PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلاسما 50 یا led 3d 42 ؟

FARIBORZ
2012/06/01, 16:23
درود به همگی
می خوام یه تلویزیون جدید بگیرم و بعد کلی تحقیق یکی بهم گفت که پلاسما تصویرش از led بهتره
منم برام سوال شد که چه جوری ؟
بعد این که تو برندا سامی از یه طرف و سونی و پاناسونیک از یه طرف دیگه
دوست دارم تلویزیون بهش هارد اکسترنال بخوره و زیرنویس پخش کنه و بتونه حداقل تا فایلای 8 گیگ رو صداشو ساپورت کنه
ود مورد سه بعدی هم فکر می کنم آینده نگرانه باشه
راهنماییم کنید لطفا

darkknight
2012/06/01, 17:28
من پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم چون توی پلاسما به نظر من بهتر است
اگه مدل هایی که 4رنگ هستن رو پیدا کنید خیلی بهتره
در مورد پخش فیلم و زیرنویس من پیشنهاد میکنم مدیا پلیر بگیرید هم فرمت های بیشتری پشتیبانی میکنه هم هارد و کول دیسک رو پشتیبانی میکنه
3بعدی رو فراموش کنید چون در حال حاضر مشکلات زیادی داره و هم هزینه اش زیاده(من به شخصه خوشم نمیاد که 3بعدی اخبار یا فیلم ببینم)
فقط بگم که بگردین مدل های جدید پلاسما رو پیدا کنید چون اشکالات مدل های قبلی رو رفع کردن

VSH-Katana
2012/06/01, 17:31
پلاسما عمق سیاهی بیشتری داره و همچنین عملکردش در تصاویر سریع بهتر عمل میکنه
در عوض روشنای تصویرش کمتره معمولا و شفافیت تصویر کمتری داره!
این بستگی به خودتون داره که چه جور تصویری میخوایید
اما اگر میخواهید پلاسما بگرید بهترین گزینه پاناسونیک هست

Mohammad339
2012/06/01, 18:18
مطالب مهم را دوستان گفتند.

البته یک نکته ی مهمی هم بگم : (دیگه همه می دانند فقط خواستم یادآور شوم)

اگر برای مصارف خانگی می خواهی یعنی تلویزیون را برا خونه می خواهی LED بخر. مصرف برق را به شدت پایین می آورد. پلاسما برا سالن های بزرگ، فرودگاه ها ( البته فرودگاه یک نوع خاصی دارد) و ...

در کیفیت تصویر سونی حرف اول را می زند به خاطر Bravia Engine
در امکانات مثلAllShare و Smart Hub و DTV Air سامسونگ پیشرو هست.

اکثر تلویزیون ها هم که HDMI و USB و LAN و ... هم که دارند.

Yaser_Aramesh
2012/06/01, 18:36
به نظر من آینده نگری کنید و یکی از تلوزیون های هوشمند سامسونگ رو بگیرید ! پلاسما و LCD و ... رو بیخیال بشید چون امروز دیگه عصر,عصر Smart TV هاست.چرا شما نداشته باشید ؟؟

saeid6574598
2012/06/01, 19:09
درود به همگی
می خوام یه تلویزیون جدید بگیرم و بعد کلی تحقیق یکی بهم گفت که پلاسما تصویرش از led بهتره
منم برام سوال شد که چه جوری ؟
بعد این که تو برندا سامی از یه طرف و سونی و پاناسونیک از یه طرف دیگه
دوست دارم تلویزیون بهش هارد اکسترنال بخوره و زیرنویس پخش کنه و بتونه حداقل تا فایلای 8 گیگ رو صداشو ساپورت کنه
ود مورد سه بعدی هم فکر می کنم آینده نگرانه باشه
راهنماییم کنید لطفا
فریبرز جان ! چند نکته را باید یاد آور بشم :

اولا که تلویزیون های LED وجود خارجی نداشته و در واقع همان پنل های LCD می باشند با نور پشتی LED .

ثانیا تلویزیون های پلاسما برای محیط های پور نور و در جاهایی که نور محیط بسیار زیاد است ، مناسب است .

ثالثا باید توجه داشته باشید که مصرف توان در تلویزیون های پلاسما ، بسیار بیشتر از LED ها می باشد . البته این را گفتم چون فکر کردم شاید شما به توان مصرفی اهمیت می دهید .

رابعا این که میگن تلویزیون های پلاسما بهتر از LED ها هستند ، به نظر حقیر کاملا نادرست است و این باور غلطی است که در بین مردم ما رایج شده است !

اصلا مهم LED یا LCD یا Plasma بودن نیست ؛ مهم این است که ما بدانیم محصول مورد نظر ما ، چه کانفیگی داشته و در نتیجه چه عملکردی را خواهد داشت !

در مورد پخش زیر نویس و اتصال هارد اکسترنال هم باید بگویم که شما می توانید از دستگاه پخش مختلف مثل بلوری پلیرها و یا دستگاه های DVD استفاده کنید .

در اکثر تلویزیون های امروزی هم پورت USB پیدا می شود و شما می توانید کول دیسک و یا هارد اکسترنال خود را به آن متصل نمایید .

اگر می خواهید تلویزیونی همه کاره داشته باشید ، باید به سراغ تلویزیون های پلاسما یا LED بروید !

البته همانطور که می دانید تلویزیون های سه بعدی ، هنوز ان طور که باید و شاید در کشور ما جا نیفتاده اند و مشکلاتی را به وجود می آورند و همچنین شما باید یک هزینه اضافی هم بابت خرید عینک ، پرداخت نمایید .پس به نظر بنده به تلویزیون سه بعدی احتیاج نخواهید داشت .

