PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بازی Racing تا حالا انجام داده اید چیست؟

Beni7192
2012/05/24, 17:39
از نظر شما بهترین بازی سبک racing که تا به حال انجام داده اید چیست؟؟؟
دلیل خود تون به صورت دقیق بیان کنید تا بتونیم بحث خوبی در مورد این سبک داشته باشیم!!!

با تشکر

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Navid.y
2012/05/24, 17:58
DiRT2 بهترین تنظیمات Physx رو داره و از بقیه بازیها حتی DiRT3 هم بهتره. از طرفی موقع بازی همه چیز کاملا طبیعی به نظر میاد. هرچند یه کم مراحلش زیادن.

Hessam
2012/05/24, 19:06
نید فور اسپید کربن واقعاً بی نظیر بود! چون یه داستان مثل فیلم سینمایی رو دمبال می کرد و نهایت لذت رو برای بازی باز داشت!
من سه بار از اول تا آخر تمومش کردم! بقیه بازی ها حتی به اندازه نصف لذت این بازی رو برام نداشت! علی رغم اینکه پیشرفت گرافیکی داشتن نسخه های بعدی! ولی هیچوقت این افزایش گرافیک باعث جذابیت بیشتر نشد که هیچ؛ به مراتب کمتر هم شد!

hosein_71
2012/05/24, 19:22
فقط Most Wanted

VSH-Katana
2012/05/24, 19:29
nfs most wanted
بهترین بوده که تا حالا بازی کردم!
اما خاطره انگیز ترین بازی کینگ اف رود هست و رودراش که توشون نیست
البته کینگ اف رود زیادم ریسینگ نی

Castiel
2012/05/24, 19:30
Dirt 2 بهترین بازی اتومبیلرانی تاریخ خواهد بود، گیم پلی فوق العاده، مراحل جذاب و متنوع، تنظیمات گرافیکی فوق العاده دقیق و تاثیر گذار در بازی
خیی از بازیها تنظیمات گرافیکی زیادی دارند که فعال بودن یا نبودن آنها تاثیری در اجرای بازی ندارد.

Yaser_Aramesh
2012/05/24, 19:51
من که بیشتر اینا رو بازی نکردم...از بین بازی هایی که کردم (Shift,Dirt 2,NFS : Underground,Grid,NFS : Hot Pursuit, ) بیشتر با Hot Pursuit حال کردم و به نظرم بدترین Grid هست !

Hot Pursuit توش هم میشه پلیس شد و هم تحت تعقیب ! مراحل در نقشه مشخص بودن و مراحل مختلفی هست از جمله مسابقه,تحت تعقیب پلیس بودن,رکورد زنی و ....

همینطور لازم به ذکر که میشه از ابزاری برای منحرف کردن و از بین بردن ماشین رقیب یا پلیس استفاده کرد

خلاصه بازیش برای من خیلی جذاب و لذت بخش بود

farjam1990
2012/05/24, 21:32
من 2-3 سال KING of the roads بازی کردم! حتی سیستم رانندگی کامل فرمون و دنده و پدال هم خریدم براش :دی بازی کردن Underground 2 & 1 و Most wantedهم با اون سیستم خاطره انگیز بود! بهترین و واقعی ترین هندلینگ رانندگی با ماشینهای مختلف رو هم با test drive 2 تجربه کردم! به جز اینها به نظرم بقیه اصلا بهم نچسبید!
هنوز هم به کینگ اف د رود فکر میکنم! یه بازی هم گرفتم شبیه همونه اما کرکش درست نیست و هنو پیدا نکردم :دی

kamyar
2012/05/24, 21:51
سلام به نظر من فقط hotpursuit اونم بخاطر گرافیک بالا و هندلینگ واقعی.هنوزم بعد از ده ها بار تمام کردن ازش خسته نشدم!

dr.zhivago
2012/05/24, 22:34
من با Most Wanted خیلی حالا کردم و چند بار از اول تا آخرشو رفتم ، اما کربن اصلا حال نداد و خیلی زود تموم شد .
من کلا بازیهای این سبک رو دوست دارم
اما الان دیگه کلا هیچ بازی بهم نمی چسبه

میخوام برم سراغ بازیهای فکری ، که مغرو درگیر کنه ، همینجوری افتاده تنبل میشه !

