PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش cpu نو

davoodjoon
2012/06/24, 17:51
با سلام به دوستان عزیز تعداد محدودی cpu آک AM3+ FX 4100 البته بدون گارانتی موجود هست اگه کسی خواست یه میل به من بزنه یا همینجا بهم اطلاع بده. قیمت این محصول در جای دیگر حدود 289000 نومان است.

قیمت بنده هم 215000 تومان اگه کسی همه شو بخواد یعنی 9 عدد دیگه که مونده 5 دیگه هم کم میکنم هزینه ارسال هم با خودم

اینم میل ام :
davood.forever@gmail.com

Editor In chief
2012/06/24, 21:55
دوست عزیز طبق قوانین خرید و فروش در فروم سخت افزار از محصول خود تصویر قرار دهید (تصویر مخصوص فروم سخت افزار باشد).

nimatehrani3
2012/06/25, 12:38
سلام ایا این سی پی ها توربو دارن . ایا از نوع بلک است . با تشکر حتمی عکس بزارین

rajah
2012/06/25, 16:36
با سلام به دوستان عزیز تعداد محدودی cpu آک AM3+ FX 4100 البته بدون گارانتی موجود هست اگه کسی خواست یه میل به من بزنه یا همینجا بهم اطلاع بده. قیمت این محصول در جای دیگر حدود 289000 نومان است.

قیمت بنده هم 215000 تومان اگه کسی همه شو بخواد یعنی 9 عدد دیگه که مونده 5 دیگه هم کم میکنم هزینه ارسال هم با خودم

اینم میل ام :
davood.forever@gmail.com
دوست عزیز بنده خریدارم پردازنده ها باکس هستند؟؟اگه میشه عکس بذارید و شرایط خرید رو برای بنده ارسال کنید

davoodjoon
2012/06/26, 17:30
دوستان گلم سلام ببخشید دیرتر جواب دادم واقعا از همه عذر خواهم cpu ها فروش رفت همه شون اگه دوباره یه شکار تر و تمیز مثل همین گیر آوردم خبر میدم احتمالا هارد نوت بوک واسم برسه خبر میدم از کاربرهایی که کامنت خرید گذاشتن باز هم عذر خواهی میکنم اینترنتم واسه خبر دادن مشکل داشت ببخشید دفعه بعد هم عکس میذارم به امید یه بازار ارزونتر واسه همه (البته این یه توهمه)