PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن دسترسی

hosein_haq
2012/06/10, 21:52
سلام
چی جوری می تونم دسترسی به اینترنت رو برای دیگر کاربرا طوری محدود کنم که فقط تو چند تا سایتی که مشخص می کنم بتونن برن؟ نرم افزار یا خود ویندوز؟

Navid.y
2012/07/01, 17:56
سلام
چی جوری می تونم دسترسی به اینترنت رو برای دیگر کاربرا طوری محدود کنم که فقط تو چند تا سایتی که مشخص می کنم بتونن برن؟ نرم افزار یا خود ویندوز؟
اینکه بخواین فقط تو چند سایت برن رو نمیدونم ولی اگه میخواین یه سری برنامه (مثلا yahoo messsenger) یا آدرس رو فیلتر کنین میشه از تو مودم این کار رو کرد یا اینکه از تو قسمت prental control ویندوز کنترل کنین. یه برنامه هم بود که یکی از کاراش همین بود ولی متاسفانه هرچی فکر میکنم یادم نمیاد. فعلا این دو روش رو داشته باشید تا برم اون برنامه رو پیدا کنم.

sami_1985
2012/07/01, 21:51
دوست عزيز،من الان خودم از internet security kaspersky استفاده ميکنم،خيلی خوب جواب ميده.يه گزينه داره که دسترسی به همه سايتا رو محدود ميکنه جز سايتی که خودت تعريف کنی براش.
همينطور پيش فرض هم داره که خيلی کامله.من که لذت بردم ازش نسبت به هر برنامه اي که قبلاً تست کردم،اصلاً هم راه پيچوندن نداره!
شاد باشيد

Navid.y
2012/07/01, 23:03
دوست عزيز،من الان خودم از internet security kaspersky استفاده ميکنم،خيلی خوب جواب ميده.يه گزينه داره که دسترسی به همه سايتا رو محدود ميکنه جز سايتی که خودت تعريف کنی براش.
همينطور پيش فرض هم داره که خيلی کامله.من که لذت بردم ازش نسبت به هر برنامه اي که قبلاً تست کردم،اصلاً هم راه پيچوندن نداره!
شاد باشيد
این هم خیلی خوبه اما گاهی اوقات باعث میشه که مرورگرها قاطی کنن. مثلا اجازه ی باز شدن گوگل یا جی میل یا یاهو میل رو نمیدن و میگن: آنتی ویروس گواهینامه ی این سایت رو تایید نمیکنه (ببخشید فارسی نوشتم عین پیغام یادم نبود ولی یه چیزی تو همین مایه ها هست!!!!)
راستی هنوز اسم اون برنامه یادم نیومده ولی پنجشنبه که کنکور آزاد رو بدم وقتم بیشتر میشه و اون موقع حتما پیداش میکنم. البته اگه دیر نشده باشه!!!

Mohammad339
2012/07/22, 07:21
شما این دو نرم افزار را نصب کنید:
Netinfo
Cisco network magic

haniaj
2012/07/22, 08:02
این هم خیلی خوبه اما گاهی اوقات باعث میشه که مرورگرها قاطی کنن. مثلا اجازه ی باز شدن گوگل یا جی میل یا یاهو میل رو نمیدن و میگن: آنتی ویروس گواهینامه ی این سایت رو تایید نمیکنه (ببخشید فارسی نوشتم عین پیغام یادم نبود ولی یه چیزی تو همین مایه ها هست!!!!)
راستی هنوز اسم اون برنامه یادم نیومده ولی پنجشنبه که کنکور آزاد رو بدم وقتم بیشتر میشه و اون موقع حتما پیداش میکنم. البته اگه دیر نشده باشه!!!
نرم افزار قاطی نکرده بعضی اوقات گواهینامه سایت فیک و نرم افزار تشخیص میده و بهتون اطلاع میده.