PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سایت های جالب,کاربردی,زیبا و ...

Yaser_Aramesh
2012/06/17, 14:54
10281

اینجا میتوانید سایت هایی را که به نظرتان به درد بخور,جالب,زیبا و .... هستند معرفی کنید

Yaser_Aramesh
2012/06/17, 15:05
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

وبسایتی پر از عکس های حیوانات
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اخبار یورو 2012 ,دانلود ویدیوی افتتحاییه یورو 2012 و خیلی خیلی چیزهای دیگر !

Yaser_Aramesh
2012/06/20, 13:48

میتوانید بازی Cut The Rope را بازی کنید.برای لود این صفحه باید مرورگر شما از HTML 5 پشتیبانی کند.این بازی آنلاین در2012 CES توسط مایکروسافت به گونه ای برای تبلیغ Internet Explorer معرفی شد
دارای 25 مرحله است که 8 تای آخر تنها در Internet Explorer 9 قابل اجراست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)text-image.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این سایت تصاویر شما رو به فرم های HTML,Matrix و ASCII در میاره که به نظر جالب میشه

Yaser_Aramesh
2012/07/05, 14:36

اپلیکیشن جار
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
سایتی که در آن میتوان اولین صفحه ی روزنامه ها را دید

نامی را در قسمت Dance This بنویسید تا آن را به روش جالبی ببینید

Mohammad339
2012/07/05, 21:36
سلام

سایت ساعت ایران ( به وقت تهران) و تقویم فارسی با مناسبت ها

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

عکاسان حرفه ای و آماتور حتما این سایت را ببینند : معرفی دوربین های کامپکت و SLR و DSLR و ..و نقد آن ها و چند نمونه از عکس های گرفته شده با دوربین مورد نظر و ....

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 18:52
Picfull.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سایتی برای گذاشتن آسان افکت های مختلف روی عکس

diffrencegames.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سایتی پر از بازی های آنلاین پیدا کردن تفاوت

Yaser_Aramesh
2012/07/07, 19:03

در این سایت میتوانید مکان های زیبا,مهم و معروف دنیا را در حالت 360 درجه (پانوراما ) ببینید

سایتی قدرتمند برای جستجوی آهنگ و گوش کردن آهنگ

pasbane
2013/03/18, 14:14
وبلاگ دانلود نرم افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جاي خوبيه براي همه اونايي که دنبال نرم افزارهاي اندرويد خوب
ونرم افزارهاي ضروري براي کامپيوتر هستن که در تارنماي پيوندها هم اسمش ثبت شده
اگه شما به روزترين سايت هاي خوبي ميشناسين حتما بياين پيشنهاد بدين تا از بهترين
مطالب اونها استفاده بشه وهم به عنوان منبع از اونها ياد بشه در ضمن اين وبلاگ دانلود
نرم افزار سايت هايي رو که از اونها به عنوان منبع استفاده ميکنه قبلا رضايتشونو ميگيره
منتظرتون هستيم حتما سر بزنيد ياعلي

Yaser_Aramesh
2013/03/22, 21:55
17599

عکسهای پانوراما و گیگاپیکسلی از شهر تهران . حالش رو ببرید

virtualtour.tehran.ir

دوستان اگر سایت های خوب و جالب میشناسید معرفی کنید که همه مستفیض بشن

iSteve
2013/04/08, 10:57
از دوستان اگه کسی یه سایت کامل و جامع برای دانلود رایگان موزیک های خارجی سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم. ترجیحا فیلتر نباشه.

darkknight
2013/04/08, 15:08
از دوستان اگه کسی یه سایت کامل و جامع برای دانلود رایگان موزیک های خارجی سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم. ترجیحا فیلتر نباشه.
عزیز متاسفانه ما ایرانی ها وقتی یه اهنگ رو میزاریم برای دانلود تگ ها رو ادرس سایت میزاریم در نتیجه وقتی شما یه البوم رو دان کنید میبینید اسم همه موزیک ها مثل هم هست
در نتیجه اصلا توصیه نمیشه از سایت های ایرانی اهنگ دان کنید
برای دان اهنگ بهترین مرجع تورنت هست حالا شما بگید که با تورنت مشکلی دارید یا نه که من ادرس بزارم
در ضمن اکثرا فیللللللللللللتر هستند

iSteve
2013/04/08, 19:03
خداوند به باعث و بانی این تاپیک پاداشی نکو بده!

