PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم موزیلا ***دانلود Firefox 8***

*hit m@n*
2011/11/08, 21:43
چند روز پیش نسخه نهایی فایرفاکس 8 منتشر شد . بله ما در مورد نسخه نهایی فایرفاکس 8 صحبت می کنیم! امکانات جدید این نسخه به همراه کارآیی و سرعت بالا باعث محبوبیت این نسخه از نرم افزار شده است.امکانات :
- پشتیبانی از جستجوی Twitter
- بارگذاری تب ها به مجرد تقاضا و اجرای بسیار سریعتر نرم افزار
- قسمت محاوره ای انتخاب افزونه برای مدیریت افزونه های نصب شده
- پشتیبانی از منوهای HTML5
- کارآیی بالاتر حافظه
- پشتیبانی از insertAdjacentHTML
- پشتیبانی بهتر از CSS hyphen
- پشتیبانی بهتر از WebSocket
- پشتیبانی از CORS
این مرورگر قدرتمند هم اکنون با سیستم عامل های 32bit و 64bit سازگار می باشد که یعنی روی تمامی توزیع های لینوکس به خوبی کار می کند. می توان گفت بهترین تجربه مرور اینترنت را با این نرم افزار خواهید داشت زیرا این نرم افزار دارای کارآیی، امنیت و امکانات شخصی سازی بالایی است. بیش از 5000 افزونه برای شخصی سازی مرورگر ، امنیت کامل در برابر حملات فیشینگ ، ویروس ها ، تورجان ها و نرم افزارهای جاسوسی و پلتفروم قدرتمند باعث محبوبیت این نسخه از مرورگر شده است. رابط کاربری آن زیباتر و کار با آن ساده تر از نسخه های قبلی شده است. پلتفروم جدید Gecko آن برای شما امنیت بیشتر و سرعت بالاتری را فراهم می کند.
لینک مستقیم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع : p30day.com

لینک کمکی

دوستان لینک کمکی را خودم آپلود کردم اگر مشکل داشت اعلام کنید برطرف می کنم

*hit m@n*
2011/11/08, 21:56
حال باید دید عکس العمل microsoft چگونه خواهد بود ؟ آیا می تواند با روند رو به رشد وحشتناک موزیلا مقابله کند ؟

**** قابل توجه تمامی کاربران به خصوص دوست خوبمان آقای فرجام . من بعد از نصب این نرم افزار متوجه یک چیز عجیب شدم و و آن چیز عجیب این بود نرم افزار IDM من قابلیت مچ بودن خود را با موزیلا از دست داد و دیگر نمی توانم از سایت هایی که ویدیو به اشتراک می گذارند فایل دانلود کنم . ****
البته شاید شما این مشکل را نداشته باشید ولی من با اینکه آخرین نسخه IDm را نصب کردم و موزیلا را در قسمت browser های idm معرفی کردم و سیستم را هم 10 بار رستارت کردم باز هم مشکل پا بر جا بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

Editor In chief
2011/11/08, 22:01
فایرفاکس مرورگر خوبیه اما متاسفانه در این مدت با وجود بهبود و رشد در بعضی موارد مشکلاتی داشته که به نظرم گاهی آزاردهنده میشود.

rajah
2011/11/09, 00:50
موزیلا تا حالا بهترین مرورگری بوده که استفاده کردم قبلا از operaاستفاده می کردم که خطاهای زیادی می داد و تمامی سایت ها رو ساپورت نمی کرد یا بطور کلی همخوانی نداشت مثلا برای بیشتر سایت های دولتی اما موزیلا پیز دیگه ای هست

*hit m@n*
2011/11/09, 15:25
این هم تاپیک مچ کردن idm با موزیلا8