PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقای رم لپ تاپ ؟؟؟؟؟

rostamiani
2012/07/10, 16:48
سلام

من می خوام رم لپ تاپ خودم رو ارتقا بدم . مدلش X5MSV هست که ظاهرا همین Asus N53SV می باشد ! با گارانتی سازگار
با برنامه اورست فهمیدم 4 تا اسلات داره که توی دو تاش رم DDR3 2GB هست.

سوالات :

1. می تونم خودم رم رو عوض کنم و گارانتی از بین نره ؟ پشتیبانی سازگار گفت نمایندگی های فروش این کار رو می کنند. نمایندگی فروش هم گفت گارانتی از بین نمیره.

2. چطور رم رو عوض کنم ؟ من پیچ نمی بینم زیر پایه ها هست ؟

3. چه رمی بخرم؟ می خوام از آمریکا بخرم. Crucial و Corsair که فکر می کنم برند های خوبی هستند ظرفیت 4GB قیمتش حدود 60 تومن در میاد. چه برندی بهتر و مطمئن تره ؟

4. نمی خوام Dual Channel بگیرم که یک اسلات برای بعد خالی بمونه. کار درستیه که 2 تا دو گیگ و یک 4 گیگ داشته باشم ؟

خیلی متشکرم

Hessam
2012/07/10, 17:06
کراس ایر قطعاً بهتر از کورشیال هست.
هر چند کورشیال هم برند خوبیه و جزو یکی از بهترین هاست.
رم هاتون چند مگاهرتزه؟

rostamiani
2012/07/10, 18:25
خیلی متشکرم
نظرتون در مورد این مموری چیه ؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در مورد گارانتی تجربه ای داشتید ؟ نمی دونم به اورست می شه اعتماد کرد ؟ حتما مطمئن باشم 4 تا اسلات رم دارم ؟

10778

Hessam
2012/07/10, 18:38
خیلی متشکرم
نظرتون در مورد این مموری چیه ؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در مورد گارانتی تجربه ای داشتید ؟ نمی دونم به اورست می شه اعتماد کرد ؟ حتما مطمئن باشم 4 تا اسلات رم دارم ؟

10778

خوبه. رم خیلی خوبیه. در مورد ماژول هم از شرکت گارانتی کننده لب تاپ (از این قسمت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که مورد اطمینان ترین نهاد در این زمینه هست، بپرسید) و یا بهشون ایمیل (info@sazgar.com) بدید.
نه. من اصلاً لب تاپ ندارم! ولی تا جایی که من می دونم این رم ها مادام العمر گارانتیه. رم سیستم من (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم کراس ایر هست و مادام العمر گارانتیه. در مورد گارانتی لب تاپ هم اطلاعاتی ندارم. ولی گارانتی سازگار ارقام (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ظاهراً‌ گارانتی معتبر و مورد اطمینانیه.

th e nd
2012/07/10, 19:04
توی سایت سازنده لپ تاپت و یا سایت هایی که معمولا این ابزارهارو مورد تست و آزمایش قرار میدن مشخصات دقیقی از اونها گفته میشه.

th e nd
2012/07/10, 19:07
و ایرادی هم نداره که دو تا دو گیگ و یک چهار گیگ داشته باشید. اما معمولا میان مدل و فرکانس رم ها رو یکی می کنند تا هماهنگی بیشتر باشه.
به نظر من بیا اون دو تا رم دو گیگ رو بده بره دو تا ماژول رم با ظرفیت چهار گیگ بگیر که دوال چنل هم برات کار کنه. البته این فقط یه نظر بود! :d

2012/07/10, 20:16
سلام دوستان
نت بوک 1215Bخریدم بادو گیگ رم باویندوزاستارتر
رمشو 4گیگ کردم میتونم ویندوز 64 بیتی ultimatنصب کنم
لطفا راهنماییم کنید
باتشکر از همه ی دوستان

th e nd
2012/07/10, 20:20
سلام دوستان
لطفا راهنماییم کنید
باتشکر از همه ی دوستان
چرا نتونی؟ برو نصب کن خیالت راحت.

rajah
2012/07/11, 00:24
سلام

من می خوام رم لپ تاپ خودم رو ارتقا بدم . مدلش X5MSV هست که ظاهرا همین Asus N53SV می باشد ! با گارانتی سازگار
با برنامه اورست فهمیدم 4 تا اسلات داره که توی دو تاش رم DDR3 2GB هست.

