PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگاهی به هدفون با قابلیت شرکت BeyerDynamic

saeid6574598
2012/07/18, 18:49
تا به الان ، شاید کمتر پیش آمده باشد که بهبررسی هدفون و هدست بپردازم .

اما این بار تصمیم گرفتم ، یک بررسی از هدفون با قابلیت شرکت BeyerDynamic بگذارم تا بهانه ای شود جهت آشنایی با این شرکت .

این کمپانی در سال 1924 توسط Eugen Beyer در کشور آلمان تأسیس شده است و یکی از معتبرترین سازندگان حرفه ای سیستم های کنفرانس ، ترجمه همزمان ، میکرفون و هدفون در دنیا میباشد .

کلیه محصولات این کمپانی در شهر Heilbronn آلمان طراحی ، تست و تولید می شوند لذا در هر محصول این کمپانی دانش و تکنولوژی بالا و کیفیت و دقتِ ساخت ویژة محصولات کشور آلمان نهفته است

تا کاربر بهترین کیفیت صدا را تجربه کند. خلاقیت و نوآوری رکن اصلی را در طراحی های این کمپانی ایفا می نماید و حاصل آن دریافت جوایز بین المللی متعدد از جمله جایزه ویژه طراحی Red dot و نیز ثبت برخی از تجهیزات طراحی شده در دفتر ثبت اختراعات کشور آلمان بوده است .

خب با من همراه شوید تا شما را با هدفون این شرکت که DT770 Pro نام دارد ، آشنا کنم .

مشخصات کلی این محصول ، به شرح ذیل می باشد :

11085

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این سری از هدفون های این شرکت ، هدفون های بسیار راحتی هستند و از نظر من ظاهرشون هم کاربر پسند است . رنگ بدنشون مشکی و قسمتی که روی گوش قرار میگیرد ، از مخمل سفید/خاکستری فوق العاده راحت ساخته شده است .

با این حال روی گوش خیلی راحت قرار میگیرد و روی سر لیز نمیخورد و تکون نمیخورد. سیم این محصول مارپیچ بوده و چون که هنگام راه رفتن و دویدن ، سیمش معمولا هی کشیده و صاف میشه و باعث میشه یه جور سنگینی روی سرتون حس کنین. ولی به طور کلی این مورد زیاد قابل حس نیست.

یکی از خوبی های این محصول هم همان سیم مارپیچ آن است که باعث میشه موقع بازی کردن و آهنگ گوش کردن سیمش توی دست و پا نباشه. از نظر راحتی هم خیلی راحت و سبکه . بر خلاف ظاهرش که به نظرسنگین میاد و مخمل های به کاربرده شده ی داخل محصول هم که روی گوش قرار میگیرن خیلی راحتند و همین طور وقتی که هدفون رو روی گوشتون قرار می دهید , اطراف گوشتون به اندازه ای جا داره که گوشتون راحت بتونه تنفس کنه و زیاد عرق نکنه و اذیت نشه. برای کیفیت ساخت و راحتیش ، از 1 تا 10 امتیاز 8 رو می دهیم .

کیفیت صدا در محصول

واقعا کیفیت این محصول فوق العادست. Base عمیق, روان, هیجان انگیز و در یک کلمه عالیست . یکی از بهترین هدفون هایی هست که تاحالا از نظر Base که تا حالا دیدم. اکثر کسانی که با این محصول کار کرده اند ، از صدای آن راضی هستند . از لحاظ کیفیت صدا هم خیلی خوبه با اینکه به خاطر بسته بودن یک کم تنوع صداش پایین هست و یک کم کیفیت صدا رو میاره پایین اما باز هم خیلی خوبه. برای افرادی که به هیپ هاپ و راک گوش میدن ، 100% یکی از بهترین اننتخاب های توی این رنج قیمت هست (440 هزار تومان ).

همانطور که گفتم وزن زیادی نداره اما حجمش نسبتا زیاده . با این حال سیم مار پیچ و وزن کم این محصول ، قابلیت حمل این محصول را افزایش می دهد .

ممانعت از نفوذ صدای DT770 Pro خوب بوده به طوری که اگه حتی هدفون ها را بدون روشن کردن آهنگ ، روی سرتان بگذارید , به سختی می توانید صدای اطرافیانتون رو بشنوید .

همچنین وقتی آهنگ گوش می دهید ، خیلی کم صدا به بیرون تشعشع می کند .

نتیجه گیری

این هدفون ها یکی از هدفون های مورد علاقه عاشقان موسیقی بوده و من این هدفون ها رو به هرکسی که به Hip Hop,Trance,Pop و Rock علاقه داره پیشنهاد میکنم.

با توجه به قیمتشون (440 هزارتومان ) اگر بخواهیم به این هدفون ها از 1 تا 10 یه امتیاز بدهیم ، بهشون 8 میدم. کیفیت Base این هدفون ها واقعا عالی بوده و برای افرادی که BASE براشون در یک هدفون

یه فاکتور مهمه ، این هدفون رو پیشنهاد میکنیم.

آیا شما می خواهید چنین مبلغی را بابت خرید این محصول ، بپردازید !!!

ترجمه و نگارش : سعید مظفری

+Aren
2012/07/18, 19:47
خیلی ها برای هدفون های بیتس "های کپی" قیمت های بالای 500 تومن پرداخت می کنند!
ولی اگر من بخوام همچین هزینه ای بکنم روی بیسیم ها سرمایه گذاری می کنم!
راستی سعید جان در مورد آمپلی فایر های هدفون ها شنیدی؟ چیزهای جالبی هستند!

saeid6574598
2012/07/18, 20:10
بله شنیدم روح الله جان ! این هم مدار الکترونیکیش :

بعضی از این آمپلی فایرها ، قدرتی ( توان خروجی ) بالغ بر 200 وات را در اختیار ما می گذارند که باعث می شود تا صدایی رسا و با Bass فوق العاده داشته باشیم .

Dan
2012/07/18, 20:16
امپدانس این هدفون در مقایسه با هدفون های هم قیمتش خیلی بالاست. (80 , 250 , 600)