Yaser_Aramesh
2012/05/25, 15:17
از بچه ها خواهش میکنم که وقتی نظرسنجی میزارن نمایش رای دهنده ها رو فعال کنن تا همه بتونن رای دهنده ها رو ببینن ! من الان خیلی مشتاقم بدونم چه کسایی به چی رای دادن ! و فکر کنم خیلی های دیگه هم باشن !

parsa_pc
2012/05/25, 17:03
من از بازی Dirt 2 خیلی خوشم آمد یک بازی Racing عالی

Beni7192
2012/05/25, 20:13
از بچه ها خواهش میکنم که وقتی نظرسنجی میزارن نمایش رای دهنده ها رو فعال کنن تا همه بتونن رای دهنده ها رو ببینن ! من الان خیلی مشتاقم بدونم چه کسایی به چی رای دادن ! و فکر کنم خیلی های دیگه هم باشن !
یاسر جان من تا گزینه ارسال رو زدم یه دونه هم زدم تو سرم که چرا تیک نمایش رای ها رو نزدم!

amirreza1
2012/05/25, 20:53
فقط کربن واقعا بی نظیر بود !!!

+Aren
2012/05/26, 13:16
من با Dirt2 خیلی حال کردم
خصوصا که به صورت آنلاین با بچه ها مسابقه داشتیم و یه مدت هم لیگ داشتیم!!
اونقدر خوب بود که به غیر از COD اون رو هم همیشه نصب داشتم!
ولی DiRT 3 یک ضد حال بود!

Poorya_Lion
2012/05/26, 15:28
می شه گفت به جز گرند توریزمو که برای PS هستش همه بازی ها رو بازی کردم . البته نمی خوام نظرم رو القا کنم ولی چون خودم بک گراند اتومبیل دارم ، از نظر سیمولاتور بودن و طبیعی بودن بازی ، بازی GRID از همه این بازی ها بهتر بود و خودمم هم به این بازی رای دادم و از همه بیشتر دوستش دارم . البته انجین این بازی دقیقاً انجینی هستش که کدمستر برای Dirt2 و Dirt3 استفاده کرده.
ولی از لحاظ جزئیات بازی و ریس این بازی از همه بهتر بود و بیشتر روش کار شده بود. از جمله صحنه های تصادفات و عملکرد صحیح راننده توی پیچ ها و ریسینگ لاین ها ، عملکرد خود ماشین و ترمزگیری. حتی همه پیست های به کار برده شده توی بازی دقیقاً توی دنیای واقعی وجود داره ، مثل پیست نورنبرگ آلمان .
اما چرا همه به Need for speed رای می دن ؟؟؟ چون ملت دوست دارن پاشون رو بگذارن روی گاز و با 300 کیلومتر برن توی دیوار و بعدش هم بقیه مسیر رو ادامه بدن (البته تا حدی توی NFS Shift این امر اصلاح شد) ... مردم بیشتر به دموهای بازی و سرعتی که می شه رفت اهمیت می دند تا واقعی بودن بازی .

Beni7192
2012/05/30, 17:57
دوستان حتما بعد از رای دادن بازی مورد علاقه تون را اعلام کنید!

darkknight
2012/05/30, 18:38
منnfs:carbonرو انتخاب میکنم چون اولین و اخرین بازی بود که هیجان رانندگی رو به من القا کرد
درسته که بازی ها گرافیکشون پیشرفت کرده ولی من همونnfs:carbonرو به این بازی های جدید ترجیح میدم

Amir99
2012/05/31, 18:18
سلام. مرسی آقای رئیس انجمن گیم
چرا NFS RUN تو نظر سنجی نیست! عجیبه:-o یعنی شما بازی NFS RUN رو که از موتور گرافیکی Frost Bite 2 بهره می بره و گرافیکی ترین NFS هه جزو بهترین ها حساب نمی کنید! من که همه چیزه این نسخه از NFS رو قابل تحسین می دونم، از گرافیک و Gameplay بگیر تا داستان و فیلنامه و موسیقی متن! Stage پایانی این بازی واقعا نفسگیره. این رو هم اضافه کنم که Handling و Top Speed ماشین ها تو این بازی واقعا رعایت شده.

Beni7192
2012/05/31, 18:43
سلام. مرسی آقای رئیس انجمن گیم
چرا NFS RUN تو نظر سنجی نیست! عجیبه:-o یعنی شما بازی NFS RUN رو که از موتور گرافیکی Frost Bite 2 بهره می بره و گرافیکی ترین NFS هه جزو بهترین ها حساب نمی کنید! من که همه چیزه این نسخه از NFS رو قابل تحسین می دونم، از گرافیک و Gameplay بگیر تا داستان و فیلنامه و موسیقی متن! Stage پایانی این بازی واقعا نفسگیره. این رو هم اضافه کنم که Handling و Top Speed ماشین ها تو این بازی واقعا رعایت شده.
از قلم افتاد!!!!!

