PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ويندوز ايکس پی

sami_1985
2012/06/27, 18:04
سلام دوستان
من جديداً که ميخوام يه درايو رو باز کنم تو ويندوزم،حدود 30 تا 40 ثانيه طول ميکشه و حسابی اعصابم رو خراب کرده!ويندوز هم حدود 6 ماهه عوض کردم،فکر نميکنم از اين باشه،چون من دوسال 1 بار عوض ميکردم ويندوزم رو،نرم افزاری هم نصب نکردم جديداً.شما احتمال ميدين که مشکل از چی ميتونه باشه؟
هاردم : Western 1Tb Green 64 Buffer
ويندوزم : XP Professional Sp3

doom2009
2012/06/27, 22:01
دوست عزیز از نرم افزارهایی که بهت پیشنهاد میشه استفاده کن البته میتونی با یک سرچ گوگل پیداشون کنی اگر مشکلت حل نشد یک راه دیگه هست اگر فضای اضافی درهارد سیستم وجود داره میتونی اطلاعات هردرایو رو به درایو دیگر انتقال بدی و درایوهای خالی رو یکی پس از دیگری فرمت نمایی بعد اطلاعات رو به اون درایوها برگردون مشکل دیرباز شدن درایوها حله یک فایل مخفی مسبب این مساله میشه

U-Wipe 2.8
Tracks Eraser Pro
CCleaner pro
Privacy Eraser Pro

فقط مواظب باش اگر وارد نیستی در تنظیمات این نرم افزارها دست کاری نکن و سعی کن با همان تنظیمات استفاده کنی اینجانب از تمام این نرم افزارها استفاده میکنم وهیچ مشکلی ندارم اگر بازهم مشکلت حل نشد متاسفانه چاره ای به جز تغییر ویندوز به نظر اینجانب نمیرسه البته اگر مشکل سخت افزاری نباشه موفق باشید

Arthur
2012/06/27, 23:38
سلام دوستان
من جديداً که ميخوام يه درايو رو باز کنم تو ويندوزم،حدود 30 تا 40 ثانيه طول ميکشه و حسابی اعصابم رو خراب کرده!ويندوز هم حدود 6 ماهه عوض کردم،فکر نميکنم از اين باشه،چون من دوسال 1 بار عوض ميکردم ويندوزم رو،نرم افزاری هم نصب نکردم جديداً.شما احتمال ميدين که مشکل از چی ميتونه باشه؟

سلام.درایو مورد نظرتو با تک کلیک باز کن ببین چی میشه؟

Arthur
2012/06/27, 23:38
سلام دوستان

amir90
2012/06/28, 04:36
دوست عزیز مشکل دیر باز شدن درایو سیستم بر میگرده به اینکه هارد زیاد درگیر باشه احتمال اولی که می دم ممکنه ویروس باشه که یه فایل به اسم autorun می سازه و وقتی با دوبار کلیک وارد درایو می شی فعال میشه و باعث کند شدن میشه احتمال دوم هم آنتی ویروسه که شروع به اسکن فایل می کنه و باعث کند شدن سرعت هارد میشه

sami_1985
2012/06/28, 14:47

دوست خوبم هيچ فرقی نداره،در هر حالتی اينطوره

دوست عزیز مشکل دیر باز شدن درایو سیستم بر میگرده به اینکه هارد زیاد درگیر باشه احتمال اولی که می دم ممکنه ویروس باشه که یه فایل به اسم autorun می سازه و وقتی با دوبار کلیک وارد درایو می شی فعال میشه و باعث کند شدن میشه احتمال دوم هم آنتی ویروسه که شروع به اسکن فایل می کنه و باعث کند شدن سرعت هارد میشه

ممنون از نظرت دوست گرامی
اما فکر نميکنم از ويروس باشه چون آنتی ويروس اصلی کسپراسکای دارم و هر روز آپديت ميشه!
حالا با برنامه هايی که دوست خوبم (که کمال تشکر رو دارم ازش ) توی پست اولی معرفی کرد،امتحان ميکنم و اگه نتيجه اي گرفتم ميگم.
شاد باشيد هميشه در کنار خانواده

Navid.y
2012/06/28, 14:57
من هم قبلا مشکل مشابهی داشتم. اگر راه دوستان جواب نداد با Active@bootdisk به صورت دستی برای ویروس mss.exe داخل هر درایو بگردین. اگه تو یه درایو باشه تو بقیه هم هست(یعنی تروجانه). دقت کنید داخل فولدر recycler هست. امیدوارم این تروجان نباشه.