PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king

OMiD.1080p
2012/06/08, 09:44
سلام دوستان.

یه بازی هست البته تقریبا قدیمی شده ولی خیلی طرفدار و بازی کننده داره و از نوع استراتژی Real time strategy games است.
و مسابقات جهانی داره و خیلی ها اونو آنلاین بازی میکنند.

The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king

این بازی از سری بازی های The Lord of the Rings و سبک استراتژی است و البته توی پست های دیگه شماره قبلی همین بازی که با نام های The Battle for Middle-earth (tm) II و The Battle for Middle-earth است دوستان توضیح داده اند.

ولی خوب این آخرین شماره ای است که این عنوان داشته است.و نسبت به دو مدل قبلی و به خصوص The Battle for Middle-earth (tm) II چند تقییر کوچک علاوه بر خط داستانی بازی داشته است.
تغییرات در یه داستان بسیار زیبا و واقعا بی نظیر است که میشه اونو با داستان نسخه اول بازی که خط داستان فیلم رو دنبال میکرد مقایسه کرد.

10205

در ادامه راجب داستان بازی و تیم ها هیروهای اصلی و توانایی هاشون و قسمت های بازی مخصوصا قسمت War Of The Rings و همچنین ساختن هیرو و تقلب های بازی مطلب میذارم.
از دوستان میخوام اگه مطلبی و تجربه ایی از بازی دارند ارائه بدند.
اگه مطلب خوب بره جلو بهتون طریقه آنلاین بازی کردن به صورت کامل و 100 درصد تست شده رو میگم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Yaser_Aramesh
2012/06/08, 10:25
بازی بسیار خوبیه و خط داستان فیلم رو دنبال نمیکنه درحالیکه The Battle For Middle Earth می کرد !

به نظرم خیلی هم سخته بازیش ! گرافیکش خوبه و ......

در کل بازیه خوبیه اما The Battle For Middle Earth یه چیز دیگست !

OMiD.1080p
2012/06/08, 11:04
بازی بسیار خوبیه و خط داستان فیلم رو دنبال نمیکنه درحالیکه The Battle For Middle Earth می کرد !

به نظرم خیلی هم سخته بازیش ! گرافیکش خوبه و ......

در کل بازیه خوبیه اما The Battle For Middle Earth یه چیز دیگست !

از نظر من خود این نسخه یه داستان بسیار زیبای دیگه رو روایت میکنه.
بازگشت پر قدرت ویچ گینگ و به حکومت رسیدنش رو خیلی زیبا روایت میکنه.
من که به شخصه خیلی باهاش حال میکنم.

demigod
2012/06/08, 14:56
اووه یادش بخیر ما اینقدر از این خاطره دارم که حد نداره
یادمه گیم نت دوستم رو تازه راه انداخته بودیم و اولین بازی هم این بود که رو سیستم ها نثب کردیم
آقا 3 سری مسابقه گذاشتیم سر ویچ کینگ ای حال داد
یادش بخیر این و کلا نسخه های استراتژیک این بازی رو من واقعا از ته دل دوست دارم...
هنوز هم نسخه ویچ رو بعد گذشت این همه سال دارم...

OMiD.1080p
2012/06/11, 06:32
باورتون نمیشه اما من اونقدر و به اندازه موهای سر خودم که هیچ ,موهای سر که بچه های فروم این بازی رو بازی کردم. @-)
الان هم که دیگه چند وقتیه که زدم تو کار آنلاین که بیشتر از قبل حال میده.
الن هم بازی های دیگه ای رو سیستم نصب دارم ولی اصلا رغبت ندارم بشینم اوها رو بازی کنم.( L.A.Noire_Mass Effect 3_Dirt3_GTA IV_CoDMW3و... )
سیستمم هم قوییه و میتونه بازیها رو با کیفیت اجرا کنه ولی من با همین بازی خیلی بیشتر حال میکنم و ساعت ها منو سرگرم میکنه.

mohammadsaleh133
2016/06/16, 17:28
باورتون نمیشه اما من اونقدر و به اندازه موهای سر خودم که هیچ ,موهای سر که بچه های فروم این بازی رو بازی کردم. @-)
الن هم بازی های دیگه ای رو سیستم نصب دارم ولی اصلا رغبت ندارم بشینم اوها رو بازی کنم.( L.A.Noire_Mass Effect 3_Dirt3_GTA IV_CoDMW3و... )
سیستمم هم قوییه و میتونه بازیها رو با کیفیت اجرا کنه ولی من با همین بازی خیلی بیشتر حال میکنم و ساعت ها منو سرگرم میکنه.
آقا شما که آنلاین بازی می کنی کو راهنمای آنلاین بازی کردن رو بزار.

mohammadsaleh133
2016/06/16, 17:29

سلام دست شما درد نکنه پیشا پیش

شما که آنلاین بازی می کنی بیاین این آموزش چه جوری آنلاین بازی کردن رو بدین.