PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعطیلی دفتر نماینگی نوکیا در ایران ! ):

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 23:01
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به گزارش دنیای اقتصاد، مارک دورانت از دفتر مطبوعاتی نوکیا در فنلاند، خبر مسدود شدن دفتر تهران این شرکت را تایید کرده است و می‌گوید که نوکیا به طور مستقیم به فعالیت‌های دفتر خود در تهران خاتمه می‌دهد. به گفته وی دلیل این موضوع سخت‌تر شدن فشارها به این شرکت برای تبعیت از تحریم‌های اروپا علیه ایران است

وی تاکید می‌کند که: "متاسفانه این موضع به معنای بسته شدن دفتر ما در تهران تا آخر ماه آگوست ۲۰۱۲ است. در عین حال که ما حضوری در زمینه سرویس‌ها و دستگاه ها در ایران نخواهیم داشت؛ اما مشتریان می‌توانند به محصولات نوکیا توسط شرکت‌های واسطه دسترسی داشته باشند."

نوکیا قصد دارد همچنان از طریق سه نمایندگی خود الوطنی، ارکان ارتباط و کمال الکترونیک به فروش گوشی‌های خود ادامه دهد

حمیدرضا نیکدل مدیر بخش ارتباط با رسانه‌های دفتر نوکیا در تهران با تایید خبر تعطیلی آن می‌گوید:‌ "متاسفانه این خبر صحت دارد و تا پایان ماه آگوست نوکیا فعالیت‌های این دفتر را به حالت تعلیق در می‌آورد و کارکنان آن نیز فعالیت‌های خود را متوقف می‌کنند."

منبع : زومیت

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 23:03
واقعا ناراحت شدم

تا حالا نوکیا خوب در ایران جا افتاده بود,دفتر داشت,کنفرانس معرفی محصول میذاشت,طرفدار زیاد داشت اما حالا دفترش قراره تعطیل بشه !

این میتونه اثرگذار باشه در اذهان عمومی !

لعنت به تمام تحریم ها علیه ایران

Hessam
2012/07/07, 23:04
:-o:-o:-o:-o:-o:-o
بازار سونی با این گوشی های جدید، خیلی داغ میشه و خبر خوشحال کننده ای برای این شرکت خواهد بود!

amir-bahador
2012/07/07, 23:09
ولش بابا نوكيا چيه با اون سيمبين فقط اندرويد

Free.Byte
2012/07/08, 03:25
واقعا خیلی حیف شد... من برند نوکیا رو خیلی دوست دارم...

Editor In chief
2012/07/08, 09:09
متاسفانه اين نشانه‌هاي خوبي نيست و اين فقط به خاطر سوء مديريتي است که کشور ما از ان به شدت رنج مي‌برد.

ATA
2012/07/08, 09:14
وای واقعا که حیف شد : ( من که تا الان هرچی گوشی گرفتم از نوکیا بوده

Hessam
2012/07/08, 09:15
متاسفانه اين نشانه‌هاي خوبي نيست و اين فقط به خاطر سوء مديريتي است که کشور ما از ان به شدت رنج مي‌برد.

گارانتی های این محصولات نوکیا هم متفرقه میشن! درسته؟

saeid6574598
2012/07/08, 10:57
اصلا نگران نباشید !!!

در آینده ای نه چندان دور ، تمامی شرکت ها فعالیتشان را در کشور ما قطع خواهند کرد .

+Aren
2012/07/08, 12:59
اصلا نگران نباشید !!!

در آینده ای نه چندان دور ، تمامی شرکت ها فعالیتشان را در کشور ما قطع خواهند کرد .
دقیقا می شه بگید کدوم شرکت و کدوم فعالیت؟
چند شرکت به صورت مستقیم توی بازار ایران فعالیت می کردند؟ بجز تعداد محدودی؟
اپل؟ hp؟ یا شایدم گوگل و مایکروسافت؟

Mohammad339
2012/07/08, 13:52
لعنت به تمام تحریم ها علیه ایران

اين جمله خوبي نيست. بحمد الله با ياري خدا توانسته ايم از اين تحريم ها عبور كنيم. و خدا را شكر اين تحريم ها باعث پيشرفت شده است.

ولي كاش دفتر سامسونگ تعطيل مي شد با اون گوشي هاي گرون و به درد نخور الكي اش....

Mohammad339
2012/07/08, 13:53
اصلا نگران نباشید !!!

چه خوب! خدا را شكر.

Castiel
2012/07/08, 13:53
سال 1347 کمپانی اپل داخل ایران کارخونه داشت و محصولات اداری مثل کارت پانچ و این قطعات را تولید می کرد. الان اونها مارو تحریم کردن! این مشکل برای خیلی از شرکتها هم وجود داره. البته از طرفی ناراحتم که دفتر نوکیا تعطیل میشه چون فعالیت خوبی داشت و از طرفی هم خوشحالم (درصد خوشحالی بیشتره) که یک مسئله خصوصیه به خاطر یک سری مسائل

ahmaden
2012/07/08, 19:28
اصلا نگران نباشید !!!

اصلا شک نکنید سعید جان...

-
البته این رو هم اضافه کنم این به معنای توقف فروش در ایران نیست ،
خود سخنگوی نوکویا هم در ادامه صحبتهاش گفته که از طریق واسطه ها میتونن به محصولات ما دسترسی داشته باشن....
مثل محصولات اپل که تو ایران بیشتره امریکا داره فروش میره !

darkknight
2012/07/08, 20:28
خیلی خبر خوشحال کننده ای بود

bsireza
2012/08/11, 00:36
خیلی خبر خوشحال کننده ای بود
کجاش خوشحال کننده بود؟:-/