PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با نرم افزار جاوا

amir-bahador
2012/07/22, 01:58
سلام تو گوشي هاي 6300 5610 2700 و ديگر گوشي هاي اين رده نوكيا زماني نرم افزار opera , uc نصب ميكنم يه پيغام خطا ميده و هر كاري ميكنم به اينترنت وصل بشه نميشه اينترنت گوشي هم وصل هست چطوري اين مشكل رو حل كنم؟

VSH-Katana
2012/07/22, 02:09
سلام تو گوشي هاي 6300 5610 2700 و ديگر گوشي هاي اين رده نوكيا زماني نرم افزار opera , uc نصب ميكنم يه پيغام خطا ميده و هر كاري ميكنم به اينترنت وصل بشه نميشه اينترنت گوشي هم وصل هست چطوري اين مشكل رو حل كنم؟
لطفا پیغام خطایی که گوشی میده رو قرار بدین!

amir-bahador
2012/07/22, 09:16
سلام

نرم افزار كه بار ميشه مينويسه allow network access بعد yes رو كه ميزني connection failed

nest120
2013/10/27, 17:52
سلام.من هم 5610 دارم. یکی کمک کنه

amir-bahador
2013/10/27, 23:11
تو این مدل نوکیا ها همیشه همین بوده من خیلی دنبالش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

nest120
2013/10/28, 16:53
سلام راه حل را پیدا کردم.
تنظیم سرویس GPRS بر روی گوشی های سری 40

با سلام..
امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید..

چون می دونم خیلی از دوستان عزیز با تنظیم سرویس GPRS بر روی گوشی های سری 40شون مشکل دارن (مخصوصاً 5610داران که System Provider ایرانسل براشون فایل تنظیم خودکار این سرویس رو نمی فرسته و تو خود سایتش هم نذاشته) تصمیم گرفتم تو این تاپیک آموزش کامل تنظیم سرویس GPRS بر روی گوشی های سری 40 رو بصورت خیلی خیلی کامل و به قول معروف توضیح بدم.

از آنجایی که تعداد کاربران اپراتور ایرانسل نسبت به اپراتورهای دیگه خیلی بیشتر هست بعنوان Sample سرویس GPRS ایرانسل رو برای توضیح انتخاب کردم.

ابتدا بروید به آدرس:

Menu > Settings > Configuration > Personal Configuration Setting

و همه آیتم هایی که تو این قسمت هستند رو Delete کنید.
سپس به Options بروید و :

Add New: ACCESS POINT
Account Name: Irancell-GPRS
Access Point Settings
Data Bearer: GPRS/Packet Data
Bearer Settings
Packet Data Access Point Name (APN): mtnirancell
Network Type: IPv4
Authentication Type: Normal

Active The New ACCESS POINT

Add New: WEB
Account Name: Irancell-WEB
Use Pref. Access Point: Yes

Active The New WEB

Menu > Settings > Configuration > Default Configuration Setting > Personal Configuration: Set az Default

Menu > Settings > Active Default in All Applications: Yes

حالا می تونید با خیال آسوده بروید بروزر خود گوشی و یا OperaMini رو باز کنید و از اینترنت لذت ببرید...اگه درس شد شما هم به من کمک کنید برید برای من در این لینک ثبت نام کنید تا من هم ترفعی بگیرم.این لینک سایتی که موبایل رایگان میده.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .شما هم میتونید ادامه بدید وجایزه بگیرید.فقط از این لینک ثبت نام کنید تا به من کمکی کرده باشید