PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت فارس گارانتی محصولات evga منحل شد.

wnhl
2012/07/09, 22:39
سلام
میدونم یکم دیره ولی خواستم بگم که این شرکت منحل شده و گارانتی محصولات این شرکت به احنمالی با شرکت هماهنگ هست. پس فعلا دوستانی که قصد خرید محصولات با گارانتی فارس رو دارند دست نگه دارند.

Hessam
2012/07/09, 22:47
:-o:-o
زرشــــــــــــک!!!!!!!:d
دلمون به کارت گرافیک این شرکت خوش بود و در آستانه ی خریدش بودم!!!
چه خبر شده...؟!!! شرکت ها یکی یکی دارن استفعا میدن و منحل میشن!!!!!!
جریان چیه؟!!!!
شرکت بعد نوبت کیه؟!!‌ حدس بزنید...!:-s
خدایا؛ به سخت افزاری ها صبر ایوب عطا فرما...

wnhl
2012/07/09, 23:03
:-o:-o
زرشــــــــــــک!!!!!!!:d
دلمون به کارت گرافیک این شرکت خوش بود و در آستانه ی خریدش بودم!!!
چه خبر شده...؟!!! شرکت ها یکی یکی دارن استفعا میدن و منحل میشن!!!!!!
جریان چیه؟!!!!
شرکت بعد نوبت کیه؟!!‌ حدس بزنید...!:-s
خدایا؛ به سخت افزاری ها صبر ایوب عطا فرما...
فارس از اولشم گارانتی خوبی نبود وای به حال هماهنگ.
من که شانس اوردم 2 ماه پیش 450 با گارنتی فارس رو فروختم رفت.
ولی شنیدم محصولات evga گارانتی مادارالعمر خود شرکت رو دارند و اگه بفرستی یکی دیگه باست میفرستن.
ولی نمیدونم راسته یا نه.
البته اگه راستم باشه معلوم نیست با این اوضاع تحریم ایران برگرده یا نه.

Hessam
2012/07/09, 23:05
کارت گرافیک گارانتی مادام العمر...؟!!!!!!!!!!!:-?
محاله!!! من که حتی تصور چنین لطف بسیار ارزشمند هیچ شرکتی رو نمی کنم!!

haniaj
2012/07/09, 23:52
اخه مگه محصولات ای وی جی خراب میشه که بخواد گارانتی داشته باشه یا نداشته باشه.ای وی جی ای گارانتی هاش 3 سالست ولی گارانتی مادام العمر محدود داره در صورتی که تا قبل 30 روز بعد خرید توسط همون خریدار و با یک فاکتور معتبر از پخش کننده خود ای وی جی ای در سایت ای وی جی ای رجیستر بشه که اگه اینطوری نباشه اونا هم همون 3 سال دارن.
Limited Lifetime Suffixes: -A1, -A2, -A3, -A4, -AR, -AX, -CR, -CX, -DX, -FR, -FX, -SG, -SX
Limited 10 Year Suffix: -XR
Limited 5 Year Suffix: -GR
و فقط در صورتی اعتبار دارن که کارت به یه نفر دیگر فروخته نشده باشه.مال من a1 دو روز بعد خریدشم تو سایت ای وی جی ای ریجیستر کردم ولی فاکتوری که دارم واسه ایرانه و مال پخش کننده ای وی جی ای نمیشه پس میشه همون 3 سال :(
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2012/07/10, 00:00
چقدر این مدت خبرهای خوبی منتشر می شود!

Beni7192
2012/07/10, 00:26
تازه خبر های بهتر در راهه!

gonzoo
2012/07/10, 00:50
ای بابا....حالا که ما خواستیم بخریم منحل شدفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
خدایا صبری اعطا فرما....
تازه همینجوریشم محصولاتش خیلی کم شده بود. الان دیگه رسما فقط اعلام کردن

VSH-Katana
2012/07/10, 02:21
میرسد از چپ و راست خبر خبر راست/این خبرا برترند عزم تماشا که راست
خود زه evga برتریم وز نوکیا افزونتریم/ باز همانجا رویم کره شمالی جای ماست!
تولید ملی همینه همینه
حمله حمه ای glx گل بزن گل بزن یالا قهرمان:دی
تو این نصف شب تبع شعر ما هم گل کرده!

rajah
2012/07/10, 17:53
سلام دوستان
با صحبتی که با یکی از کارکنان شرکت فارس انجام دادم قرار شد ایشون برای پاسخگویی به شبهات شما درباره شرایط گارانتی قطعات در این پست جوابیه ای از این شرکت قرار بدن که خیال شما دوستان از این بابت راحت بشه

th e nd
2012/07/10, 19:02
بازار دیجیتال و الکترونیک و حالا هرچیز دیگه ای مثل انگلیس میمونه ، نباید حرف هاشو باور کرد و همیشه منتظر یه توطئه ای چیزی یا خرابکاری باید بود!!! :-q

wnhl
2012/07/10, 22:13
سلام دوستان
با صحبتی که با یکی از کارکنان شرکت فارس انجام دادم قرار شد ایشون برای پاسخگویی به شبهات شما درباره شرایط گارانتی قطعات در این پست جوابیه ای از این شرکت قرار بدن که خیال شما دوستان از این بابت راحت بشه
خیلی ممنون امیدوارم هرچی زودتر این مصاحبه انجام بشه.

rajah
2012/07/11, 00:10
خیلی ممنون امیدوارم هرچی زودتر این مصاحبه انجام بشه.
امروز عصر با ایشون از طریق تلفن صحبت کردم یعنی خود ایشون با بنده تماس گرفته بودند که تماس کاری بود و بنده موضوع رو باهاشون در میان گذاشتم و بعد لینک پست رو براشون ارسال کردم و ایشون قرار شد که در این پست جواب شما دوستان رو بدند اینطوری که ایشون می فرمودند در حال حاضر این شرکت فقط روی فروش نوت بوک هارد و پردازنده زوم کرده و گارانتی رو به شرکت هماهنگ واگذار کرده و خاطرنشان کردند که این شرکت جوابگوی کالاهای گارانتی شده همچنان هستند و شماره تلفن هم دادند که فردا براتون میذارم

arshia
2012/07/11, 10:07
من با یکی از افرادشون چک کردم میگه شرکت فعال هست و فقط نقل مکان کرده. میگه شرکت الان ساختمان ایرانیان طبقه 6 واحد 19 هست و شماره تلفنش همون 88926030 هست. اینارو خودتون هم می تونید چک کنید. :d

Sam
2012/07/27, 13:24
بین کارتهای گرافیک evga مقرون به صرفه ترین بود. خداکنه یه گارانتی با انصاف هم تو ایران داشته باشه که ما هم راحت تر باشیم.