PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن شدن خود بخود سیستم !

dr.zhivago
2012/06/26, 21:04
با سلام

این سیستم من قبلا ها یک یا دو بار پیش اومده خودبخود که روشن شده ، و مدت های طولانی این اتفاق نیفتاده بود و منم فراموش کرده بودم .
اما چند ماه پیش که مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم ، ویندوز7 سرویس پک 1 رو که تازگی دانلود کرده بودم و اون زمان کاملا آپدیت بود ( الانم هست ) رو سیستم نصب کردم . و دقیقا بعد از نصب ویندوز روشن شدن ها دوباره شروع شد . و الان هر بار که خاموش می کنم بعد چند دقیقه یا چند ساعت دوبار روشن میشه . و کمتر پیش میاد که خاموش بمونه .
از قضا دوست من هم همین مشکل رو داشت با سیستمش و برای اونم چند بار اتفاق افتاد . اما از وقتی که ویندوز اون بنده خدا رو هم عوض کردم مال اونم مرتب روشن میشه

ویندوز من 64 بیتی و ویندوز دوستم 32 بیتی هست که هر دو رو از یه سایت و یه تاریخ دانلود کردم .

Hessam
2012/06/26, 22:03
پیشنهاد من ریست بایوس و باتری مین برد هست.
ضمن اینکه میشه به ویندوز هم شک کرد!
از کدوم سایت ویندوز دانلود کردید؟

Navid.y
2012/06/26, 22:09
لپ تاپ منم وقتی Hibernateش میکنم اینجوری میشه. فعلا چند وقته اینجوری نمیشه. این فایل رو بگیر و کارهایی که من کردم رو انجام بدین. Dr.Zhivagoo.zip - 457.7 Kb (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthur
2012/06/26, 22:29
سلام.برو بایوس و بعد برو پاور منیجمنت این جا میتونه دو تا گزینه وجود داشته باشه...یکی AC Back Function ویا Restore On AC Power Loss هر کدوم بود برو تو همون.اگه رو گزینه ی Full-On هست بذار رو گزینه ی Soft-Off.
همین.............................

Arthur
2012/06/26, 22:47
حالا بچه هایی که تشکر زدن , اونی که گفتم کار کرد؟

Dan
2012/06/26, 23:14
سلام.برو بایوس و بعد برو پاور منیجمنت این جا میتونه دو تا گزینه وجود داشته باشه...یکی AC Back Function ویا Restore On AC Power Loss هر کدوم بود برو تو همون.اگه رو گزینه ی Full-On هست بذار رو گزینه ی Soft-Off.
همین.............................

اگه این گزینه ها رو نتونستید پیدا کنین تنظیمات بایوس ریست کنین.

amir90
2012/06/27, 04:29
دوست عزیز اول همون طور که گفتن بایوس رو دیفالتش کن اگه درست نشد به فکر پاور نو باش که مشکل از پاور می باشد

Hessam
2012/06/27, 08:37
دوست عزیز اول همون طور که گفتن بایوس رو دیفالتش کن اگه درست نشد به فکر پاور نو باش که مشکل از پاور می باشد

البته بهتره که سیسم رو با یه پاور دیگه تست کنه تا مطمئن بشه مشکل از پاور هست یا نه.
چون ممکنه اصلاً نباشه و یه هزینه ی اضافیی باشه.

dr.zhivago
2012/06/27, 09:12
حالا بچه هایی که تشکر زدن , اونی که گفتم کار کرد؟

مال من گزینه AC Back Function داره که روی Soft Off هست

dr.zhivago
2012/06/27, 09:21
لپ تاپ منم وقتی Hibernateش میکنم اینجوری میشه. فعلا چند وقته اینجوری نمیشه. این فایل رو بگیر و کارهایی که من کردم رو انجام بدین. Dr.Zhivagoo.zip - 457.7 Kb (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

مال من این گزینه ها رو نداره ، مال شما چون لپ تاپ هست اینا رو داره

Navid.y
2012/06/27, 11:00
مال من این گزینه ها رو نداره ، مال شما چون لپ تاپ هست اینا رو داره
نخیر قربان. در هر صورت داره. اگر توی تسکبار نشون نمیده از اینجا برین.dr.zhivago2.zip - 411.6 Kb (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthur
2012/06/27, 16:17
راستی این رو هم بگم که اتصال کوتاه تو مادربورد هم باعث روشن شدن سیستم میشه.حتی اگه به فرض سیم های یو اس بی جلو رو جا به جا زده باشی....
پیشنهاد میکنم از توی دفترچه ی مادربورد نحوه ی صحیح اتصال سیم دکمه ی پاور و دیگر سیم ها رو کنترل کنی....