 500 پیام افزایش یافت.

موفق باشید.

iSteve
2013/04/22, 21:02
محمد جان همینکه شما از آن پست تشکر نمی کنید یعنی خوشتان نیامده یا مطلب مناسبی نداشته که لایق تشکر باشد. در ضمن لایک و دیسلایک مشکلات زیادی دارد که پیش از نیز به دوستان گفتم. این بخش نیاز به نظارت همیشگی دارد چون برخی کاربران بی دلیل به یکدیگر امتیاز منفی می دهند و مشکلاتی به وجود می آورد. به واقع فروم را به مهدکودک تبدیل می کند و همواره باید پیگیر دعوای کاربران سر این مسائل باشیم.
کاملا موافقم.

Castiel
2013/04/28, 21:19
تغییرات مرحله نهم: ترکیب بخش مشاوره و راهنمایی انجمن نوت بوک و تبلت با انجمن مشاوره و راهنمایی

هم اکنون انجمن مشاوره و راهنمایی دارای چهار زیر مجموعه است:

خرید، ارتقا و تعویض قطعات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سیستم کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نوت بوک و تبلت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سوالات و مشکلات سخت افزاری (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2013/05/01, 20:25
در مرحله دهم به افزایش حجم فایل های پیوست شامل فرمت های مختلف تصویر مانند jpg و فرمت pdf پرداختیم.
همچنین فایل های پیوست شما در صفحه جدید باز خواهند گردید.

هم اکنون می توانید تصاویر و فایل های قابل پشتیبانی را تا ظرفیت 3 مگابایت آپلود کنید.

Castiel
2013/09/20, 08:31
دوستان عزیز پس از آپدیت نسخه وی بی، مشکل کوچک شدن سایز فونت به وجود آمد که در حال حاضر پس از اینکه مدیر فنی مجموعه اقدامی انجام ندادند، تغییر سایز فونت را انجام دادم. دیگر نیازی به افزایش سایز فونت به صورت دستی وجود ندارد.

موفق باشید.

Hessam
2013/09/20, 08:38
خیلی ممنون. عالی شده.
به امید راهندازی چت روم با هدف همبستگی و صمیمیت بیشتر و ایجاد ارتباط سریع و فوری با سایر کاربران. ;)
البته سیستم امتیازدهی بازارچه هم واقعاً عالی و مفید هست./

Reza Eshraghi
2013/09/20, 09:35
دوستان عزیز پس از آپدیت نسخه وی بی، مشکل کوچک شدن سایز فونت به وجود آمد که در حال حاضر پس از اینکه مدیر فنی مجموعه اقدامی انجام ندادند، تغییر سایز فونت را انجام دادم. دیگر نیازی به افزایش سایز فونت به صورت دستی وجود ندارد.

موفق باشید.

عالی شده آقا مدیر گل ! وقتی اومدم تو فروم شوکه شدم یه لحظه !!! ممنون از زحماتتون ! @};-

ARMIN
2013/09/20, 10:06
ممنون حسام جان.

Nima.Salarian
2013/09/20, 11:15
مرسی حسام جان چشام درد گرفته بود از بس نگاه میکردم فونت های ریزو
ی قسمتی بود که مطلب های جدید آپدیت میشد اونجا به صورت عددی بود و سبز رنگ بود خیلی مفید بود اگه باشه فک کنم بهتر باشه

Castiel
2013/09/20, 11:32
ی قسمتی بود که مطلب های جدید آپدیت میشد اونجا به صورت عددی بود و سبز رنگ بود خیلی مفید بود اگه باشه فک کنم بهتر باشه

خواهش می کنم نیما جان

حتما یک بررسی می کنم که چطور این بخش را مجدد فعال کنم، البته چندان هم ضروری نیست.

Reza Eshraghi
2013/09/20, 11:39

آره ! اون قسمت سبز رنگ عددی عالی بود ! عجیبه توی آپدیت جدید نیستش ! :( واقعاً من خیلی بهش نیاز داشتم و دارم !! توی سرعت نظارتم روی پست ها و تاپیک های جدید خیلی کمکم می کرد و فوراً از پست های جدید با خبر می شدم و می رفتم سروقتشون ! ;) اگه برگرده عالی میشه!

Arthur
2013/09/20, 11:40
خواهش می کنم نیما جان

حتما یک بررسی می کنم که چطور این بخش را مجدد فعال کنم، البته چندان هم ضروری نیست.

