PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو و نقد بازی محبوب Batman: Arkham City

demigod
2012/06/17, 18:52
دوستان و همکاران اول یه انتقاد شدید میکنم از همه عزیزانی که قول دادن به ما کمک کنن ولی هیچکدومشون پیداشون نشده برای نقد بازی ها x-(
اگه به این صورت پیش برید کلا بیخیال میشم و قید گروه نقد حرفه ای سایت رو میزنیم [-( [-(
این درست نیست که فقط 3 نفر (بنده حقیر و حسام و سید) برسیم به این موضوع... [-(

خب بریم سراغ بحث بازی Batman: Arkham City ببینم چه میکنید
اکثر شما ها بازی رو انجام دادین
مثل همیشه منتظر باشین تا تاریخ و روزش رو معلوم کنیم عزیزان :x
منتظر همگی عزیزان گیمر هستیم :x

Batman: Arkham City

10282

10283

Editor In chief
2012/06/17, 19:17
دوست خوب و مهربان

این موضوع را همیشه در یاد داشته باش که زحمتت هیچ گاه بی نتیجه نیست و این تلاش رابرای خودت در ابتدا و دیگر عزیزانی که دوستشان داری انجام می دهی. می دانم سخت است اما هیچ گاه از کاری که با عشق شروع کردی پشیمان نشو.

ممنونم به خاظر همه نقدهای خوبت

demigod
2012/06/18, 16:23
چشم جناب پناهی هرچه شما بگید :)

demigod
2012/06/20, 18:32
سلام به همه عزیزان
دوستان گلم روز جمعه مورخ 1391/04/02 تحلیل در مورد بازی رو آغاز می کنیم
و یه قول به اعضای گروه گیم
پی صححبت ها با جناب پناهی قول گرفتم که بهترین نقد ها رو در مجله قرار بدیم

demigod
2012/06/23, 09:03
بسیار عالی اول خودم شروع میکنم
بازی رو اول از لحاظ محتوایی بررسی میکنیم
باید بگم که من در نظر دارم جسته و گریخه موارد رو بگم که کاربران کنجکاو شن
این نسخه از بازی که به اسم شهر آرکهام هست از سخنرانی بروس وین شروع میشه که در مورد شهری پر از خلاف کار بحث میشه
که بزرگترین زندان درونش ساخته شده
با ورود بروس به این شهر و ترکیب شدن در نقش بتمن ماجرای اصلی داستان شروع میشه
در اول بازی می بینید که بروس از ابتدا برای دست یابی به لباسش مهارت هاش رو به کار میگیره که از نظر بسیاری از دوستان و خود من این نقطه ضعف محسوب میشه
و نکته جالبی که در نسخه درست شده قدرت پرواز بروس با شنلشه
شما در مسیر بازی اصلی و موضوعی که بروس رو توی شهر نگه داشته به مسائل خیلی زیاد فرعی برخورد میکنید و در نظر اول این مسائل ربطی به داستان اصلی ندارن ولی بعد از طی چندین مراحل ارتباط نیمه مستقیم با جریان اصلی رو خواهید فهمید

ادامه خواهم داد.....

demigod
2012/07/01, 10:26
به بحث در مورد گرافیک بازی و صدا گذاری می پردازیم
از لحاظ گرافیکی بازی خیلی پیشرفت داشت و از نسخه قبلی خودش خیلی جالب تر بوده
نکته ای که اکثر گیمر هایی مثل من حقیر شروع menu بازیست که شما می بینید با انجام هر حرکت در منو اصلی مثل رفتن به option حرکت بروس وین تغییر میکنه که این نشون دهنده خلاقیت گرافیکی بازیست
به خود بازی بپردازم... در بازی شما متوجه نکات جالبی می شید از رنگ طبیعی دیواره ها و زمین ها و محیط لباسی که تن افراد هست
به نحوه حرکات بدن بروس در زمان حمله ها که دقت کنید می بینید آخرین ضربه به صورت حرکت آهسته انجام می پذیره
این از نکات خلاقانه و حرکات واقعا فضایی و زیبای این بازیست که در زمان انتشار بازی توجه خیلی از گیمر ها رو به خودش جلب کرد

به قسمت صدا گذاری که بریم متوجه میشیم که صدا های محیط بعضی اوقات با تخیر پخش میشه که در اوائل نکته منفهی محسوب میشد
اما خوب که دقت کنید می بینید که صدا ها باید اینطور پخش بشن که شما رو متوجه mission های پیرامونتون میکنه و این واقعا خارق العادست در مورد این بازی
توجه شما عزیزان رو به صدا گذاری بین کارکتر ها مثل ریدلر یا آقای سرما می کنم که به چه شیوایی و رسایی صحبت میکنن که می شه به راحتی فهمید

