PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام گوشی موبایل را بهتر است؟

m0hsenmaster
2012/05/24, 20:10
بین 2 گوشی Samsung Galaxy Nexus I9250 - 16GB
و Samsung I9100G Galaxy S II - 16GB کدام بهتر است؟
لطفا دلیل انتخاب خود را بنویسید
با تشکر

Hessam
2012/05/24, 21:02
شما از طریق این مقایسه ی مشخصات و جزئیات هر دو گوشی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)، یه جمع بندی و نتیجه گیری کنید.
نکسوس گرون تره و به نظرم: می تونه دلیلی بر برتری نسبی، نسبت به اس 2 باشه!

ضمن اینکه؛ این دو ویدئو هم به خوبی، هر دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده و میشه یه تصمیم گیری درست، نه سلیقه ای گرفت:

ویدئو کلیپ (Samsung Galaxy Nexus I9250) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ویدئو کلیپ (Samsung I9100G Galaxy S II) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

m0hsenmaster
2012/05/24, 21:24
من خودم نظرم روی s2 هست ولی توی سایت تخصصی موبایل گفتند نکسس صفحه نمایش hdداره و اینکه مطمنید با بازیها و نرم افزارهای جدید مشکلی نداره !! بهتره!
منم شک کردم که کدومو بگیرم گفتم اینجا مطرح کنم ببینم نظر شما چیه؟

Hessam
2012/05/24, 21:27
بدترین نقطه ی ضعف نکسوس ، نداشتن رادیو و تا حدودی دوربین ضعیف نسبت به قیمت بالاش هست که از نظر من خیلی مهمه!
اس دو پسرخالم داشت، عین سماور داغ می کرد!!!!!!!! خیلی حرارتش بالاست! نکسوس رو نمی دونم از لحاظ دمایی چطوره؟!
با این وجود اگه من بودم، اصلاً هیچکدوم از این دو مورد رو نمی خریدم!
ولی اگه میخواستم بخرم، با توجه به تمامی جوانبی که در نظر گرفتم، اس دو رو انتخاب می کردم.
-------------------------------------------------------
بهترین جا برای تحقیق کردن در مورد گوشی ها، نظرات کاربران در سایت هایی مثل دی جی کالا و جی اس ام هست که گوشی رو دارن و کامل می تونن بررسیش کنن و نقاط قوت و ضعفش رو.
از همه مهم تر، تجربه ی کار کردن با اون گوشی رو دارن که قطعاً بهترین راهنما می تونن برای خریداران باشن.

VSH-Katana
2012/05/25, 17:26
الان دیگه هیچ کدوم!
HTC ONE X
البته انتخاب بین نکسوس و S2 به خاسته های شما از گوشی مربوط هست اگر صفحه نمایش بهتر میخواید نکسوس اگر دوربین بهتر میخوایدS2
در ضمن اگه خالص بودن و بدون تغییر بودن سیستم عامل براتون مهمه و میخوایی آندروید داشته باشد نکسوس و اگر رابط کاربری سامسونگ رو میخوایید که s2 ولی در کل اگر سامسونگ باز هستید میتونید صبر کنید s3 بیاد اگر هم نه که الان one x از هردوی انتخاب های شما منطقی تر و بهتره در دسترس هم هست!

+Aren
2012/05/25, 23:02
اگر سیستم عامل و ساپورت بیشتر مد نظرتون هست نکسوس.
چون ساپورت خود گوگل پشتش هست.
...
من بودم به گزینه های دیگر فکر می کردم! مثل همان HTC OneX
اگر عجله ای هم ندارید می توانید منتظری سونی GX باشید!

m0hsenmaster
2012/05/26, 08:08
الان دیگه هیچ کدوم!
HTC ONE X
البته انتخاب بین نکسوس و S2 به خاسته های شما از گوشی مربوط هست اگر صفحه نمایش بهتر میخواید نکسوس اگر دوربین بهتر میخوایدS2
در ضمن اگه خالص بودن و بدون تغییر بودن سیستم عامل براتون مهمه و میخوایی آندروید داشته باشد نکسوس و اگر رابط کاربری سامسونگ رو میخوایید که s2 ولی در کل اگر سامسونگ باز هستید میتونید صبر کنید s3 بیاد اگر هم نه که الان one x از هردوی انتخاب های شما منطقی تر و بهتره در دسترس هم هست!
ممنون که راهنمایی کردین ولی قیمتone x خیلی بالا هستش و بودجه من نمیرسه بالای 1000000تومان هست
و من حدود 700برای گوشی در نظر گرفتم اگه تو این حدود قیمت گوشی بهتری میشناسید هم معرفی کنید
با تشکر