ATA
2012/05/31, 23:18
منم با hotpursuit و Most Wanted خیلی خوشم اومد نسبت به اون یکی بازیا / هم جذاب و گرافیک و مراحل بازی متنوع مخصوصا hotpursuit

ahr
2012/06/28, 18:50
جالبه يكي از بهترين بازي هاي اتوموبيلراني رو يادتون رفت nfs the RUN حتما تو سه تاي اول بهترينها تو اين سبك هست شايد دوستان اين بازي رو انجام ندادن !!!!

demigod
2012/06/28, 19:24
البته نمیشه بازی run رو در نظر نگرفت ولی nfs m.w از همه نسخه ها تا بحال جالب تر بوده
البته جالبی این تاپیک به نظر من اینه که بازی grid هم درونش هست که این کار رو یه کم مشکل می کنه چون بازی grid از لحاظ واقعیت به فرمان و خودرو ها خیلی جالب و مهم محسوب میشه

نکته دیگری که در مورد بازی های nfs هست باید بگم که گفته های شده مبنی بر اینکه یه نسخه خیلی جالب و دقیق که مثل most wanted (m.w) طراحی بشه و روانه بازار برای دوستان ماشین خور بشه ولی هر بار مشاهده شده که به دلائلی نا معلوم می پیچونن این دوستان اما
طی چند ماه آینده کنفرانسی برگذار میشه در همین مورد که بلاخره بیان مشخص کنن که آیا این شایعات صحت داره یا خیر

gonzoo
2012/06/28, 19:48
ای بابا...جای دو مجموعه 2_1 NFS: Underground واقعا خالیه...
تست درایو رای دادم

Devileytion
2012/08/08, 08:42
ای بابا...جای دو مجموعه 2_1 NFS: Underground واقعا خالیه...

قربون دهنت !
واقعا کاستامایزی که Ungerground 2 داشت رو توی هیچ بازی ندیدم .

البته نمیشه بازی run رو در نظر نگرفت ولی nfs m.w از همه نسخه ها تا بحال جالب تر بوده

چرا نمیشه ؟ بعد این همه NFS آرکید ( HP ) و شبیه سازی و تقلید از دیگران ( سری شیفت ) یه NFS کار رابنداز هم اومده باشه همین The RUN هست .
DX11 ساپورت میکرد . یه داستانی رو دنبال میکرد . دوتا هنر پیشه مطرح هالیودی توش ایفای نقش کرده بودن ، نمونش ارباب Sean Fiar که نقش جیک رو داشت .
ـــــــــــــــــــــــــ
آقا سری Mid night club هم تو نظرسنجی نیست .
من فعلا رای نمیدم ببینیم نظر سنج تغییری میکنه یا نه .

nimatehrani3
2012/08/08, 12:34
من به صراحت تمام میتونم بگم که تمام بازی ها زو انجام دادم و فقط یکیش برام جالب بود . فقط pro street عجب چیزی بود . فکر نکنم دیگه مثل اون چیزی باشه . اول اینکه اخر گرافیک بود . و بعد از پلیس خبری نبود ، اخه من از دزد و پلیس بازی بدم میاد . یعنی چی پلیس میوفته دنبالت و اینقدر ادم رو دنبال میکنه که دهنه هر چی بازی هست اسفالت میشه . ولی من با کینگ اف رود هم خیلی حال کردم . از سبکش خیلی خوشم اومد . ولی از یه چیز بلور خیلی خوشم اومد . چون تو مایه هایه بزن بزن هست و اگه دو نفری باشه خیلی فازش بیشتر هست .

Beni7192
2012/08/08, 13:46
قربون دهنت !
واقعا کاستامایزی که Ungerground 2 داشت رو توی هیچ بازی ندیدم .

چرا نمیشه ؟ بعد این همه NFS آرکید ( HP ) و شبیه سازی و تقلید از دیگران ( سری شیفت ) یه NFS کار رابنداز هم اومده باشه همین The RUN هست .
DX11 ساپورت میکرد . یه داستانی رو دنبال میکرد . دوتا هنر پیشه مطرح هالیودی توش ایفای نقش کرده بودن ، نمونش ارباب Sean Fiar که نقش جیک رو داشت .
ـــــــــــــــــــــــــ
آقا سری Mid night club هم تو نظرسنجی نیست .
من فعلا رای نمیدم ببینیم نظر سنج تغییری میکنه یا نه .
با عرض پوزش امکان تغییر نظرسنجی وجود ندارد!

S.T.A.L.K.E.R
2012/08/08, 19:49
سلام .

البته این نظر سنجی ایراد داره .

خوب به نظرم اول از همه باید سبک بازی ها رو مشخص میکردی 0 تو همون نظرسنجی ) » ditr 2 » شبیه ساز رالی " یا " forza » شبیه ساز ریسینگ " یا " ned for speed » ارکید !

