PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متهم کردن الجی از طرف سامسونگ

VSH-Katana
2012/07/17, 00:37
شرکت کره ای سامسونگ شرکت الجی کره را متهم کرده که اطلاعات درز پیدا کرده از طرف 11 کارمند این شرکت در مورد صفحات oled شرکت sumsung display را به سرقت برده و در صفحات oled خود بکار برده و از شرکت الجی در خواست کرده که اعتراف کند که اطلاعات درز کرده از سامسونگ به تسهیل راه این الجی در ساخت oled کمک کرده ! اما از طرف دیگر شرکت الجی با صراحت ادعای سامسونگ را رد کرده و به خواطر افترا از سامسونگ شکایت کرده و همچنین گفته است الجی نیاز به تکنولوژی سامسونگ ندارد زیرا فناوری oled این دو شرکت متفاوت از هم کار میکنند!

حال نظر شما چیست حق با کدام شرکت است؟ (لطفا پاسخ خود را بدون هیچ تعصبی بیان کنید!)

Navid.y
2012/07/17, 01:05
ما اینجا در ایران، در انتهای کهکشان از کجا باید اطلاعات داشته باشیم که میگی قضاوت کنیم؟ اصلاً به ما چه. مهم اینه که محصولاتشون ه ما میرسه و هنوز تحریم نشده.

Arsn
2012/07/17, 01:21
ما اینجا در ایران، در انتهای کهکشان از کجا باید اطلاعات داشته باشیم که میگی قضاوت کنیم؟ اصلاً به ما چه. مهم اینه که محصولاتشون ه ما میرسه و هنوز تحریم نشده.

تو عمرم اینجور متقاعد نشده بودم !

VSH-Katana
2012/07/17, 01:27
نمیگم قضاوت کنید
وقتی نوشتم بدن تعصب بگید یعنی با تعصب بگید!
مخوام بدونم الجی ای ها بیشترن یا سامسونگی ها!

Navid.y
2012/07/17, 01:32
قطعاً lg ها بیشترن. سامسونگ زیاد دروغ میگه....

VSH-Katana
2012/07/17, 01:33
منم میگم الجی ! 2:0 الان الجی جلو افتاد!

Arsn
2012/07/17, 01:36
نمیگم قضاوت کنید
وقتی نوشتم بدن تعصب بگید یعنی با تعصب بگید!
مخوام بدونم الجی ای ها بیشترن یا سامسونگی ها!

وحید دقیقا دنبال چی میگردی ؟ بگو تا ما هم همون را بگیم !

آخه ما سر پیازیم ، ته پیازیم ، نوستراداموس هستیم ؟؟؟ چه جوری بگیم ؟؟؟

ولی دور از شوخی ، تکنولوژِی oled شرکت الجی با سامسونگ فرق میکنه ، پس قاعدتا نمیتونه دزدی باشه !

Arthur
2012/07/17, 01:40
جان.....چی گفتید؟؟؟؟
فقط عکس ها و لینک های زیر رو ببینید....
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
..............................
من دیگه به این تاپیک نمیام.چون یقین دارم.دعوا میشه....

VSH-Katana
2012/07/17, 01:41
3:0
همین که گفتم
دنبال اثبات اینکه اگه از خیابون فرعی بلوار بهارستان بری هرگز به بندر عباس نمیرسی!:دی اتفاقا اثبات طولانی و سختی داره:دی

VSH-Katana
2012/07/17, 01:45
جان.....چی گفتید؟؟؟؟
فقط عکس ها و لینک های زیر رو ببینید....
..............................
من دیگه به این تاپیک نمیام.چون یقین دارم.دعوا میشه....
قصدی ندارم فقط یه مسابق خواستم بزارم ناراحت نشو!

Navid.y
2012/07/17, 02:14
دوباره نمیشه رای داد؟ آخه lg عمرش هم بیشتره! ولی اون یکی که اسمشو نمیخوام ببرم خیلی عمرش کمه. زود خراب میشه! اینو تجربه ثابت کرده!

VSH-Katana
2012/07/17, 02:18
آقا ادامه ندیم بهتره!
بزاریم در حد همون خبر باقی بمونه!

Navid.y
2012/07/17, 02:21
چشم دیگه ادامه نمیدم.