PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپیکر دوست دار محیط زیست

saeid6574598
2012/06/07, 21:03
این روزها بازار لوازم جانبی دیجیتال بی سیم مبتنی بر بلوتوث حسابی داغ شده است. در این میان اسپیکرها همیشه محبوب ترین لوازم جانبی بوده اند. شرکتی به نام Eton به تازگی یک اسپیکر قابل حمل و بی سیم جالب را معرفی کرده که انتظار می رود توجه اغلب کاربران و خریداران را به خودش جلب کند. این اسپیکر که با نام Rukus معرفی شده است ، با انرژی خورشیدی کار می کند و به این دلیل از محصولات مشابهش متمایز می شود.

این محصول می تواند موسیقی مورد علاقه کاربرانش را به صورت بی سیم با استفاده از ارتباط بلوتوثی دریافت کرده و از طریق دو اسپیکر قدرتمند و با قدرت باس بالای خود پخش کند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نیروی مورد نیاز این اسپیکر از پنل خورشیدی نسبتا بزرگی تامین می شود که روی آن تعبیه شده است. این دستگاه همچنین مجهز به یک صفحه نمایش هم هست که برای مصرف انرژی کمتر و قابلیت دید بهتر در نور خورشید، از نوع جوهر الکترونیک یا E-Ink بهره می برد.

البته اگر به اندازه کافی نور خورشید برای شارژ این دستگاه نباشد، کاربران می توانند آن را با برق شهری هم شارژ کنند.

اگر شما هم برای سفر در فصل تابستان به دنبال کیفیت صدای خوب و رهایی از دردسرهای برق و باتری هستید، بهتر است یک ماه دیگر منتظر بمانید و 150 دلار برای خرید این دستگاه کنار بگذارید.

نگارش : سعید مظفری

Castiel
2012/06/07, 21:08
خدا را شکر که این اسپیکر برای قیمت 150 دلاری, امکانات خوبی مثل پنل خورشیدی دارد. به نظر محصول جالبی به نظر می رسد.

darklord
2012/06/08, 08:46
سعید جان روزنامه دنیای اقتصاد نگارش شما را بدون ذکر منبع عنوان کرده ! o:-)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.@=303977

saeid6574598
2012/06/08, 09:31
سعید جان روزنامه دنیای اقتصاد نگارش شما را بدون ذکر منبع عنوان کرده ! o:-)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.@=303977
عرض شود خدمت شما که باید به استحضارتون برسانم که چون عضو سایت روزنامه " دنیای اقتصاد " هستم ، چند وقت پیش از طرف این روزنامه ، دعوت به همکاری ( برای مطالب حوزه موبایل و کامپیوتر ) اعلام شد و بنده هم طی نامه ای که برای مدیر سایت فرستادم ، توانستم نظر مدیر را به خود جلب کنم و به همین خاطر هر چند وقت یک بار برایشان مطلب می فرستم . اگر هم می بینی اسم من ، پایین مطلب ذکر نشده است ، به خاطر اینه که من جزو بچه های تحریریه نیستم . حتی یک مدت بود که برای عصر شبکه هم مطلب می فرستادم .

هنوز خیلی زوده تا من رو خوب بشناسید جیگر !!!

ها ایَـــــــــــــــه !!!