عزیز متاسفانه ما ایرانی ها وقتی یه اهنگ رو میزاریم برای دانلود تگ ها رو ادرس سایت میزاریم در نتیجه وقتی شما یه البوم رو دان کنید میبینید اسم همه موزیک ها مثل هم هست
برای دان اهنگ بهترین مرجع تورنت هست حالا شما بگید که با تورنت مشکلی دارید یا نه که من ادرس بزارم
در بیابان لنگه کفش هم نعمتی ست!!!... بزار دوست من...بزار...
البته یکی از دوستان لطف بزرگی کردند و یه سایت بسیار عالی که فیلتر هم نیست رو پیغام دادن که میتونید در پروفایلم اون سایتو مشاهده کنید. همین الان دارم ازاون سایت موزیک دانلود میکنم.\:d/

Alexander
2013/04/08, 23:51
Electronic library
ی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ک سایت خوب برای دانلود کتاب های الکترونیکی به زبان اصلی
هر چند ویرایش جدید بعضی از کتاب ها رو نداره ولی خوب بازم خیلی خوبه!

Yaser_Aramesh
2013/05/14, 08:59
jadval.net
جدول دوست دارید حل کنید ؟ این سایت پر از جدول هست

mokhafaf.com
منبعی بزرگ از کلمات اختصاری در زمینه های مختلف . کلمه ی اختصاری ای هست که نمیدونید مخفف چیست ؟ به این سایت مراجعه کنید

shortcutworld.com

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)منبعی عظیم از شورتکات های نرم افزارهای مختلف تحت سیستم عامل های مختلف

Yaser_Aramesh
2013/06/17, 22:00
whatcms.org
onlinewebtool.com/cmsdetector.php
از طریق این دو وبسایت میتوانید بفهمید که کدم سایت از کدام سیستم مدیریت محتوا یا CMS استفاده میکند . البته نمیتوانند CMS هر سایتی را تشخیص دهند .

fr_sdgh
2013/06/18, 18:01
من تا به حال از تورنت دانلود نکردم به چه صورت هست؟

darkknight
2013/06/19, 08:15
ت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رجمه اهنگ های خارجی +بیوگرافی از بعضی ها شون رو گذاشته

Yaser_Aramesh
2013/06/19, 13:20
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.‎)

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.‎)
در این سایت میتوانید منطقه های زمانی مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید . البته نرم افزارهایی هم برای این کار وجود دارند

iSteve
2013/06/29, 18:08
سایتی برای محاسبه ی پاور مورد نیاز برای سیستم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. محاسبه کننده ی گرین

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)سایت ی برای مقایسه ی انواع cpuها و apuهای موجود در بازار:

سایتی برای مقایسه ی انواع پردازنده های گرافیکی و کارت های گرافیکی نسخه ی مرجع:

سایتی نه چندان جامع برای مقایسه ی SSDها:

سایتی برای دانلود انواع نرم افزار، این سایت تا به حال بهترین سایت و کامل ترین سایتی بوده که تا حالا دیدم:

Yaser_Aramesh
2013/07/08, 19:18
در سایت زیر میتوانید کمی HTC One را در محیطی زیبا تجربه کنید . HTC Zoe , Blink feed , نمای 360 درجه و ...

No One
2013/07/10, 17:58

سایتی برای ساختن اوتار که اسمت رویه عکس مورد نظرت ** میشه من این سایتو خیلی دوست دارم و تویه خیلی انجمن ها و فروم ها ازش استفاده میکنم البته اینجا نشد .

Yaser_Aramesh
2013/07/10, 23:12
symbaloo.com
در سایت بالا میتونید سایت های مورد علاقه و پراستفاده تون رو پین کنید , براش آیکون انتخاب کنید , تو پس زمینه عکس بزارید و خلاصه یه Home Page دلخواه برای مرورگرتون درست کنید و آدرس سایت رو تو قسمت StartUp مرورگر بزارید.