سوالات :

1. می تونم خودم رم رو عوض کنم و گارانتی از بین نره ؟ پشتیبانی سازگار گفت نمایندگی های فروش این کار رو می کنند. نمایندگی فروش هم گفت گارانتی از بین نمیره.

2. چطور رم رو عوض کنم ؟ من پیچ نمی بینم زیر پایه ها هست ؟

3. چه رمی بخرم؟ می خوام از آمریکا بخرم. Crucial و Corsair که فکر می کنم برند های خوبی هستند ظرفیت 4GB قیمتش حدود 60 تومن در میاد. چه برندی بهتر و مطمئن تره ؟

4. نمی خوام Dual Channel بگیرم که یک اسلات برای بعد خالی بمونه. کار درستیه که 2 تا دو گیگ و یک 4 گیگ داشته باشم ؟

خیلی متشکرم
پردازنده نوت بوکتون چیه؟؟؟؟با توجه به اون چیزی که سایت اسوس گفته برای پردازنده های4 هسته میشه از 4 اسلات نهایتا تا 16 گیگ و برای پردازنده 2 هسته میشه از 2 اسلات ونهایتا 8گیگ استفاده بشه
اصولا با توجه به دیزاین پردازنده و بهره بری از چینش دو کاناله اگه از دوتا رم 2گیگ دیگه استفاده کنید خیلی بهتر هستش یا دو تا 4 گیگ که اینطوری خیلی بهتره
رم های جی اسکیل هم برای نوت بوک با حجم 4گیگ تو بازار موجوده باس 1333 که کیفیت خوبی دارند البته رم های کورسایر هم خوب هستند

rajah
2012/07/11, 00:26
سلام دوستان
لطفا راهنماییم کنید
باتشکر از همه ی دوستان
بله دوست عزیز نصب کنید چرا نشه

rostamiani
2012/07/11, 04:05
پردازنده نوت بوکتون چیه؟؟؟؟با توجه به اون چیزی که سایت اسوس گفته برای پردازنده های4 هسته میشه از 4 اسلات نهایتا تا 16 گیگ و برای پردازنده 2 هسته میشه از 2 اسلات ونهایتا 8گیگ استفاده بشه اصولا با توجه به دیزاین پردازنده و بهره بری از چینش دو کاناله اگه از دوتا رم 2گیگ دیگه استفاده کنید خیلی بهتر هستش یا دو تا 4 گیگ که اینطوری خیلی بهتره رم های جی اسکیل هم برای نوت بوک با حجم 4گیگ تو بازار موجوده باس 1333 که کیفیت خوبی دارند البته رم های کورسایر هم خوب هستند
خیلی متشکرم
خوشبختانه 4 هسته ای هست :)
از نظر گارانتی اطلاعی دارید ؟ نمایندگی فروش گفت عوض کردن رم گارانتی رو باطل نمی کنه ولی اگه مثلا DVDRW رو عوض کنید چون باید پشت دستگاه باز بشه باید ببرید خدمات سازگار ! برداشت من اینه که خودم هم می تونم عوض کنم !
از قیمت رم های GSkill خبر دارید ؟ پستی هم میشه تهیه کرد ؟ رم های کورسایر برای من 60 هزار تومان میشه (4GB 1333)
سپاسگزارم

rajah
2012/07/11, 22:59
سلام دوست عزیز
از نظر گارانتی هرگونه تغییر در سخت افزار باعث خارج شدن نوت بوک از گارانتی میشه و این موضوع برای اکثر گارنتی ها یک اصل هستش مثلا ما نمایندگی ماتریس هستیم ولی اجازه ارتقاء رم رو نداریم و برای این کار باید نوت بوک رو به ماتریس بفرستیم درباره سازگار هم به عقیده بنده به همین منوال هست اما شما با سازگار تماس بگیرید
درباره قیمت رم gskill هم هر ماژول 4گیگابایتی باس1333 با گارانتی تجارت ماندگار 55 هزارتومان هست (که ما همین الان تو مغازه داریم به همین قیمت می فروشیم گرونتر نخرید )