PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کیبورد فراسو مدل fcr 8080

Elord
2012/07/17, 08:16
سلام

دوستان یک مشکلی که این کیبورد داره اینه که وقتی توی ویندوز 7،درایور کیبورد را نصب می کنم و سیستم را ریست می کنم
ویندوز قفل کرده و دیگه بالا نمیاد،توی ویندوز xp هیچ مشکلی نداره،توی اینترنت گشتم و همینطور سایت فراسو،اما درایوری
برای ویندوز 7 پیدا نکردم،ممنون میشم کسی راه حلی داره،اینجا بیان کنه.

بای

ya30n
2012/07/17, 08:45
کیبوردت بدون درایور کار نمیکنه ؟ یعنی حتما باید درایور نصب کنی ؟

Elord
2012/07/17, 09:17
دکمه های معمولیش کار می کنه،اما بقیه ی دکمه ها نه،مثل دکمه ی صدا و یا اسکرول.

ya30n
2012/07/17, 09:26
بروی توی safe mode با زدن کلید f8 !
اونجا توی run تایپ کن msconfig و اینتر بزن !‌ یه پنجره مثل زیر باز میشه !‌اونجا بگرد اسم برنامه کیبوردت رو پیدا کن !‌و تیکش رو بردار !‌ببین درست میشه یا نه !‌
11041

Elord
2012/07/17, 09:42
الان ویندوز سون نصب ندارم،چون همونجوری که گفتم با نصب درایورش ویندوز قفل می کنه و بالا نمیاد و یکی دوتا مشکل دیگه هم داره
که باید اونهارو هم برطرف کنم تا ویندوز را نصب کنم،اخه نمی صرفه ویندوز 7 را نصب کنم و بعدش کلی مشکل داشته باشه و ادم اذیت شه
اما در مورد راهنمایتون،غیر فعال کردن کیبورد در بوت شدن ویندوز،می تونه راه حل مناسبی باشه؟ممنون میشم کمی توضیح بدهید.

Mohammad339
2012/07/17, 09:43
یک راه حل ساده اینه که اگر کیبورد usb هست یک مبدل به ps2 وصل کنی ببینی چی میشه! امتحانش ضرر نداره!

ya30n
2012/07/17, 10:15
الان ویندوز سون نصب ندارم،چون همونجوری که گفتم با نصب درایورش ویندوز قفل می کنه و بالا نمیاد و یکی دوتا مشکل دیگه هم داره
که باید اونهارو هم برطرف کنم تا ویندوز را نصب کنم،اخه نمی صرفه ویندوز 7 را نصب کنم و بعدش کلی مشکل داشته باشه و ادم اذیت شه
اما در مورد راهنمایتون،غیر فعال کردن کیبورد در بوت شدن ویندوز،می تونه راه حل مناسبی باشه؟ممنون میشم کمی توضیح بدهید.

وقتی که ویندوز بعد از نصب برنامه کیبور دچار مشکل میشه ٰپس قطعا ایراد از برنامه هست، با اون کاری که گفتم دیگه برنامه اجرا نمیشه !‌ البته اگه مشکل از اینجا باشه !‌
شما هم نگران مشکلات ویندوز 7 نباش !‌همه بچه هایی که اینجا هستند + من کمک میکنیم که مشکلاتتون حل بشه !‌
!‌

Elord
2012/07/17, 10:26
وقتی که ویندوز بعد از نصب برنامه کیبور دچار مشکل میشه ٰپس قطعا ایراد از برنامه هست، با اون کاری که گفتم دیگه برنامه اجرا نمیشه !‌ البته اگه مشکل از اینجا باشه !‌
شما هم نگران مشکلات ویندوز 7 نباش !‌همه بچه هایی که اینجا هستند + من کمک میکنیم که مشکلاتتون حل بشه !‌
!‌

ممنون از شما،البته فکر کنم که سه تا مشکل داشتم توی ویندوز 7:
1-کیبورد
2-برنامه ی PC security که روی این ویندوز جواب نمی ده و خیلی بهش نیاز دارم
3-در حالت عادی خیلی CPU درگیر میشه و دور فن هم میره بالا و صداش اذیت می کنه ،CPU هم قدیمیه 3GHz :دی
البته رمم هم کمه،2 گیگه اما زیاد مشکلی ایجاد نکرد،فکر کنم باید برم توی فکر تعویض CPU و ارتقاء رم :)

Danialdaneshmand
2012/07/17, 17:14
ببخشید عزیز اشتباه شد مشکل شما ظاهرا متفاوت بود من عجله کردم شرمنده شما...
آرزوی موفقیت!

Elord
2012/07/17, 17:49
درود
الان داشتم پست هارو میخوندم انقدر پیچ نداره این کیبورده یه قلق جالبی داره!
یه دکمه خاکستری که روش شبیه پازل هست رو ف کنید درست میشه یادش بخیر منم همین مشکل رو داشتم :d

ممنون دوست عزیز،ولی تمام دکمه های این کیبورد مشکی و یا نقره ای هستند،منظورتون دکمه ی Office Lock هستش؟

Elord
2012/07/21, 22:06
سلام

یک راه حل ساده اینه که اگر کیبورد usb هست یک مبدل به ps2 وصل کنی ببینی چی میشه! امتحانش ضرر نداره!

پورت کیبورد ps2 هستش،باید بگردم ببینم مبدل ps2 به usb پیدا می کنم که یک تستی بکنم.

ببخشید عزیز اشتباه شد مشکل شما ظاهرا متفاوت بود من عجله کردم شرمنده شما...
آرزوی موفقیت!

خواهش می کنم دوست عزیز.

Castiel
2012/07/22, 05:16
سلام

پورت کیبورد ps2 هستش،باید بگردم ببینم مبدل ps2 به usb پیدا می کنم که یک تستی بکنم.

خواهش می کنم دوست عزیز.

من خودم مبدل ps2 به usb گرفتم ولی مشکلی با تعداد کلیدی که همزمان بتونید فشار بدید داشتم. یعنی داخل بازی ها فقط یک کلید همزمان ساپورت می کرد!

Elord
2012/07/22, 10:45
من خودم مبدل ps2 به usb گرفتم ولی مشکلی با تعداد کلیدی که همزمان بتونید فشار بدید داشتم. یعنی داخل بازی ها فقط یک کلید همزمان ساپورت می کرد!

شما هم مشکل منو در ویندوز 7 داشتید؟با مبدل مشکل حل شد؟

Castiel
2012/07/22, 10:59
شما هم مشکل منو در ویندوز 7 داشتید؟با مبدل مشکل حل شد؟

من کیبرد قبلیم A4Tech G700 بود و کلید مخصوصی نداشت. درایور هم نداشت.
من فقط برای اینکه مادربورد جدیدم پورت PS2 نداشت،‌از مبدل استفاده کردم،‌این مبدل های کوچیک که اصلا کار نکردن و مبدل سیمی گرفتم که مشکل تک کلید همزمان را داشت.