PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن شدن صفحه ی گوشی بدون هیچ دلیلی!

Navid.y
2012/06/27, 18:08
سلام خسته نباشید. چند وقتیی بود که صفحه ی گوشیم خود به خود روشن میشد. گوشی رو factory reset کردم و چند روز خوب بود. اما دوباره همونجوری شد. تمام پردازش ها رو با Gemini task killer میبندم. از لانچر Go launcher v3.0.3 استفاده میکنم و در کنارش از GO Locker هم استفاده میکنم. گوشی رو با Napstar روت کردم و بعید میدونم مشکل از اون باشه. خودم هم دستی از running services حواسم به همه ی برنامه ها هست و هیچ مشکلی وجود نداره. اینم یه عکس که خودتون میتونین ببینین چقدر صفحه روشن و خاموش میشه. برنامه ها رو هزار بار چک کردم مربوط به هیچ برنامه ای نمیشه. اگر لازمه بگین لیست تمام برنامه ها رو هم بذارم.

fw ver.: 2.3.6 JPKPE )stock fw)
Kernel version: Napstar@utterChaos #8

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

+Aren
2012/06/28, 01:04
نظرم این هست که رام رو عوض کنید و از یک رام دیگه استفاده کنید.

Navid.y
2012/07/04, 09:21
رام رو عوض کردم (تک فایل با odin) و اون مشکل روشن شدن صفحه حل شد اما الان گوشی همش خاموش میشه! مشکل از تک فیلی بودن رام هست؟ اگه سه فایلی فلش کنم فرقی میکنه؟
الان JPKPM دارم

+Aren
2012/07/04, 11:29
می تونید از 3 فایل استفاده کنید؟
سعی کنید بدنبال رام هایی باشید که از گروه های مطرح باشد و کاربران مشکلی ازش گزارش نکرده باشند.
معمولا رام های اندروید پایداریشو پایین است.

Mohammad339
2012/07/04, 12:35
براي من هم اين مشكل پيش اومده ولي شما گفتيد مشكل از برنامه ها نيست در صورتي كه به خاطر برنامه بوده. من خيلي برنامه نصب كرده بودم مانند لانچر (همين Go launcher ) و Ultra keyboard و چند تا Wallpaper و ... را پاك كردم مشكل حل شد و براي اطمينان بيشتر Wipe از طريق ريكاوري انجام دادم و همه برنامه ها پاك شدند. تا جايي كه مي دانم اگر برنامه زياد نصب كرده ايد (مثلا 10 صفحه برنامه!!)و اين برنامه ها رم را پر كنند اين مشكل به وجود مي آيد. پس اين مشكل به خاطر زياد برنامه نصب كردن است.
قبل و بعد از نصب هر رام بهتر است دو تا Wipe را انجام دهيد.
حالا ديگه نمي دونم شما گفتيد به خاطر برنامه نيست!!
همون تعويض رام كه انجام داديد خوبه!

sezar
2012/07/04, 12:57
در فروم موبایلستان کاربران از همین مشکل شکایت کرده بودن!! بخاطر نرمافزار هایی که نصب میکنین هست!! دقیقا اسمشوم را نمیدونم اما بخاطر نرمافزار هست عزیز