PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تعویض فن کارت گرافیک

sajjadsa
2012/06/09, 21:06
سلام
من یه کارت گرافیک Gainward 9600 GT 1G Gold Edition دارم. فن این کارت خیلی سر و صدا داره. یه جور صدای خر خر از خودش در میاره. (صدای طبیعی فن نیست). آیا از برند های معتبر میشه یه فن جایگزین برای اون پیدا کرد؟ آیا باید فن رو عوض کرد یا کلا قاب رو؟
در ضمن مشکل از خود فن هست. صداش به خاطر گیر کردن به چیزی نیست و تمیز کردنش هم جواب نداد.
مرسی

Reza Y
2012/06/09, 21:34
از عوض کردن که میشه ولی کارت شما خیلی قدیمی هست بعید میدونم فن براش گیر بیاد بعد هم قیمت بالایی دارند نمونه های تو بازار که از قضیه ساپورتش که بگذریم ار نوی کارت شما گرون تر میشن!

darkknight
2012/06/09, 21:46
فن هایzalmanخیلی عالی هستن فقط باید ببینید که به کارت شما میخوره؟
اگه با فشار هوا بگیرید روی فن احتمالا درست شه

sajjadsa
2012/06/10, 18:44
فشار هوا جواب نداد. چجوری باید بفهمم یه فن میخوره یا نه؟ مثل cpu سوکتی چیزی دارن؟

darkknight
2012/06/10, 21:23
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.توی این سایت بگردین ببینید مدلی رو پیدا میکنید که به کارتتون بخوره؟

Reza Y
2012/06/10, 23:09
فشار هوا جواب نداد. چجوری باید بفهمم یه فن میخوره یا نه؟ مثل cpu سوکتی چیزی دارن؟دوسته من این فن ها حدود 100 هزار قیمت دارن نوی کارت شما از این قیمت کمتره و بعید میدونم ساپورت کنن با این اوصاف حتی عوض کردن کارت منتقی تره با این که به نظرم شاید با روغن کاری دقیق توی قسمت هایی از فن مشکل حل بشه!