PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیبورد جدید ویندوز فون با قابلیت تایپ یک دستی

+Aren
2012/07/02, 16:34
قطعا یکی از برتری های ویندوز فون کیبورد آن است.تایپ با این کیبورد بسیار آسان و لذت بخش است.به نوعی هر چه که میخواهید تایپ کنید، تایپ می شود.
امکان جدیدی که این کیبورد در ویندوز ۸ دارد قابلیت تقسیم آن به دو بخش تقسیم شده و می توانید در حالی که تبلت را در دست دارید تایپ کنید.
اما چرا چنین قابلیتی در ویندوز فون نباشد؟ در اکثر مواقع ما گوشی را با یک دست گرفته ایم و شاید نیاز باشد با یک دست بتوانیم تایپ کنیم!
خوب ظاهرا مایکروسافت در این مورد هم فکرهایی کرده.
عکسی از Microsoft Research به بیرون درز کرده که نشان دهنده نوع جدیدی از کیبورد با قابلیت تایپ یک دستی است.
نظر شما چیست؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع: وینفون سنتر

+Aren
2012/07/02, 16:36
طرحش بسیار جالب و خلاقانه است.

dr.zhivago
2012/07/02, 16:47
جالبه ولی الان برای حرف u باید 4 مرتبه صفحه رو فشار داد
مثل گوشی ها قدیمی میشه

Mohammad339
2012/07/02, 16:51
براي كيبورد qwerty به ذهنم رسيد اگر اين نيم دايره مي چرخيد (حول مركز خود) آن وقت مي شد براي هر حرف كليد جداگانه اي درست كرد. چه خلاقيتي!

+Aren
2012/07/02, 17:06
اگر بخوایم صفحه رو بچرخونیم دو تا مشکل هست:
احتمال اشتباه تایپی زیاد می شه هنگام اسکرول کردن!
زمانی که برا چرخوندن صرف می شه نسبت به چند بار فشار دادن کلید خیلی بیشتر هست!
توجه کنید شما وقتی یک گوشی 4.3 اینچی رو در دست می گیرید خیلی سخت هست یک دستی تایپ کنید! این کیبورد این مشکل رو حل کرده فقط!

Arthur
2012/07/02, 17:11
خواب من با کیبورد Qwerty هم یک دستی تایپ میکنم!!!:دی

+Aren
2012/07/02, 17:46
خواب من با کیبورد Qwerty هم یک دستی تایپ میکنم!!!:دی
خب یا دستتون بزرگه یا صفحه گوشیتون کوچولو هست!
به تصویر پست اول دقت کنید. فقط انگشت شست حرکت می کنه و لازم نیست اون رو بکشید یا گوشی رو در دستتون جابه جا کنید!

Arthur
2012/07/02, 18:19
خب یا دستتون بزرگه یا صفحه گوشیتون کوچولو هست!
به تصویر پست اول دقت کنید. فقط انگشت شست حرکت می کنه و لازم نیست اون رو بکشید یا گوشی رو در دستتون جابه جا کنید!
هم دستم بزرگه و هم گوشیم کوچیکه...البته منظوریم صفحه کلید فیزیکی qwerty بود...:دی
منظور شما رو هم فهمیدم!...:دی

+Aren
2012/07/03, 00:01
هم دستم بزرگه و هم گوشیم کوچیکه...البته منظوریم صفحه کلید فیزیکی qwerty بود...:دی
منظور شما رو هم فهمیدم!...:دی
قصد جسارت نداشتم عزیز
فقط خواستم مطلب رو برسونم برادرم!
:دی

Arthur
2012/07/03, 00:28
قصد جسارت نداشتم عزیز
فقط خواستم مطلب رو برسونم برادرم!
:دی
میدونم داداش.
مگه تو سخت افزار اصلاً چنین آدمی داریم؟!!!:دی
ته همه ی پستها میزنیم :دی.جالب اینجا میدونیم هیچ کاری هم نمیکنه!!!:بازم دی!!!!!!