این مال منه :

21370

Yaser_Aramesh
2014/05/09, 00:40
Iconarchive.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

وبسایتی مملو از آیکون های متعدد در اندازه های مختلف و سه فرمت Ico,Icns و PNG

leonard
2014/05/09, 07:27
آرشیو موسیقی سنتی

Shahin007
2014/05/17, 16:37
یه سایت خیلی خوب واسه دوستانی که به کیس مودینگ علاقه دارند و میخوان از لوازم این کار سر در بیارن...

mnpctech (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Yaser_Aramesh
2014/05/31, 14:27
27348

دوست دارید به سرزمین میانه (Middle Earth) سفر کنید ؟ خب , پس چرا نشسته اید و در حال خواندن این متن هستید ؟! وسایلتان را بردارید و آماده شوید تا سفر خود را شروع کنید . گاندولف سفید منتظر شماست !

از طریق وبسایت M (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)iddle-Earth.TheHobbit.Com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) می توانید به سرزمین میانه سفر کنید و به تماشای Erebor , Rivendell , Minas Tirith , Helms Deep و ... بنشینید.

در این سفر باید خود را غیرایرانی معرفی کنید چون ارتش گوگل که قرار است به مسافرین سرزمین میانه اجازه ورود بدهد به ایرانی ها این اجازه را نمی دهد !

Yaser_Aramesh
2014/06/02, 01:28
گیگابایت به افتخار عرضه مادربردهای سری G1 Gaming خود وبسایتی را مخصوص عشاق این مادربردها , مسابقات گیمینگ و .... راه اندازی کرده است .

G1.Gigabyte.Com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Yaser_Aramesh
2014/11/27, 02:46

هدف وبسایت WikiHow این است که به همه ی افراد روی زمین کمک کند تا یاد بگیرند هر کاری انجام دهند !

Mohammad Ali X
2014/12/06, 10:56
آمار به روز جهان در سایت:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
لازم به ذکر است این سایت از زبان شیرین پارسی نیز پشتیبانی میکند.

Mohammad Ali X
2015/01/15, 00:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. سایتی برای ساختن پسوردهای پیچیده به صورت رندم.امکان ساختن پسورد با ترکیب:حروف،عدد،علامت و... ، امکان ساختن پسورد هایی بین 6 تا 2048 کارکتر!!! یکی از قابلیت های جالب این سایت این هستش که روشی برای یاد آوری پسورد ساخته شده به شما یاد میدهد تا آن را فراموش نکنید.در کل خیلی سایت مفیدی هستش. اگر میخواهید پسورد های دشوار و امنی برای استفاده در کارهاتون به کار ببرید من این سایت را پیشنهاد میکنم.@};-;)

Yaser_Aramesh
2015/02/21, 23:16
اولین وبسایت دنیا : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Yaser_Aramesh
2015/03/26, 00:09
والا موزیک : vmusic.ir (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دانلود رایگان موسیقی متن فیلم و بازی , موسیقی جاز , موسیقی الکترونیک و .....

واقعا فوق العادست.

ALEX_HOT
2015/03/26, 00:56
وب سایتی فوق العاده برا دانلود نرم افزارهای آندروید...

mzadeh
2015/10/29, 00:36
سلام

تارنمای گنجور (Ganjoor) مجموعه‌ای آنلاین از اشعار و سخن‌رانی‌های شاعران پارسی‌گوی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) است. بنظرم جزو کامل ترین ها و بهترین ها در نوع خودشه

mohsen70
2015/10/29, 08:23
صرفا جهت اطلاع :

دوستان من داشتم چرخی تو نت میزدم تازه فهمیدم ما چقدر عقبیم یه شبکه هایی هست که کمتر نفراتی روزانه ازش استفاده میکنن (این مورد رو مثله یه کوهه یخ تشبیه کرده)

طبقه اول کوه یخ : که از آب بیرونه و در روشنایی هست و روزانه میلیون ها نفر دارن ازش استفاده میکنن مثله (یاهو , گوگل , انواع سایت ها )
طبقات مخوف پایین به ۶ دسته تقسیم میشن که اصطلاحا (بازار سیاه) نامیده میشن یا وبِ تاریک

به طور مثال عرض میکنم مثلا ۶ هزار لایسنس مایکروسافت با ۹۰ درصد کاهش قیمت همینجا به فروش رفت که به مایکروسافت ضرر چند میلیون دلاری وارد کرد و مایکروسافت شکایت کرد .

