PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Htc این بار با 4 هسته ای می آید

NinIX
2011/11/08, 18:32
گوشی جدید htc این بار با پردازنده 4 هسته ای 1.5 گیگاهرتزی خود نمایی می کند این مدل edge نام دارد از 1 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد صفحه نمایش این گوشی 4.7 اینچ با کیفیت hd است با پردازشگر گرافیکی nvidia tegra 3 دوربین 8 مگاپیکسلی با کیفیت فیلم برداری 1080 پیکسل از خصوصیات اصلی این گوشی است. این نخستین گوشی این شرکت با این پردازنده می باشد.

625

+Aren
2011/11/08, 18:46
چرا همه شرکت ها دارند به سوی استفاده از پردازنده های با سرعت بالاتر می روند؟
با اینکه به فکر حل مشکل باتری هم نیستن!
و حتی نرم افزاری هم نیاز به این همه قدرت ندارد.
به نظر من بیشتر یک گزینه تبلیغاتیست تا یک گزینه برای کارایی!
حالا که hd رو تونستن فعال کنند که با cpu های با سرعتپایینتر هم می شود فعال کرد! (1.2)
آیا شرکتی بجای بالاتر بردن کمیت، به فکر کیفیت نیست؟
...
لطفا گزینه برچسب ها رو هم در هنگام ارسال مطلب پر کنید
سپاس

NinIX
2011/11/08, 19:11
چرا همه شرکت ها دارند به سوی استفاده از پردازنده های با سرعت بالاتر می روند؟
با اینکه به فکر حل مشکل باتری هم نیستن!
و حتی نرم افزاری هم نیاز به این همه قدرت ندارد.
به نظر من بیشتر یک گزینه تبلیغاتیست تا یک گزینه برای کارایی!
حالا که hd رو تونستن فعال کنند که با cpu های با سرعتپایینتر هم می شود فعال کرد! (1.2)
آیا شرکتی بجای بالاتر بردن کمیت، به فکر کیفیت نیست؟
...
لطفا گزینه برچسب ها رو هم در هنگام ارسال مطلب پر کنید
سپاس

من فکر کنم موفقیت S2 سامسونگ بر پردازنده آن بود که توانست خود را حسابی مطرح کند ... و بقیه برند ها هم بر این باورند که با این هدف می توانند کاربران زیادی را سمت خود بکشانند ... اما به نظرم باطری ها جواب گو نیستند و نخواهند بود همانطور که در اپل 4s همه مشاهده آن بودیم ...

Alexilver
2011/11/08, 19:57
من فکر کنم موفقیت S2 سامسونگ بر پردازنده آن بود که توانست خود را حسابی مطرح کند ... و بقیه برند ها هم بر این باورند که با این هدف می توانند کاربران زیادی را سمت خود بکشانند ... اما به نظرم باطری ها جواب گو نیستند و نخواهند بود همانطور که در اپل 4s همه مشاهده آن بودیم ...

با توجه به چیزهایی که خوندم مشکل iPhone 4S بیشتر نرم افزاری هست. در مدیریت توان مشکل داره. اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. issues.html)رو بخونینو اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ues.html).

حتی با وجود سخت افزار های اینقدر قدرتمند اگر سیستم مدیریت توان خوبی برای این گوشی ها طراحی بشه به نظرم خیلی مشکلی نخواهد بود.

+Aren
2011/11/08, 20:08
من هم با شما هم عقیده هستم!
فقط جنبه تبلیغاتی دارد!
اگر این پردازنده ها رو در تبلت ها بکار می بردند خیلی مفید تر بود! ولی چون بازار اسمارت فون مشتری بیشتری دارد تکنولوژی های جدید رو روی اونها استفاده می کنند
سپاس

Arsn
2011/11/08, 21:25
دقیقا الان اوضاع گوشی یه جورایی به هم ریخته ! چون عامه مردم فقط و فقط به مشخصات سخت افزاری مدل های مختلف نگاه میکنند و مثل اینکه تازه این شرکت ها این مطلب را فهمیدند چون اگه دقت کنید سرعت رشد فناوری یه دفعه جهش داشته !

چه خوب ، چه بد ، همه اینها چه خرید بشن چه خریده نشن ، رقابت باعث ترقی علم و فناوری میشه و برنده کاربره !

فقط یک چیز میتونه این روند را خراب کنه ! انحصار طلبی برخی برندها و یا سیستم عامل ها که کاربرشون را توی یه زندان قفل میکنن و اجازه خروج نمیدن (تیکه به اپل )

sezar
2011/11/08, 21:35
این طرح هایی تحت عنوان پروتوتایپ هستند و هنوز تایید نشده اند!!! نمونه اش گالکسی نسل سوم هست!!! فعلا با این شایعات میخوان کری برای همدیگر بخوانند!

+Aren
2011/11/08, 22:56
این طرح هایی تحت عنوان پروتوتایپ هستند و هنوز تایید نشده اند!!! نمونه اش گالکسی نسل سوم هست!!! فعلا با این شایعات میخوان کری برای همدیگر بخوانند!
و شاید می خوان نظر مصرف کننده ها رو بدونند!
من که کیفیت رو به کمیت ترجیح می دم!

sezar
2011/11/08, 23:02
منم همینطور! ترجیحا گوشی که دستم میگیرم بهتره متریالش خوب باشه تا کلاک سی پی یوش