PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب لینوکس اوبونتو کنار ویندوز

Mohammad339
2012/07/12, 10:14
سلام!
خواستم اوبونتو ۱۱.۱۰ را کنار ویندوز نصب کنم. وارد ویندوز شدم و سی دی را گذاشتم و wubi را اجرا کردم ولی install inside windows نداشت!
در یکی از موضوعات یاسین جان نوشته بودند که بهتره اول اوبونتو ۱۰ را کنار ویندوز نصب کنیم بعد به نسخه های جدیدتر به روز رسانی کنیم
خب من wubi اوبونتو ۱۰.۰۴ را اجرا کردم ولی باز هم install inside windows نداشت.
چه کار کنم؟!! :-/
اطلاعاتم مهمه و نمی خواهم برای اوبونتو partition جدیدی درست کنم.
ممنون

Navid.y
2012/07/12, 19:02
موقع نصب خودش این گزینه رو مینویسه. تا وسطاش جلو برین بعد خودش اینو میپرسه. محاله نپرسه!

Mohammad339
2012/07/12, 20:29
داخل ویندوز که wubi را اجرا می کنم دو گزینه داره

Arthur
2012/07/12, 21:18
سلام....ببخشید من جوابی برای این تاپیک ندارم...
ولی یه سوال دارم این که آیا برنامه ای شبیه Wubi برای لینوکس های دیگه وجود داره؟
مثلاً لینوکس های زیر:
open suse,mandriva,fedora,mint

Mohammad339
2012/07/12, 22:34
مثلاً لینوکس های زیر:

باید صبر کنیم تا یاسین جان جواب دهند!!

Navid.y
2012/07/13, 00:07
مثلاً لینوکس های زیر:
تا جایی که من میدونم فقط برای اوبونتو هست.

ya30n
2012/07/13, 00:58
سلام ، ببخشید دیر حوب دادم بچه ها !
.
.

سلام!
خواستم اوبونتو ۱۱.۱۰ را کنار ویندوز نصب کنم. وارد ویندوز شدم و سی دی را گذاشتم و wubi را اجرا کردم ولی install inside windows نداشت!
در یکی از موضوعات یاسین جان نوشته بودند که بهتره اول اوبونتو ۱۰ را کنار ویندوز نصب کنیم بعد به نسخه های جدیدتر به روز رسانی کنیم
خب من wubi اوبونتو ۱۰.۰۴ را اجرا کردم ولی باز هم install inside windows نداشت.
چه کار کنم؟!! :-/
اطلاعاتم مهمه و نمی خواهم برای اوبونتو partition جدیدی درست کنم.
ممنون
والا نمیدونم سیاست جدید کانونیکال برای نسخه های جدید چی هست ! ولی فکر میکنم با یه باگ مواجه هستن که نصب کنار ویندوزر برداشتن از روی نسخه اصلی ! توی خوده سایت این لینک رو برای WUBI (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گذاشته ولی عملا درست حسابی کار نمیکنه ! پیشنهاد من استفاده از لینوکس زیبای مینت هست ! راستش رو بخواید خوده منم دیگه اشتیاقی برای اوبونتو ندارم ! ولی سعی می کنم فردا تست کنم ببینیم راه در روی این نسخه ی جدید چی هست !
.

مثلاً لینوکس های زیر:

مینت و اوبونتو دارن !
مندریوا هم فکر نمیکنم کسی استفاده کنه الان ! سال 84 خیلی روی بورس بود ، اما الان نه دیگه !

Mohammad339
2012/07/13, 08:10
خب پس مینت نصب کنم؟ جدیدترین نسخه اش چنده؟ مثل اوبونتو نرم افزار های زیادی داره؟

ya30n
2012/07/13, 15:52
خب پس مینت نصب کنم؟ جدیدترین نسخه اش چنده؟ مثل اوبونتو نرم افزار های زیادی داره؟

من خودک به شخصه از مینت استفاده می کنم ! در جواب سوال سومت ، مینت چون از اوبونتو مشتق شده ، پس همه ی نرم افزار های اون رو هم داره ! دقیقا مثل اوبونتو یه Software Center داره که هر نرم افزاری که فکرش رو بکنی توش داره !
میتونی از اینجا دانلود کنی !
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
یه توضیح خیلی مختصر هم توی همین انجمن گذاشتم ، میتونی اون رو بخونی و نسخه ی مورد نظرت رو دانلود کنی !