PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی اطلاعات

darkknight
2012/07/08, 23:47
پس از خراب شدن هارد و نصب ویندوز روی اون یکی هارد با مشکل حذف شدن پارتیشنی پر از موزیک ویدیو های اچ دی(همه1080)و فیلم بود حذف شد از توی دیسک منیج منت رفتم که دیدم
10736
10735

Hessam
2012/07/08, 23:49
در صورت بازیابی اطلاعات، اطلاعات؛ به صورت ناقص ریکاوری میشه که اصلاً ارزش ریکاوری نداره!

darkknight
2012/07/08, 23:51
دوستان لطف کنن که راهی پیشنهاد بدن برای برگردوندن فایل ها اگه هم باید بدم بازیابی اطلاعات لطفا بگید

یعنی راهی نیست برشون گردونم؟

Hessam
2012/07/08, 23:52
دوستان لطف کنن که راهی پیشنهاد بدن برای برگردوندن فایل ها اگه هم باید بدم بازیابی اطلاعات لطفا بگید

وقتی کل پارتیشن حذف شده، امکان بازیابی اطلاعات وجود نداره! اگر فرمت هم بشه، همینطوره و امکان ریکاوری نخواهد بود!

darkknight
2012/07/08, 23:55
یعنی این کامپیوتر بعد از کنکور شده بلای جونم

Hessam
2012/07/08, 23:58
اگر هم برگرده که احتمالش بسیار کمه، فایل ها به صورت ناقص ریکاوری میشه!
یعنی مثلاً اگه فیلم یا آهنگ داشته باشی، نصفشون پخش میشه و تموم. دوباره اون آهنگ یا فیلم میاد از اول!!!
والا تجربه اینو ثابت کرده! دیگه بعید می دونم راهی وجود داشته باشه!
بخاطر همین موضوع من دو تا هارد اکسترنال دارم و مدام اطلاعتم رو کپی می کنم روی اونها تا خیالم از این بابت راحت باشه.

darkknight
2012/07/09, 00:00
تا من باشم که به هارد اعتماد نکنم

darkknight
2012/07/09, 00:01
الان که امدم فرمتش کنم این ارور رو میده10737
دیگه این بخاطر چی هست؟\m/

Hessam
2012/07/09, 00:02
تا من باشم که به هارد اعتماد نکنم

اینها سراسر تجربه ای هست که من اطلاعات ها از دست دادم و سیلی روزگار رو اینجوری خوردم و الان حواسم هست!
100 ها گیگ اینجوری اطلاعاتم از بین رفت که الان دیگه آویزه ی گوشم شده که چطور از اطلاعاتم مراقبت کنم!
اینجاست که میگن تا چیزی رو که دارین، قدرشو نمی دونین! به محض اینکه از دستش میدین، فقط افسوسش براتون باقی می مونه!

darkknight
2012/07/09, 00:09
اینها سراسر تجربه ای هست که من اطلاعات ها از دست دادم و سیلی روزگار رو اینجوری خوردم و الان حواسم هست!
100 ها گیگ اینجوری اطلاعاتم از بین رفت که الان دیگه آویزه ی گوشم شده که چطور از اطلاعاتم مراقبت کنم!
اینجاست که میگن تا چیزی رو که دارین، قدرشو نمی دونین! به محض اینکه از دستش میدین، فقط افسوسش براتون باقی می مونه!
بدبختانه با همون دوستی هم که اینا رو داره زدم به هم(یعنی نه راه پیش دارم نه راه پیش(بایدپس برم))
الان دیدم چند نفر دیگه هم مشکلی شبیه من دارن غلط نکنم کار ویروس هستش

Arthur
2012/07/09, 00:16
در صورت بازیابی اطلاعات، اطلاعات؛ به صورت ناقص ریکاوری میشه که اصلاً ارزش ریکاوری نداره!
کی گفته؟؟؟
من همین چند وقت پیش یکی از پارتیشن هام فرمت شد تازه اونم نه Quick Format اونم نه با ویندوز با یه برنامه Bootable.به صورت جز به جز.طوری که یه ساعت طول کشید من فکر کردم دارم یه کار دیگه میکنم:D
بعد دیدم پاک شده.با نرم افزار Arconis (البته Bootable) ریکاوری کردم برگشت......:D

ya30n
2012/07/09, 00:16
یعنی راهی نیست برشون گردونم؟

سلام ! ببخشید دیر شد !
چذا میشه به راحتی تمام ، بدون هیچ عیبی اطلاعاتت رو برکردونی !
1) یه برنامه Active boot disk که به صورت بوت میاد رو گیر بیار ، بعد با اون پارتیشن ریکاوری بزن ! کل درایوت رو برمیگردونه !
2) البته یه سری شروط داره ! که اگه خواستی راهنماییت میکنم !

