PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی نرم افزار جهت بهبود کارایی سیستم

YGH
2012/06/04, 15:05
با سلام خدمت دوستان
از دوستان عزیز یک راهنمایی میخواستم.
میخواستم بدونم بهترین نرم افزار واسه بهبود کارایی سیستم چیه.
خودم یه چند بار از TuneUp Utility استفاده کردم. نمیدونم این خوبه یا بهتر هم وجود داره.
از راهنمایی شما ممنونم.

Hessam
2012/06/04, 16:18
بله وجود داره: سیستم مکانیک!
ولی باید سیستم قویی داشته باشین. (مثلاً رم 4 به بالا و سی پی یو کور آی 5 به بالا و ... ) وگرنه نه تنها باعث بهبود نیست، بلکه سرعت سیستم رو هم کاهش میده!!
در غیر اینصورت همون نرم افزاری که نام بردید، از همه بهتره.

YGH
2012/06/04, 17:12
بله وجود داره: سیستم مکانیک!
ولی باید سیستم قویی داشته باشین. (مثلاً رم 4 به بالا و سی پی یو کور آی 5 به بالا و ... ) وگرنه نه تنها باعث بهبود نیست، بلکه سرعت سیستم رو هم کاهش میده!!
در غیر اینصورت همون نرم افزاری که نام بردید، از همه بهتره.

فکر کنم با سیستم من مشکلی نداشته باشه:

پردازنده: Amd fx-8120
رم: 8gb

Hessam
2012/06/04, 17:14
فکر کنم با سیستم من مشکلی نداشته باشه:

پردازنده: Amd fx-8120
رم: 8gb

آره. این خوبه. حتی شما می تونی هر دو رو در کنار هم داشته باشی!
درست مکمل هم دیگه هستن و بسیار کامل.
اکثر نرم افزارهای بهینه رو تست کردم. ولی هیچکدوم به پای این دو تا نرسیدن و یه پروژه ی تحقیقاتی دانشگاهی هم در مورد Tune Up داشتم که اگه نیاز به آموزش این نرم افزار دارین، بگین لینکش رو بذارم.

YGH
2012/06/04, 17:41
آره. این خوبه. حتی شما می تونی هر دو رو در کنار هم داشته باشی!
درست مکمل هم دیگه هستن و بسیار کامل.
اکثر نرم افزارهای بهینه رو تست کردم. ولی هیچکدوم به پای این دو تا نرسیدن و یه پروژه ی تحقیقاتی دانشگاهی هم در مورد Tune Up داشتم که اگه نیاز به آموزش این نرم افزار دارین، بگین لینکش رو بذارم.

از راهنماییتون بسیار سپاسگذارم. فعلا سیستم مکانیک رو واسه دانلود گذاشتم تا ببینم چه جوریاست

Reza Y
2012/06/04, 20:02
همون نرم افزاری که خودت گفتی کار کردم بسیار عاله و امکانات خوبی داره!