PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا بایستید

dr.zhivago
2012/06/20, 11:33
حقایقی شگفت آور در مورد نشستن !

انسان امروزی بیش از هر زمان دیگری در طول تاریخ می نشیند. این موضوع مشکلاتی را در زندگی روزمره موجب می شود که نیاکان ما تاکنون تجربه نکرده بودند. تا جایی که هرگز فرصت نکرده ایم به این حقیقت بیندیشیم که نشستن طولانی، خطر مرگ را تا ۴۰% افزایش میدهد!

این اینفوگرافیک حقایقی شگفت آور از آسیب های نشستن‌های طولانی مدت را به ما می‌آموزد. امید که درس بگیریم و با بهترین روش ها پای حقمان که ایستادن است بایستیم !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

منبع : پرشین استار

darkknight
2012/06/20, 13:21
بعد الان من که کنکور دارم چجوری درس بخونم؟:-/

dr.zhivago
2012/06/20, 13:41
اینجوری :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Navid.y
2012/06/20, 18:22
منم و علیرضا (arsn مدیر بخش سخت افزار) هم کنکوری هستیم!!!! لعنت بر کنکور. این همه درس میخونم آخرش طرف سهمیه میزنه میره میشینه جای من. آخه تو کار علمی هم سهمیه؟ اگه بورسیه میشدن باز یه چیزی ولی صندلی دانشگاه که جای سهمیه و اینجور چیزا نیست. آخه چرا​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darkknight
2012/06/20, 19:20
منم و علیرضا (arsn مدیر بخش سخت افزار) هم کنکوری هستیم!!!! لعنت بر کنکور. این همه درس میخونم آخرش طرف سهمیه میزنه میره میشینه جای من. آخه تو کار علمی هم سهمیه؟ اگه بورسیه میشدن باز یه چیزی ولی صندلی دانشگاه که جای سهمیه و اینجور چیزا نیست. آخه چرا​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اصلا قبول ندارم این حرف ها رو
خیلی راحت بدون سهمیه هم میشه دانشگاه قبول شد اصلا سهمیه تاثیری نداره چون کسی که سهمیه داره اندازه بقیه درس نمیخونه پس سهمیه فقط باعث افت میشه تا افزایش رتبه
اتفاقا کنکور بهترین روش برای ایران هست اگه کنکور نبود اینقدر پارتی بازی میشد که دیگه نوبت به منو شما نمیرسید در ضمن واقعا کنکور ادم رو باصواد میکنه:d

VSH-Katana
2012/06/20, 19:25
لعنت به کنکور!
راستی آفا نوید امضاتو عشق است