PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Direct X!

+Aren
2012/06/25, 15:28
سلام بر همه دوستان؛
من هنگام اجرای بازی با این پیغام روبرو می شوم!
این هنگام اجرای بعضی از برنامه های پیشنیاز بازی!
10375
هنگام اچرای خود بازی!
10376

من Direct X، درایور گرافیک رو هم نصب کردم!
مشکل چیه؟

Reza Y
2012/06/25, 16:05
روح الله جان اینا هیچ کدوم ارور دایرک ایکس نیست اولی که داره میگه برنامه ایراد داره یعنی مثلا قسمتی از فایل های اون در اثر آسیب دیدن دیسک از بین رفته و دومی هم داره میگه درایور کارت رو نصب نکردی سعی کن آخرین نسخه درایور رو دانلود کنی و نصب کنی نه اونی که همراه کارت هست و این که برنامه های پیش بیاز بازی خیلی محدود هستن و در صورتی که تو دیسک خرابه خودت دانلود کن نمونه هاش:نت فریم ورک-virtual C++ 2008-virtual C++ 2005-Game for windows live و...

Hessam
2012/06/25, 16:49
نت فریم ورک 4 رو نصب کنید طبق گفته رضا جان.
اگه نشد، ّفیکس Direct X رو نصب کنید.
طبق متن ارور دوم، سیستم شما (کارت گرافیک و مانیتور) از دایرکت ایکس مخصوص سه بعدی پشتیبانی نمی کنه.
باید در حالت معمول و دیفالت تنظیمات بازی باشه. اگه نسخه ی ستینگ بازی در محل نصب بازی هست، (مثل بازی فیفا و پی اس)، میشه تنظیمش کرد.
در غیر اینصورت سرچ کردن عنوان ارور اول توی گوگل، نتیجه میده و راهکار پیشنهاد می کنه برای رفع مشکل.

+Aren
2012/06/25, 18:25
روح الله جان اینا هیچ کدوم ارور دایرک ایکس نیست اولی که داره میگه برنامه ایراد داره یعنی مثلا قسمتی از فایل های اون در اثر آسیب دیدن دیسک از بین رفته و دومی هم داره میگه درایور کارت رو نصب نکردی سعی کن آخرین نسخه درایور رو دانلود کنی و نصب کنی نه اونی که همراه کارت هست و این که برنامه های پیش بیاز بازی خیلی محدود هستن و در صورتی که تو دیسک خرابه خودت دانلود کن نمونه هاش:نت فریم ورک-virtual C++ 2008-virtual C++ 2005-Game for windows live و...
با اجازتون همه اینها رو نصب کرده بودم!
.net 4
C++ 2008
آخرین درایور
...
اون برنامه پیشنیاز رو هم دوباره نصب کرده بودم (دانلود کردم) ولی بازم....!

Editor In chief
2012/06/25, 21:55
روح الله جان لطفا مشخصات سیستم را بهم بگو و سیستم عاملی که از ان استفاده می کنی عزیز جان و اگر امکان دارد بازی که در ان این مشکل دیده می شود؟

ممنونم

+Aren
2012/06/26, 00:26
سلام آقای پناهی
این مشخصات سیستم:
CPU : intel E5800 2.00 Gh
Ram: 2G
VGA 9600 mgt
(لپ تاپم هست)
برای همه بتزیهام اینجور شده! به جز بازی های خود ویندوز!
COD MW2 / MW3
Botanicula

Editor In chief
2012/06/26, 06:23
در کل مشخصات فنی که گفتی مشکلی برای اجرای بازی ها و پردازش سه بعدی نداره. این مشکل از کی بوجود آمد؟ یعنی بازی جدیدی را نصب کردی و این مشکل دیده شد یا نه یک دفعه این مشکل بوجود آمد؟

+Aren
2012/06/26, 08:11
در کل مشخصات فنی که گفتی مشکلی برای اجرای بازی ها و پردازش سه بعدی نداره. این مشکل از کی بوجود آمد؟ یعنی بازی جدیدی را نصب کردی و این مشکل دیده شد یا نه یک دفعه این مشکل بوجود آمد؟
مدتی بود بازی نمی کردم!
سیستمم ویروسی شد!
آنتی ویروس استفاده کردم!
دیگه اجرا نشدن!
ویندوز رو هم دوباره نصب کردم.
دوباره آسکن کردم.
بازی و برنامه ها رو نصب کردم ولی باز اجرا نشدن!

Editor In chief
2012/06/26, 09:34
دقيق اين ارور اول براي همينه چون من خوندم مي‌گفتند در اثر ويروس اين طور ميشه اما معمولا کم پيش مياد. از روي خود دستگاه ريکاور کردي ويندوز را؟ پارتيشن ديگه هم داري؟

Hessam
2012/06/26, 09:41
روح اله جان؛ اینو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود و نصب کن ببین نتیجه میده؟
پسورد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

لینک منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%B3%2010.php)

+Aren
2012/06/26, 09:55
دوستان گرامی
سیستم رو دوباره اسکن کردم!
بازی رو حذف و دوباره نصب کردم و درست شد!
البته یکیشون
باید بقیه رو هم تست کنم!
سپاس از همه دوستان