PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انلاک6950 2gبه 6970

animsprite
2012/06/16, 12:32
دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره که رو کنه
کارتم دوال بایوسه درت ادیشن از سافایر هستش نمیدونم چرا هر کاری میکنم انلاک نمیشه دوستان تو فروم های دیگه انجام دادن وبه نتیجه رسیدن
کارتم رفرنسه وقابلیت انلاک رو داره
لطفا تر و تمیز راهنمای کنید ;)

wnhl
2012/06/16, 13:42
دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره که رو کنه
کارتم دوال بایوسه درت ادیشن از سافایر هستش نمیدونم چرا هر کاری میکنم انلاک نمیشه دوستان تو فروم های دیگه انجام دادن وبه نتیجه رسیدن
کارتم رفرنسه وقابلیت انلاک رو داره
لطفا تر و تمیز راهنمای کنید ;)
سلام
آنلاک کردن 6950 بگبر نگیر داره.
اگر بایوس 6970 رو دانلود کردبد و بایوس کارت خودتون رو به اون تغییر دادید و شد که شد وگرنه آنلاک بشو نیست.
در ضمن اگرم آنلاک بشه ممکنه در دراز مدت به بردتون صدمه بزنه چون 50 وات تفاوت این دو کارت هست و برد کارت شما برای 200 وات تعبیه شده.
از من میشنوید آنلاک رو بیخیال شید.

animsprite
2012/06/16, 15:07
سلام
آنلاک کردن 6950 بگبر نگیر داره.
اگر بایوس 6970 رو دانلود کردبد و بایوس کارت خودتون رو به اون تغییر دادید و شد که شد وگرنه آنلاک بشو نیست.
در ضمن اگرم آنلاک بشه ممکنه در دراز مدت به بردتون صدمه بزنه چون 50 وات تفاوت این دو کارت هست و برد کارت شما برای 200 وات تعبیه شده.
از من میشنوید آنلاک رو بیخیال شید.
تشکر از اینکه جواب دادید
در مورد انلاک خبری در مورد صدمه دیدن برد کارت دارید لطف کنید خبرو پست کنید:-h

animsprite
2012/06/17, 18:26
کسی نیست یه راهنمایی در حد یه نقطه هم کنه:-l

animsprite
2012/07/01, 11:19
عجب فروم فعالی واقعا لذت بردم :-&

Castiel
2012/07/01, 11:27
عجب فروم فعالی واقعا لذت بردم :-&

نظر لطف شماست دوست عزیز
آنلاک کردن به این راحتی هم نیست, شما باید بایوس را جایگزین کنید. روی برخی از کارتها به درستی نصب و جایگزین میشه و در برخی هم بایوس به درستی تعویض نمیشه و باید کارت را بفرستید گارانتی. نمونش برای دو تا از دوستان پیش اومد و یک نفر 6870 و دیگری هم 6850 داشتند.