PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعی شبکه و اینترنت !

OMiD.1080p
2012/06/28, 13:01
از دیشب اینترنت من قطع شده.
درست بود ولی از موقعی که ویندوز رو آپدیت کردم و همینطور آنتی ویروس رو ( نود 32 اسمارت سکوریتی ورژن 5 ) رو آپدیت کردم شکل شبکه ام شده مثل زیر.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کانکت میشه به اینترنت و send و recive داره.شبکه هم هم اوکی هستش ولی بازم اینترنت قطعه.
خط اینتزنت هم درسته.چراغ ای دی اس ال مودم هم ثابت روشنه.
حتی فایروال رو آف کردم و نود 32 رو هم دیسیبل کردم ولی بازم نشد.
من هیچ دستی به تنظیماتی که بخواد باعث این بشه انجام ندادم و به نظرم مشکل از همون آپدیت آنتی ویروس و ویندوز باشه.

Navid.y
2012/06/28, 13:09
گاهی اوقات اینجوری میشه. یه بار مودمتونو ریست کنین. اگه برای ریست راهنمایی خواستین مدل مودمتونو بگین. در ضمن از توی log مودم هم میشه فهمید چشه. یه عکس از log مودم بذارین ببینم چی میگه.

OMiD.1080p
2012/06/28, 13:34
گاهی اوقات اینجوری میشه. یه بار مودمتونو ریست کنین. اگه برای ریست راهنمایی خواستین مدل مودمتونو بگین. در ضمن از توی log مودم هم میشه فهمید چشه. یه عکس از log مودم بذارین ببینم چی میگه.

خدا خیرت بده داداش.
کمکم کن.
فقط بگم که مودم من TP-Link هستش و مودلش رو فقط نمیدونم.ولی به نظرم TP-LINK 4 LAN 8901G باشه .

بعد اینکه هرکاری میکنم نمیشه وارد تنظیمات مودم نمیره.یعنی یوزر و پسورد رو میزنم ولی وارد نمیشه.
من آدرس 192.168.1.1 رو میزنم.بعد صفحه لاگین شدن به تنظیمات میاد.پسورد هم که به صورت دیفالت همون admin هستش.( هم یوزر و هم پسورد )
ولی همش میگه رمز اشتباهه.ولی من رمز رو تا حالا عوض نکردم.
حتی مودم رو ریست کردم ولی بازم همونطوریه.

OMiD.1080p
2012/06/28, 13:37
فقط یه چیز دیگه.
مودم باید روشن باشه و ریست کنم ؟
مودم باید خط تلفن بهش وصل بشه ؟
کابل شبکه چی ؟
چند ثانیه باید نگه دارم؟

Navid.y
2012/06/28, 13:42
مهم نیست. انقدر نگه دارین تا خاموش بشه. تقریبا 8 ثانیه باید نگه دارین.

Navid.y
2012/06/28, 13:45
مودم منم همینه. کلا خود درگیری داره. اگه از چیز پی ان یا پرو.....ک.....30 استفاده کنین احتمالش زیاده اینجوری بشه. با یه مرورگر دیگه وارد پنل شو.

OMiD.1080p
2012/06/28, 14:36
با یه مرورگر دیگه وارد پنل شو.
با فایرفاکس و کروم رفتم.نشد.
بعداینکه پس باید مودم روشن باشه و بعد اون دکمه ریست رو نگه دارم ؟
بعد خودش خاموش میشه ؟

Navid.y
2012/06/28, 14:41
باید روشن باشه. از قسمت Meintenance>Sysrestart هم میتونین ریست کنین. بعد از ریست کردن و وارد کردن تنظیمات اگر باز هم نشد بگین تا روش خودمو بهتون بگم.