PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض سیستم کانفینگ خوب با لپ تاپ

kamyar
2012/07/22, 13:57
سلام دوستان من این سیستم رو دارم چون به لپ تاپ نیاز دارم میخوام با یک لپ تاچ تعویضش کنم:

cpu:athlon 631 x4 2.6 یک روز کارکرده تا 2014 گارانتی ماتریس داره وقدرتش هم به اندازه 965(سیپیو قبلی من)هست و دماشم بسیار پایینه فن استوک استفاده نشده.کنترلرشم فوق العادس

main:msi a75-g35 یک روز کارکرده تا 2015 گارانتی ماتریس داره و تمامی متعلقات موجوده فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ram:adata gaming xpg 2*4g 2000 cl9 یک روز کارکرده کاملا نو هست گارانتی لایف تایم انفورماتیک هستفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

vga:sapphire 6870 کاملا سالم هست یکسال گارانتی الماس داره و تمامی متعلقاتشم موجوده فن وسط هم هست فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

hdd:seagate 250g

power:thunderbolt 850 80plus gold دارای یکسال گارانتی کاملا سالم پاور فوق العاده ای هست توانایی خروجی 1000 وات در مدت زمان معینی رو هم داره تمامی جعبه و متعلقاتشم موجوده فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

case:thermaltake vk9001(element t فول تاور هست بسیار تمیز بدون حتی یک خش خودم هم یک فن 23 سانتی کولر مستر و 2 فن 14 سانتی گرین بهش اضافه کردم جعبه و تمام متعلقاتش هستفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

dvd rom:plextor px-880sa کاملا سالم جعبه و متعلقات همه موجوده

cpu cooler:transformer دارای یکسال گارانتی فن جعبه و متعلقاتش همه موجوده

monitor:lg l1752s بدون حتی یک پیکسل سوخته تمامی جعبه و متعلقاتش هم هست

کیبورد و موس وایرلس a4tech کاملا سالم بدون جعبه

کیبورد سیم دار a4tech دارای ورودی خروجی هدفون-میکروفون-usb

مودم زایکسل ساده کاملا سالم دارای 1سال گارانتی تمامی جعبع و متعلقات موجوده

پرینتر کنون ip1200 کاملا سالم جعبه و تمامی متعلقات موجوده دارای 70% جوهر

میز کامپیوتر تمام mdf بسیار شیک کاملا سالم

دوستان هیچیک از قطعات با ولتاژ اوور نشده اند کارت گرافیک حتی بدون ولتاژ هم اوور نشده

لپتاپ فرق نداره چه مارکی باشه فقط قوی باشه و نت بوک هم نباشه.

اینهم یک عکس کلی در اولین فرصت عکس از تک تک قطعات قرار میدم
11231

Arsn
2012/07/22, 14:17
کامیار جان کاش تک فروشی داشتید ! اینجوری بعید میدونم کسی یه دفعه کلش را بخواد !

اگر تک میفروختید پرینتر و رم ها به کار من میومد !!

راستی کامفیگ غلطه ! کانفیگ درسته ! (Configuration)

kamyar
2012/07/22, 14:24
ممنون اقا علیرضا راستش توی همین کامفینگ و کانفینگ مونده بودم هیچ جا پیدا نکردم کدوم درسته!ببخشید
اخه نمیشه تک بفروشم چون اگر بخوام تک بفروشم مثلا یکی رم رو بخواد مجبورم بدم و دیگه برای بقیه قطعات کامپیوتر ندارم! بعدم نمیخوام بفروشم(حتی اگر برای کلش مشتری پیدا بشه)قصدم فقط تعویض هست!

davoodjoon
2012/07/22, 15:54
دادا کامیار اصن راه نداره تک فروشی ؟ من کیبورد و موس بیسیمتو میخوام اگه اینارو تک میدی لطفا مدلشم بگو ممنون میشم

kamyar
2012/07/22, 17:16
ببخشید نه راه نداره فقط تعویض هست
ممنون

kamyar
2012/07/22, 19:25
اینهم یک عکس دیگر:11235
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

kamyar
2012/07/23, 09:35
.................................................. .............

kamyar
2012/07/23, 19:14
با اجازه دوستان و مدیران اپ

kamyar
2012/07/24, 13:48
.................اپ......
دوستان اگر لپ تاپ خوب پیدا نکنم تمامی قطعات را برای فروش خواهم گذاشت