درسته!خیلی بخش خوبی بود.
ولی این از امکانات ویبولیتین نیست و نیاز به چند تابع php داره....که باید به صورت اختصاصی اضافه بشه.

Castiel
2013/09/20, 11:48
درسته!خیلی بخش خوبی بود.
ولی این از امکانات ویبولیتین نیست و نیاز به چند تابع php داره....که باید به صورت اختصاصی اضافه بشه.

بله دقیقا باید به صورت افزونه روی وی بی نصب شود.

th e nd
2013/09/20, 12:26

موفق باشید.

نوش دارویی است ، دوست داشتنی!

old gamer
2013/09/20, 13:56
وااااای خیلی عالی شد حسام جون دست گلت درد نکه چشمامو داشتم از دست میدادم =D>
اون درهم ریختگی بالای فروم قسمت طوسی رنگ که نوشته {لینک ها برای دسترسی سریع / جستجوی پیشرفته} اگر درست بشه خیلی خوب میشه اون قسمت مثل خار رفته تو چشم من که چرا اونجوریه

Castiel
2013/09/20, 14:02
وااااای خیلی عالی شد حسام جون دست گلت درد نکه چشمامو داشتم از دست میدادم =D>
اون درهم ریختگی بالای فروم قسمت طوسی رنگ که نوشته {لینک ها برای دسترسی سریع / جستجوی پیشرفته} اگر درست بشه خیلی خوب میشه اون قسمت مثل خار رفته تو چشم من که چرا اونجوریه

امین جان مرورگر شما چیه برادر؟
اگر ممکنه یک عکس از این حالت برای من آپلود کنید. چون با گوگل کروم در هم ریختگی دیده نمی شود.

lastshepherd
2013/09/20, 14:07
امین جان مرورگر شما چیه برادر؟
اگر ممکنه یک عکس از این حالت برای من آپلود کنید. چون با گوگل کروم در هم ریختگی دیده نمی شود.

ببخشید این بهم ریختگی به خاطر ابعاد مانیتور (1024x768) هستش و بنده هم همین مشکل رو دارم.
باید روی 75% قرار بگیره تا درست بشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arthur
2013/09/20, 15:26
شاید چون صفحه نمایش شما کوچک است اینطور میبینید!?!

Arthur
2013/09/20, 15:31
واسه ما که سالمه!
23334

Hessam
2013/09/20, 15:32
ببخشید این بهم ریختگی به خاطر ابعاد مانیتور (1024x768) هستش و بنده هم همین مشکل رو دارم.
باید روی 75% قرار بگیره تا درست بشه.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

واسه من هم همینطوره. البته اخیراً درست شده انگار! نرمال: 110% هست واسم.

old gamer
2013/09/20, 15:50
من اصلا حواسم نبود خیلی زوم کرده بودم . خب فونت ها کوچیک شده بود منم چشمام داشت کور میشد. الان درستش کردم
کلید کنترل را گرفته اسکرول موس را به سمت پایین میچرخانیم و تمام

Shahin007
2013/09/20, 15:52
مرورگر من کرومه..تا حالا که اشکالی ندیدم...عالی شده سایز فونت...دقیقا همون اندازه ای که باید میبود...
فقط اون "بازنگری" که پایین صفحه سمت چپ بود زیادی رفته کنار...طوری که باید
zoom out کنم تادیده بشه...یکم اگه میشه بیاد سمت راست...

مرسی آقا حسام...خسته نباشید.@};-

Castiel
2013/09/20, 17:03
تقریبا رزولوشن شما در حد یک صفحه نمایش موبایل است و باید هم به این شکل نمایش داده شود.

old gamer
2013/09/20, 18:40
تقریبا رزولوشن شما در حد یک صفحه نمایش موبایل است و باید هم به این شکل نمایش داده شود.
حالا به ما تیکه میندازی؟؟ دم شما گرم خب من مثل شما عینک نمیزنم شما هم عینکتو برداری تازه میشی مثل من @-)

Castiel
2013/09/20, 19:18
حالا به ما تیکه میندازی؟؟ دم شما گرم خب من مثل شما عینک نمیزنم شما هم عینکتو برداری تازه میشی مثل من @-)

امین جان می توانید نسخه موبایل فروم را هم استفاده کنید که تم گرافیکی ندارد و خیلی ساده است.

lastshepherd
2013/09/20, 21:32
در صورت امکان صفحه ی آزمایش هم برای فروم در نظر گرفته شود.
کماکان فونت صفحه در قسمت صفحه ی پیشرفته کوچک است.
ساعت فروم هم حدود دو ساعت عقبه.