PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AMD Radeon HD 7970 GHz Edition به صدر جدول باز گشت

metall_hero
2012/06/24, 20:09
زمانی که AMD در اوایل کار کارت HD 7970 را عرضه کرد , سریع ترین کارت تک هسته ای موجود در بازار بود.
و البته تا زمانی که شرکت Nvidia کارت GTX 680 خود رو عرضه نکرده بود چرا که بعد از عرضه کارت GTX 680
با سر و صدای زیادی تاج و تخت رو از AMD گرفت و به صدر جدول رفت.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و حالا AMD با نسخه جدیدی از کارت HD 7970 برگشته تا دوباره با HD 7970 GHz Edition به صدر جدول برسه.
تا لقب قوی ترین کارت تک هسته رو مال خود کنه.
به تازگی سایت معروف AnandTech مقایسه ای (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از کارت Radeon HD 7970 GHz Edition و کارت های هم رده خودش
رو قرار داره.

از نظر ابعاد کارت GHz Edition با مدل استاندارد خود هیچ تغییری نکرده است.
تغییرات در مشخصات کارت دیده میشه که clock کارت از 925 به 1000 تغییر کرده که حتی در حالت turbo boost به مقدار 1050 هم میرسه
Memory Clock کارت از 5.5GHz به 6GHz ارتقاء پیدا کرده.
شرکت های معروف ASUS, Gigabyte, HIS, MSI, Sapphire, TUL and XFX قرار است این مدل کارت رو روانه بازار کنند.
اگر تحمل صدای بیشتری رو ازسوی کارت گرافیک خودتون دارید پیشنهاد میکنم همین حالا یکی تهیه کنید(اگه پیدا کردید(اگه پولشم داشتید))

ترجمه از خودم ;) اگه بد ترجمه کردم دیگه ببخشید
منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saeid6574598
2012/06/24, 20:12
ممنون ! البته خبرش رو در سايت زده بودند .

metall_hero
2012/06/24, 20:14
من این رو همین 30 مین پیش تو GSMarena دیدم
به نظرم تازه اومد!!!

saeid6574598
2012/06/24, 20:24
من این رو همین 30 مین پیش تو GSMarena دیدم
به نظرم تازه اومد!!!
درسته ! خوب البته اين طبيعي است ! بعضي از سايت ها مثل techpowerup كه حوزه تخصصيشون سخت افزار است خبرها را نسبت به منابع ديگر به نسبت سريع تر انتشار مي كنند . مثلا همين سايت Legitreviews خبرها رو دقيقا يك روز عقب تر از techpowerup منتشر مي كند . GSMArena هم كه تخصصش موبايل است .

th e nd
2012/06/24, 20:25
این که کاری نداره انویدیا هم میاد 680 رو دو تا آپشنش رو می بره بالا دوباره میره صدر جدول. اصل قضیه معماری هست که انویدیا الآن برتری داره. وگرنه انویدیا همین کاره amd رو می تونه انجام بده. :d

metall_hero
2012/06/24, 21:56
این که کاری نداره انویدیا هم میاد 680 رو دو تا آپشنش رو می بره بالا دوباره میره صدر جدول. اصل قضیه معماری هست که انویدیا الآن برتری داره. وگرنه انویدیا همین کاره amd رو می تونه انجام بده. :d

دقیقا همینه این جور کار ها 30 یا ست بازیه تا حدودی
این دو شرکت از طرفی دوست ندارن تو طولانی مدت رقیبشون تو صدر جدول باشه

bahareh1000
2012/06/25, 06:48
من تو چند تا سایت در موردش خوندم تام هاردور در پایان نوشته بود که ارزش خرید نداره چون همون مدل قبلی هم با کمی اورکلاک جواب اینو می ده و در نتیجه ارزش پرداخت مبلغ رو نداره
البته سایت تویک گیم هم مقایسه های که نموده بود چنگی بدل نمی زد در عین حال که 670 انویدیا الان با اور کلاک و قیمت بازار خیلی خوب جواب داده

alikaegh
2012/06/25, 13:14
عالی ولی ترجمه فارسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!:-c