PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنده شدن در مسابقه نظر سنجی سایت سخت افزار چه حسی دارد؟!

VSH-Katana
2012/07/15, 22:00
خیلی وقت هست که نظرسنجی های مختلفی تو ایران همراه با جایزه انجام میشه! اما نظر سنجی های سایت سخت افزار یه چیز دیگه اس ! سوالات به نظر من همیشه درست و به جا انتخاب میشن و تعادل معمولا برقراره!
اما مهمترین بخش بخش جازه اس :دی که همیشه متناسب با نظر سنجی بوده! کاهی هم نظر سنجی در نظرسنجی به وجود میاد! حدس بزنید جایزه چیه؟!
اما در بین نظر سنجی های سایت نظرسنجی تبلت ها و البته برای من هارد دیسک یه چیز دیگه بود !
تبلتها به این دلیل که تعداد جوایز خوب بود و بالا سوالات عالی طرح شده بدن و واقعا جامعه آماری خوبی رو در اختیار میزاشتن !
اما میرسیم به هارد اکسترنال ! سوالات این نظر سنجی خوب طرح شده بود وجوایز هم تعداد خوبی داشتن!
خلاصه بعد نظر سنجی منتظر برندگان بودیم وارد سایت که شدم صفحه مربوطه رو باز کردم اما مگه دایال آپ به این زودی ها کار میکرد! صبر صبر صبر که یهو اسم و نام کربری بنده به چشمم خورد!
سید وحید با نام کاربری vahid_sh_oyama که اشتباه تایپی هم داشت برنده هارد 500 وسترن شده بودم و بنده 18 دور دور خونه دویدم از پله ها بالا رفتم طوری که برادر بنده فکر کرد اتفاقی افتاده و به سختی و با لکنت زبان بهش رسوندم که برنده شدم!
بعد از اینکه پایین اومدم! دیدم نام کاربری اشتباه هست ! و ما منظر هارد بودیم که گفتن وسترنی ها جایزه اشون از 500 به 1tb تغیر کرد و.....

با تصرف و تلخیص( تخلیص نه مثل استلخ)!:دی والبته یک کمی اغراق در خوشحالی!