البته شما هنوز دقیقا بودجه تان را برای خرید تلویزیون ، تعیین نکرده اید .

اگر بودجه تان را مشخص نمایید ، بهتر می توانیم راهنماییتان کنیم . / با تشکر

FARIBORZ
2012/06/02, 17:36
واقعا ممنونم از همگی

بودجه نهایتش تا 2 تومنه

دستگاهای پخش مدیا پلیر چیه ؟ یعنی هر تلویزیونی که می خوام بگیرم و با این دستگاه حتی فیلم بلوری توی هارد اکسترنالم هم پخش میکنه ؟
من می دونم که 3d فعلا ارزش نداره با ابن که خودم خیلی از این فیلما دارم ( یه هارد دارم که 5 تا فیلم بلوری سه بعدی 350 گیگش رو پر کرده ) ولی
3d آینده نگرانه نیست ؟
به چبزه دیگه
سونی led هاش گرونه فکر نکنم به بودجه ی من بخوره
مصرف برق یه سال پلاسما با یه سال led چقدر فرق داره ؟ ملموس بگید تا متوچه بشم مثلا تومنی چه جوریاس

سپاس از این که پاسخ گو هستید

saeid6574598
2012/06/02, 20:29
انتخاب بنده :

تلویزیون SONY "40 40EX720 ( هم LED و هم 3D ) .................. قیمت : 1 میلیون و 650 هزار تومان .

محصولی است که به تازگی وارد بازار شده و دارای عملکرد مناسبی نسبت به قیمتش ، می باشد . ویژگی بارز این محصول هم این است که رده مصرف انرژی آن ، A می باشد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

darkknight
2012/06/02, 21:20
واقعا ممنونم از همگی

بودجه نهایتش تا 2 تومنه

دستگاهای پخش مدیا پلیر چیه ؟ یعنی هر تلویزیونی که می خوام بگیرم و با این دستگاه حتی فیلم بلوری توی هارد اکسترنالم هم پخش میکنه ؟
من می دونم که 3d فعلا ارزش نداره با ابن که خودم خیلی از این فیلما دارم ( یه هارد دارم که 5 تا فیلم بلوری سه بعدی 350 گیگش رو پر کرده ) ولی
3d آینده نگرانه نیست ؟
به چبزه دیگه
سونی led هاش گرونه فکر نکنم به بودجه ی من بخوره
مصرف برق یه سال پلاسما با یه سال led چقدر فرق داره ؟ ملموس بگید تا متوچه بشم مثلا تومنی چه جوریاس

سپاس از این که پاسخ گو هستید
توی این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مشخصات مدیا پلیر نوشته شده
در مورد برق هم توی این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مقدارمصرف پلاسما410ذکر شده که نسبتا زیاد نیست(من الان که دارم اینا رو مینویسم در حال حروم کردن700وات برق هستم)
در این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مقدارمصرف پلاسما137ذکرشده
لازم به ذکر هست که هر دو پلاسما50 اینچ و از یک مارک هستند ولی اختلاف مصرف برق به نسبت زیادی دارند
ولی من میگم که به مصرف برق خیلی گیر ندید چون اینقدر تاثیری نمیکنه(البته شاید با توجه به تعرفه های برق تاثیر کنه:)))
و یک چیز دیگه که بگم توی این دوتا لینک اگه دقت کنید میبینید که یکی3بعدی و دیگری معمولی است و اتفاقا مصرف 3بعدی273وات بیشتر هست
یکبار دیگه میگم که 3بعدی ممکنه برای فیلم(اولا فیلم گیر نمیاد دوما حجمش زیاد است)ویژگی جالبی باشه ولی اینو دقت کنید که حاضر هستین 2ساعت عینک بزنید(اگه عینکی باشید دیگه مکافات میشه)و یا اینکه عین مجسمه یک جا روبرو تلویزیون بشینید یا نه(ممکنه اگه کناره هابشینید تصویر پرش داشته باشه)؟
و اخر اینکه روی کنسول Nintendo 3DS (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)امکان غیر فعال کردن 3بعدی به دلیل امکان اسیب به چشم کودکان فراهم شده که یکی از معایب 3بعدی است

saeid6574598
2012/06/02, 21:38
حالا من که نگفتم 24 ساعت از 3d اش استفاده کنید ! من گفتم با توجه به بودجه ای که کنار گذاشته اید ، این بهترین مورد است . تازه شما می تونید از سه بعدیش هم فعلا استفاده نکنید .

با خرید این محصول ، با یک تیر ، چند نشان زده اید : محصولی کم مصرف و بهینه و دوستدار محیط زیست / led / 3d .

FARIBORZ
2012/06/04, 08:34
ممنون از همگی واقعا سپاس گذارم

یه چیزی بگم

نظرتون درباره ی smart tv چیه ؟
یه کم آدمو قلقلک میده ;)

darkknight
2012/06/05, 00:37
حالا من که نگفتم 24 ساعت از 3d اش استفاده کنید ! من گفتم با توجه به بودجه ای که کنار گذاشته اید ، این بهترین مورد است . تازه شما می تونید از سه بعدیش هم فعلا استفاده نکنید .

با خرید این محصول ، با یک تیر ، چند نشان زده اید : محصولی کم مصرف و بهینه و دوستدار محیط زیست / led / 3d .
من کلا منفی ترین قسمت یک چیز رو میبینم