PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Eyefinity

vahidhatefi
2012/07/11, 10:00
سلام دوستان

من یه کارت گرافیک 6950 ASUS HD گرفتم سه تا مانیتور LG 42 هم دارم که یکیشو با تبدیل HDMI to DVI وصل کردم و دو تای دیگشو با تبدیل HDMI to DP وصل کردم

حالا زمانی مه میخواهم سه مانیتور را Duplicate کنم تا دو مانیتور را اجازه انجام میده و وقتی سومی را میخواهم Duplicate کنم پیام Please select a display to disable را میده

و نمیتوانم آنها را باهم group کنم

لطفا کمکم کنید

فوری

saeid6574598
2012/07/11, 10:17
سلام وحید جان !

بهترین کانفیگ برای راه اندازی Eyefinity در کارت گرافیک 6950 به صورت زیر است :

Monitor 1: Native DVI > DVI

Monitor 2: Native DVI > DVI

در رابطه با مانیتور سوم هم باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید :

اگر شما رابط native DVI را ندارید ، باید از یک آداپتور VGA-MiniDP Adapter به جهت رسیدن به رزولوشن 1920x1200 پیکسل ، استفاده نمایید .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اگر می خواهید هم کارایی native DVI را داشته باشید و هم رزولوشن 1920x1200 را داشته باشید ، باید از MiniDP-DVI Single Link Active Adapter استفاده نمایید .

اگر هم می خواهید به رزولوشن 2560x1600 دست یابید ، از MiniDP-DVI Dual Link Active Adapter استفده نمایید .

جدول زیر ، شما را کاملا راهنمایی خواهد کرد :

vahidhatefi
2012/07/11, 10:47
ببینید من میخواهم TV 42 and 32 را استفاده کنم

و فقط هم HDMI میخوره

please Help

Arsn
2012/07/11, 12:12
ببینید من میخواهم TV 42 and 32 را استفاده کنم

و فقط هم HDMI میخوره

please Help

دوست من برای eyefinity شما حتما باید از یکی از پورت های Display port استفاده کنید !

دقیقا دو شب پیش همین کار شما را میخواستم بکنم یعنی به کراس فایر 6850 (با کارایی کراس 6870) 3 تا مانیتور وصل کنم ! دو تا به Dvi و یکی Hdmi ! دقیقا هم به مشکل شما برخوردم و 3 ساعت باهاش کلنجار رفتم و آخر هم نتیجه نداد !

نتیجه ای که بعد از تحقیق و بررسی های زیاد روی نت و تجربه خودم گرفتم این بود که اگر 3 مانیتور دارید باید هم display port و هم hdmi و هم dvi اشغال بشه !

حالا شما باید یک تبدیل DP mini به HDMI یا تبدیل min DP به DVI بخرید ! تا جایی هم که من از قدیم الایام به یاد دارم این تبدیل ها یا اصلا نیست یا خیلی سخت گیر میاد ! (یکی از مشکلات eye finity )

vahidhatefi
2012/07/11, 19:24
با عرض سلام خدمت هموطن گرامی

من از تبدیل HDMI to DVI , HDMI to DP برای 6950 استفاده کردم ولی Passive هستند و فکر کنم که مشکل همین جاست.

Castiel
2012/07/11, 19:50
این آخرین تاپیکی هست که منتقل می کنم، هر کدام از کاربران تاپیک در انجمن غیر مربوطه ایجاد کند حذف خواهد شد.