Hessam
2012/07/09, 00:19
والا من با ریکاوری مای فایل ریکاوری کردم، همشون نصفه نصفه برگشت و همشون رو پاک کردم! چون نصفشون به دردم نمی خورد!

darkknight
2012/07/09, 00:21
این همه ادم مراقب هست و انتی ویروس(حالا اورجینالش هم همینه)نصب میکنه اخرش مثل من بدبخت میشه
من که احتمالا برم روی لینوکس یا اپل(یعنی همه محصولاتش) چون با این وضع دیگه امیدی ندارم ویندوز قابل اعتمادباشه بنظرم مک بوک پرو بگیرم که از این وضع راحت شم
مرگ بر ویندوز و ویندوز موبایل و سازنده های این ویروس های مسخره(حالا الان چه فایده ای برای سازنده ویروس داشت که کامپیوتر منو داغون کرد؟(البته نا گفته نماند که سازنده های ویروس همون شرکت های سازنده انتی ویروس هستن)

darkknight
2012/07/09, 00:23
سلام ! ببخشید دیر شد !
چذا میشه به راحتی تمام ، بدون هیچ عیبی اطلاعاتت رو برکردونی !
1) یه برنامه Active boot disk که به صورت بوت میاد رو گیر بیار ، بعد با اون پارتیشن ریکاوری بزن ! کل درایوت رو برمیگردونه !
2) البته یه سری شروط داره ! که اگه خواستی راهنماییت میکنم !
خدا خیرت بده شروطش چی هست؟
در ضمن من لرد ورژن10رو هم دارم

ya30n
2012/07/09, 00:25
حالا جوگیر نشو خوشتیپ :دی ! ویندوز بهترین سیستم عامل دنیاست ! شما بجای اینکه پلتفورم رو عوض کنی به فکر راه چاره باش عزیز !
هاردت رو چه کردی ؟

darkknight
2012/07/09, 00:29
حالا جوگیر نشو خوشتیپ :دی ! ویندوز بهترین سیستم عامل دنیاست ! شما بجای اینکه پلتفورم رو عوض کنی به فکر راه چاره باش عزیز !
هاردت رو چه کردی ؟
خوشتییپپپپپپ.............بیخیال: d
بعد از اینکه به زحمت تونستم سی دی رو بوت کنم پارتیشنی که ویندوز روش نصب بود رو حذف کردم بعدش ویندوز نصب کردم روی یه هارد دیگه

darkknight
2012/07/09, 00:33

البته نه برای کشوری که باید کل اینترنت رو دور زد تا بتونی اپدیتش کنی و پشتیبانی صفر است

Arthur
2012/07/09, 00:41
البته نه برای کشوری که باید کل اینترنت رو دور زد تا بتونی اپدیتش کنی و پشتیبانی صفر است
والا ما که با ویندوز دزدی آپدیت میکنیم مایکروسافت جون به روی خودش هم نمیاره...
فکر میکنی مکینتاش وضع بهتری داره؟
اون از ویندوز خیلی بدتره...
اصلا از کجا معلوم ویروس بوده؟
شاید هاردت ضربه خورده و یکی از هد ها خورده به یکی از پلاتر ها؟!
کسی چه میداند؟

darkknight
2012/07/09, 00:46
والا ما که با ویندوز دزدی آپدیت میکنیم مایکروسافت جون به روی خودش هم نمیاره...
فکر میکنی مکینتاش وضع بهتری داره؟
اون از ویندوز خیلی بدتره...
اصلا از کجا معلوم ویروس بوده؟
شاید هاردت ضربه خورده و یکی از هد ها خورده به یکی از پلاتر ها؟!
کسی چه میداند؟
پس میشه این مشکل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.این-سیستم-با-کانگفینگ-خوب-دیر-بالا-میاد?t=4646)رو توضیح بدید؟(100%شبیه مشکل من هستش)

ya30n
2012/07/09, 00:52
خوب پسر جان !
اول اینکه بگرد ببین توی لرد توی دی وی دی های بوتش برنامه Active Boot disk هست یا نه ! بعد با اون سیستمت رو بیار بالا ! فقط اون هاری که پارتیشنش پاک شده رو وصل کن ! بعد توی قسمت برنامه هاش یه برنامه پارتیشن ریکاوری داره ! اول یه سرچ میکنه بعد پارتیشن هاتو نشون میده ! از روی حجم پارتیشن رو شناسایی کن بعد ریکاوری بزن ! (از اسکن عمیق یا فول استفاده کن ! ) سادست !
اگه دیر جواب میدم ببخشید ! آخه با GPRS میام ! خیلی کنده !

darkknight
2012/07/09, 00:58
خوب پسر جان !
اول اینکه بگرد ببین توی لرد توی دی وی دی های بوتش برنامه active boot disk هست یا نه ! بعد با اون سیستمت رو بیار بالا ! فقط اون هاری که پارتیشنش پاک شده رو وصل کن ! بعد توی قسمت برنامه هاش یه برنامه پارتیشن ریکاوری داره ! اول یه سرچ میکنه بعد پارتیشن هاتو نشون میده ! از روی حجم پارتیشن رو شناسایی کن بعد ریکاوری بزن ! (از اسکن عمیق یا فول استفاده کن ! ) سادست !
اگه دیر جواب میدم ببخشید ! آخه با gprs میام ! خیلی کنده !
من شرمنده شما هستم که اینقدر زحمت میدم به شما
چشم من برم که این کار رو انجام بدم
بازم یه دنیا ممنون:d

sami_1985
2012/07/09, 14:16
دوست عزيزم،من هم hard 1 ترا بايتم،که پر از فيلم فول اچ دی بود،محتواش از بين رفت!اما با نرم افزار GetData Recover My Files Professional 4.9.2.1240 همه رو برگردوندم!!
يعنی از تعجب شاخ در آوردم وقتی ديدم فايلهايی با حجم 50 گيگ کار ميکنند!\m/
البته اين کار 25 ساعت زمان برد بدونينکه کار ديگه اي انجام بدم با سيستم!سی پی يو از 85% پايين نميامد.:-s
راستی اينم بگم که من هيچ فايلی،حتی 1 عکس رو اون hard نريختم تا اينکه ريکاوری کردمش.
ايشالا که شما هم مشکلت حل بشه.
شاد باشيد