این شبکه مخفی به صورت رمز گذاری شده و روی پول مجازی (بیت کویین) میچرخه. و هرکسی توش پیدا میشه هر کاری ک فکرشو بکنید براتون انجام میدن

( البته اضافه کنم همه فکر میکنن اینجا یه شبکه خلاف کاری و بد هست اینطوری نیست چون بخاطر جنبه های امنیتیش کاربرد های مفید زیادی هم داره)

من به طور مثال آدرس یک سایت از این شبکه جهانی رو میدم ک خوشبختانه شیلتر نیست (کلا شیلتر نیست) کلا یه نگاه کنید ببینید چی داره

من یه زمان تو یکی از فون شاپ هاش رفتم دیدم آیفون ۶ ۱۲۸ گیگ رو ۲۰۰ دلار داره به فروش میرسونه آکبند , تعجب کردم

ErfanDL
2015/10/29, 09:32
صرفا جهت اطلاع :

دوستان من داشتم چرخی تو نت میزدم تازه فهمیدم ما چقدر عقبیم یه شبکه هایی هست که کمتر نفراتی روزانه ازش استفاده میکنن (این مورد رو مثله یه کوهه یخ تشبیه کرده)

طبقه اول کوه یخ : که از آب بیرونه و در روشنایی هست و روزانه میلیون ها نفر دارن ازش استفاده میکنن مثله (یاهو , گوگل , انواع سایت ها )
طبقات مخوف پایین به ۶ دسته تقسیم میشن که اصطلاحا (بازار سیاه) نامیده میشن یا وبِ تاریک

به طور مثال عرض میکنم مثلا ۶ هزار لایسنس مایکروسافت با ۹۰ درصد کاهش قیمت همینجا به فروش رفت که به مایکروسافت ضرر چند میلیون دلاری وارد کرد و مایکروسافت شکایت کرد .

این شبکه مخفی به صورت رمز گذاری شده و روی پول مجازی (بیت کویین) میچرخه. و هرکسی توش پیدا میشه هر کاری ک فکرشو بکنید براتون انجام میدن

( البته اضافه کنم همه فکر میکنن اینجا یه شبکه خلاف کاری و بد هست اینطوری نیست چون بخاطر جنبه های امنیتیش کاربرد های مفید زیادی هم داره)

من به طور مثال آدرس یک سایت از این شبکه جهانی رو میدم ک خوشبختانه شیلتر نیست (کلا شیلتر نیست) کلا یه نگاه کنید ببینید چی داره

من یه زمان تو یکی از فون شاپ هاش رفتم دیدم آیفون ۶ ۱۲۸ گیگ رو ۲۰۰ دلار داره به فروش میرسونه آکبند , تعجب کردم

بله در قبالش چیزهای دیگه از شما میگیرن :)

44230

در ضمن معرفی چنین سایت هایی خلاف قوانین انجمن هست

mzadeh
2015/10/29, 09:37

44230

این عکسی ک شما گذاشتین چیرو نشون میده؟؟

ErfanDL
2015/10/29, 09:40
این عکسی ک شما گذاشتین چیرو نشون میده؟؟

این سایت عامل بدافزار و ویروس و تروجان هست !

mzadeh
2015/10/29, 09:51
این سایت عامل بدافزار و ویروس و تروجان هست !

آها تشکر از جوابتون ممنون@};-

mohsen70
2015/10/29, 10:23

44230

معذزت میخام لینک رو نباید میدادم جهت اطلاع بود که چنین شبکه هایی هم هست