PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپگرید ویندوز موبایل 6.5

dr.zhivago
2012/06/01, 13:22
سلام خدمت اساتید

گوشی خواهرم htc diamond 2 هست که ویندوز 6.5 داره
میخوام ببینم میشه ویندوزش رو ارتقا داد ؟
سخت افزارش توان اجرای ویندوز بالاتر رو داره ؟

Yaser_Aramesh
2012/06/01, 13:54
خیر....ورژن ویندوز موبایل این گوشی در اصل ویندوز موبایل 6.1 بوده که خواهر شما به 6.5 آپدیتش کرده....دیگه آپدیت نمیشه

dr.zhivago
2012/06/01, 14:10
میشه روش اندروید نصب کرد ؟

Yaser_Aramesh
2012/06/01, 18:32
میشه روش اندروید نصب کرد ؟
بله...میشه با ریختن یک سری فایل توی کارت حافظه ی گوشی و اجرای یه فایل , آندروید بوت بشه اما اگه نظر من رو بخواین کار خوبی نیست...معمولا باگ دارن و مشکلاتی با GPS,تماس,زبان فارسی و .... و ... پیدا میکنن که باید یه عالمه کار کنید و دنبال ورژن های جدید باشید تا مشکلات حل بشه...

به خواهرتون توصیه کنید به گوشیش پایبند بمونه چون گوشی بدی نیست و سیستم عاملش درسته که امروزه اصلا توجه جلب نمیکنه و برنامه و بازی براش کم پیدا میشه اما خوب هست برای یه گوشی مثل Diamond 2 که البته بهش topaz هم میگن !

+Aren
2012/06/01, 21:25
یاسر جان برای دیاموند هم اندروید داریم؟ فکر نکنم!
لینک بهم میدید؟

Yaser_Aramesh
2012/06/01, 21:58
یاسر جان برای دیاموند هم اندروید داریم؟ فکر نکنم!
لینک بهم میدید؟

بله...برای خیلی از گوشیهای ویندوز موبایل داریم اما در اصل قابل نصب نیست که هر بار که روشن کنیم آندروید بالا بیاد ! باید هر بار از داخل ویندوز موبایل بزنیم که آندروید بیاد !

در واقع با دانلود و ریختن یک سری فایل مخصوص گوشی داخل کارت حافظه و اجرای فایلی به نام Haret میشه آندروید رو روی گوشی ویندوز موبایلی HTC تجربه کرد !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته من این اطلاعات رو از اینجا به دست نیاوردم...اینجا کاملتر هست

شاید آموزشش رو بزارم توی انجمن !

ariyayi69
2012/10/16, 07:19
سلام و خسته نباشيد..ببخشيد من گوشي i900 دارم و ويندوزشو از6.1 به 6.5 ارتقا دادم ولي از وقتي ارتقا دادم قسمت پيامام باز نميشه اگه كسيم واسم پيام بفرسته نمياد.لطفا كمكم كنيد

+Aren
2012/10/16, 11:44
یکی از برنامه های مدیریت پیامک رو نصب کنید ببینید کار می کند یا نه؟!
از رام اوریجینال استفاده کردید؟