+Aren
2012/05/26, 10:00
بهتر هست ابتدا چیزهایی که براتون اهمیت داره رو بیان کنید!
مثل صفحه نمایش
کیفیت دوربین یا صدا و...
اینجوری خیلی بهتر میشه کمک کرد
سپاس

m0hsenmaster
2012/05/26, 10:10
یه گوشی همه کاره
دوربین،صفحه نمایش،صدا،سرعت پردازش بالاو...
چون اگه بخرم تا3~4سال قصد تعویض ندارم!
میخوام تا اون زمان کارایی لازم رو داشته باشه

+Aren
2012/05/26, 11:05
یه گوشی همه کاره
دوربین،صفحه نمایش،صدا،سرعت پردازش بالاو...
چون اگه بخرم تا3~4سال قصد تعویض ندارم!
میخوام تا اون زمان کارایی لازم رو داشته باشه
SONY Xperia S
نظر من هست. درسته قیمتش بالاتر هست ولی کاملا ارزشش رو داره و امکانات خیلی بهتری نسبت به این دو مدل داره!

Hessam
2012/05/26, 11:20
SONY Xperia S
نظر من هست. درسته قیمتش بالاتر هست ولی کاملا ارزشش رو داره و امکانات خیلی بهتری نسبت به این دو مدل داره!

Samsung Galaxy Note هم خیلی عالیه!

+Aren
2012/05/26, 13:14
samsung galaxy note هم خیلی عالیه!
آره چیز خوبی هست و مشخصات خوبی داره!
ولی من شخصا نمی تونم به عنوان گوشی باهاش کنار بیام!
بیشتر بدرد تاجر ها می خوره! :دی کسایی که توی کنفرانس زیاد شرکت می کنند.
اگر دنبال سرگرمی زیاد هستید من همون سونی رو پیشنهاد می دهم! خصوصا با توانایی اجرای بازی های ps1! که می تونید به lcd هم وصل کنید و لذت ببرید.
من موندم چرا سونی توی تبلیغاتش ضعیف عمل می کنه! قابلیت های این مدل بالاست!

Navid.y
2012/05/29, 17:12
قطعا galaxy nexus بهتره. صفحه نمایش 720p و ICS و PowerVR SGX540 سه دلیل منطقی برای خرید این گوشی هستن. در ضمن nexus بعد از i9100 اومده و صفحه ی 720p هم داره. پس در آینده برنامه های بیشتری رو ساپورت میکنه. یه سرس هم به این بزن
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

m0hsenmaster
2012/05/29, 18:28
نظرتون در مورد noteچیه؟100تومان به پولم اضافه کنم و note بگیرم؟

Hessam
2012/05/29, 20:57

نقد و بررسی Samsung Galaxy Note 1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

نقد و بررسی 2 Samsung Galaxy Note (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعات + عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اطلاعات جزیی + عکس + قیمت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

s@j@d
2012/05/29, 23:13

سلام . من باهاش یکمی کار کردم خیلی عالی و باکیفیته . صفحه نمایش فوق العاده ای داره و باتری بسیار قوی 2500ma و ... . اگه با اندازش میتونی کنار بیایی واقعا بهترین گزینس. شاید با یه دست کار کردن باهاش اذیت بشی ولی به نظر من ارزشش رو داره .
دوستان توجه کنن که این مدل نه گوشی هست نه تبلت . دقیقا یه اسمارت فون بسیار عالی با قابلیت تبلت بسیار قوی و با کیفیت که اگه به چشم تبلت بهش نگاه کنین اون وقت میبینین که یه تبلت 5 و خورده ای اینچ کوچیک و جمع و جور دارین که حمل نقلش واستون بسیار راحته .
با تشکر

YGH
2012/06/04, 11:34

اگر با اندازه بزرگش مشکل نداری، خیلی عالیه.
البته مدل sony xperia s هم خیلی عالیه. فکر کنم پشتیبانی خوبی هم از لحاظ سیستم عامل داشته باشه. دلیلش هم اینه که سونی حتی واسه آپدیت گوشی های به مراتب ضعیفتر به اندروید 4 هم برنامه داره. در حالی که سامسونگ همچنین کاری نمیکنه.
من که به شخصه منتظرم یه مدل عالی از سونی بیاد تا بگیرم. (البته منظور از عالی اینه که به جز سخت افزار قوی، صفحه بزرگ و باکیفیتی هم داشته باشه. چون صفحه با سایز 4 یا 4.3 منو راضی نمیکنه. یه چیز تو مایه های galaxy siii)

alim2
2012/06/04, 12:40
سری به سایت زیر بزن مقایسه هاش بخون خودت تصمیم بگیر

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.