PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره در مورد خرید هارد اکسترنال

Hessam
2012/05/29, 19:01
سلام
دوستان؛ قصد دارم هارد اکسترنال 1TB بخرم. میخوام A-DATA Portable HD710 1TB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بخرم! می دونم وسترن دیجیتال بهتره! ولی تجربه ی استفاده ی دو تا از این هاردهای وسترن دیجیتال رو داشتم.
خوب بود. راضی بودم. البته به جز بدنۀ بی کیفیتشون! ولی میخوام یه تنوعی بشه! یه جورایی دلمو زد!:D
حالا نظر شما در مورد این هارد چیه؟! من اینو انتخاب کردم. حالا باز اگه مناسب تر سراغ دارید، که بهتر از اینه، بگید که یه بررسیی روی پیشنهاد شما داشته باشم.
------------------------------------------------------------------------------
لب تاپ هم قرار بود بخرم که دیدم سی پی یوهای جدید اینتل قراره بیاد برای لب تاپ ها. برای همین، فعلاً دست نگه داشتم. ولی به محض ورود این سی پی یو ها به داخل کشور در مورد لب تاپ ها، می خرم.

th e nd
2012/05/29, 20:23
من موافقم!
اینکه ضد آب و ضد ضربه هستش آپشن خیلی خوبی محسوب میشه.:-?

Hessam
2012/05/29, 21:49
من موافقم!
اینکه ضد آب و ضد ضربه هستش آپشن خیلی خوبی محسوب میشه.:-?

پس یعنی این از همه بهتره؟!
حالا کسی مثل این با سرعت هد: 7200 دور بر دقیقه سراغ نداره؟!

ras00l
2012/06/01, 13:19
سلام
هفته ی پیش من هم قصد داشتم اینو بخرم ولی بعد از اینکه رفتم نمایندگی adata این رو بهم معرفی و پیشنهاد کردند که از 710 جدیدتر هم هست و سرعتش هم بیشتره Adata-SH14-1TB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) با قیمت 260 که ازش راضی هستم

Hessam
2012/06/07, 14:17
خب همین hd710 رو از دی جی کالا خریدم. امروز ظهر به دستم رسید. برام گرون تموم شد (280 هزار تومن).
اتفاقاً بین این دو هارد شک داشتم و ترجیح دادم با خود پشتیبانی سایت آونگ گفتگو کنم. پرسیدم و به من اینطور پاسخ دادن:
بهتر بودن در زمينه محصولات ای ديتا، کاملاً نسبی و سليقه ای است. امّا به طور کلّی؛ هارد hd710 مقاومت بيشتر و هارد sh14 سرعت بهتری دارد (برتری نامحسوس).
با این وجود؛ sh14 بیشتر به کارم میومد. ولی ظاهرش مثل hd710 شیک نبود! از ظاهر این (hd710) خیلی خوشم اومد.
این پاسخشون بعد از خریدم بود. هر چند که بعد از خرید هم سوال کردم و یه کم دیر جنبیدم!:d
ولی هنوز تازه به دستم رسیده، چهار تا ضعف داره:
1- سرعت انتقال اطلاعات به هارد، حداکثر 8 مگابایت بر ثانیه است!!!! (با usb 2) نمی دونم باید همینقدر باشه یا کمه؟!!
2- حرارت بیشتری نسبت به وسترن دیجیتال داره. با اینکه زیرش کول پد لب تاپی هم گذاشتم.
3- یه قسمت لاستیکی هم دورش داره (قسمت مشکی و زرد)، احتمالاً ضربه گیرشه و ضعفش اینه که کمی گرد و خاک رو اون قسمت جذب می کنه و باید با انگشت روش کشید تا گرد و خاک بهش نچسبه!
4- کابلش یه کم کوتاهه و از این بابت برای استفاده ی کیس، در اکثر مواقع مشکل ایجاد می کنه!

Yaser_Aramesh
2012/06/07, 15:42
سرعت انتقال اطلاعات به هارد، حداکثر 8 مگابایت بر ثانیه است!!!! (با usb 2) نمی دونم باید همینقدر باشه یا کمه؟!!

سرعت انتقال اطلاعات با usb 2.0 حدودهای 60 مگابایت هست

تو هارد اینترنال هم اطلاعات رو منتقل میکنی سرعت همینه ؟

Hessam
2012/06/07, 15:52
سرعت انتقال اطلاعات با usb 2.0 حدودهای 60 مگابایت هست

تو هارد اینترنال هم اطلاعات رو منتقل میکنی سرعت همینه ؟

نه. 50 مگابایت بر ثانیه هست!