بحث در مورد گرافیک و صدا همچنان ادامه داره و در همین قسمت

demigod
2012/07/03, 08:44
همونطور که گفتم بحث در مورد صدا ادامه داره

به صدا گذاری کارکتر های بازی می پردازیم

شما اگر دقت کنید در بتن و اصل بازی متوجه نکات ریزی میشید..
برای مثال شما دارین با آقای سرما صحبت میکنید اگر ازش دور شید صحبتش قطع میشه و وقتی به نزدیکش بر می گردین دوباره صحبت میکنه و نکته جالب بازی اینجاست که از ادامه سخن هاش شروع میشه که این برای اولین باره و در نوع خودش تک
شما در بازی می شنوید صدا های ریزی رو که از پرواز خودتون و اگر هر قسمت بالتون رو حرکت بدین جهت صدای باد و نحوه صدا تغییر میکنه که این الهام گرفته شده از پرواز عقاب های شمالی آمریکاست
این نکته هم بسیار مهم و جالب بود در این بازی

از دیگر نکات جالب صدا گذاری شنیدن صدا های کارکتر های خیابانی بازیست..
بنده دقت کردم وقتی شما نزدیک کارکتر بشید به صورتی که نبینه ببینید وقتی دارن صحبت میکنن لب ها تکون میخوره و تقریبا با اتمام حرف لب ها بسته میشه که این نشون دهنده عمق کیفیت بازی محسوب میشه

به قسمت گرافیک برم و آخرین توضیح رو در مورد گرافیک بدم...
متاسفانه باید گفت بازی چندین باگ گرافیک داره
مثلا شما در بعضی نقاط میتونید به راحتی از جلوی دشمنان حرکت کنید و اونا شما رو نبینن یا به قسمت هایی از کلیسا که مراجعه کنید به راحتی از دیوارش رد می شید
این نکات یه کم غیر عادی...
نکته ای که من رو یه کم شک دار کرد نحوه پرش از آب کارکتر و نحوه پرش و پرواز کارکتر هست که به صورت جالبی طراحی شده
در حالت پرش از آب یا بیرون اومدن شما دقت می کنید که در بعضی جاه ها بتمن پرش از آب داره ولی در مورد ماموریت ها برای اینکه دیده نشه مثل یک انسان معمولی از لبه کناری بیرون میاد که واقعا جالبه

در مورد پرواز بتمن هم باید گفت که دقیقا حالت گرافیکی اوج گرفتن بتمن مثل عقاب های شمالی امریکاست و
دوستاد درسته شبیه خفاش هستش اما به پرواز خفاش که نگاه کنید می بینید نحوه پرش بتمن هیچ ربطی به پرواز خفاش نداره و شباهت عجیبی به نحوه اوج گرفتن عقاب داره..
حتی نحوه فرود بتمن..
که باز این از نکات گرافیکی فوقالعادست برای همین هاست که بازی مثل این بازی سال میشه

بحث در مورد موضوع و گیم پلی در همین بخش --- به زودی

demigod
2012/07/03, 10:13
به موضوع گیم پلی برسیم

در گیم پلی بسیار اختصاصی بازی که شکی نداریم ولی میایم میشکافیم بازی رو
شما در اول بازی ابزار کمی در اختیار دارید و یاد میگیرید چطوری استفاده کنید از این ابزار
در طول بازی هر چه پیشرفت میکنید می بینید که بازی رو به سرعتی رفتن می کنه..
شما اگه 100٪ بازی رو انجام بدین یه نکته جالب می بینید که اینه روش های جدید مبارزه و کارکتر های خیابانی سخت تری پدیدار میشه برای کسایی که بخوان جدید بازی کنن...
در این گیم حرکات بدن بتمن همانطوری که انتظار میره شکل گرفته و تونسته اکثر نیاز های حرکتی و تهاجمی رو ارضا کنه برای کاربرش...
نکته خوبی که میشه به اون پرداخت نحوه حملات بتمن هست که به صورت جالبی اگه شما ضربه ببینی دقیقا حالت فرد عادی عکس العمل نشون میده..
این خودش نکته جالبیست...

بحث همچنان ادامه دارد

bsireza
2012/08/31, 01:04
اگر این پست ها رو در ترد این بازی که قبلا زدم می نوشتید بهتر بود چون خواننده همه رو یکجا می بینه
این هم لینک ترد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.