ضمن اینکه بازی forza 3 تو گزینه ها نبود . برای همین رای ندادم .

این نکته رو باید مد نظر داشته باشی که تو هر سبکب یکی بهترینه و این بازی ها به نظرم قابل مقایسه نیستن . مگر اینکه نظر سنجی رو multi میکردی که هر کسی بشتر از یه انتخاب داشته باشه .

====================

بهنام فکر کنم نظرسنجی قابل تغییر اسمی باشه .
یا مثلا قابل ریست کردن . این امکان رو همه VB ها دارن .

Beni7192
2012/08/08, 21:10
نظر سنجی مال خیلی وقت پیشه اون موقع هم هرچی به ذهنم رسید زدم!
در مورد گزینه های جدید هم پیگیری می کنم!

haniaj
2012/08/18, 19:24
کاشکی یه کاری می کردی بتونیم ببینیم کیا خوش سلیقه هستن و به burnout pradise city رای دادن:دی

Beginner
2012/08/19, 19:17
به نظر من بهترین بازی که هندلینگش عالی بود سری بازی های Colin mac rae بود که ورژن های جدید ان مثل dirt،dirt2 وdirt3 وdirt showdown هست در کل خیلی دوسش دارم عالیه

iranmanoto
2012/10/13, 13:04
فقط تحت تعقیب
چه خاطراتی داشتیم8->
یه زمان 5 تا سی دی بود که خریدمش!!!

APA
2013/07/22, 07:50
منم فقط NFS:MW به خاطره داستان و گیم پلی بی نظیرش! کربون هم دوس دارم ولی بیشتر NFS:MW!
واقعا تک بود تو زمان خودش و به نظرم هنوز هم تکه!
یادش به خیر اون زمان که کامپیوترم بازی های اون موقع رو نمیکشید فقط این بازی رو میتونستم اجرا کنم و فک کنم یه 8 یا 9 باری تمومش کردم!
واقعا بازی شاخیه!

me.mr
2013/07/22, 08:24
به نظرم most wanted فقط به خاطرنداشتن داستان از نظر بعضی ها بازی خوبی نیست وگرنه روی گرافیک کار شده...

APA
2013/07/22, 08:46
به نظرم most wanted فقط به خاطرنداشتن داستان از نظر بعضی ها بازی خوبی نیست وگرنه روی گرافیک کار شده...
سلام دوست عزیز! به احتمال زیاد شما اشتباه متوجه شدید!
منظور NFS:MW 1 هست همون قدیمیه!
دو تفاوت اصلی در بین این دو بازی وجود داره!
1- شرکت سازندشون
2- سال انتشارشون
NFS:MW شرکت سازندش BLACK BOX هست ولی NFS:MW 2012 شرکت سازندش CRITERION هست!
NFS:MW در سال 2005 روانه ی بازار شد ولی NFS:MW 2 در سال 2012!

Mr.Kourosh
2013/07/22, 09:02
Grid 2حرف نداشت ...

hannan bakhshayesh
2013/07/22, 10:29
با سلام
بنظرم Dirt showdown خیلی خوبه - چرا تو لیست نیس؟با Dirt 3 فرق میکنه ها.

me.mr
2013/07/23, 08:00
سلام دوست عزیز! به احتمال زیاد شما اشتباه متوجه شدید!
منظور NFS:MW 1 هست همون قدیمیه!
دو تفاوت اصلی در بین این دو بازی وجود داره!
1- شرکت سازندشون
2- سال انتشارشون
NFS:MW شرکت سازندش BLACK BOX هست ولی NFS:MW 2012 شرکت سازندش CRITERION هست!
NFS:MW در سال 2005 روانه ی بازار شد ولی NFS:MW 2 در سال 2012!
مگه most wanted 2 نیست؟من پس اشتباه متوجه شدم.پوزش:D

sh_2500K
2013/07/23, 08:38
سلام
من کلا NFS خیلی بازی میکنم ولی Carbon رو از همه بیشتر بازی کردم و دوست میدارم. میگم بیشتر نه اینکه 5 6 بار اینجوری که شمردم 14 بار تمومش کردم با ماشینهای مختلف یا تکراری.
الان هم که رو سیستمم MW2 همش رو سیستممه تا الان 5بار تموم شده.
بنظر من کلا NFS بهترین سری بازیهای RACE تو دنیاست/ مخصوصا از UNDERGROUND به بعدش.

mustang GT
2013/09/10, 07:52
سلام
یادش بخیرunderground2 زمان خودش شاهکار بود.
هرکاری که دوست داشتی رو ماشین انجام میدادی.کاش تو لیست میبود!!!8-|
ولی با این حال MW1 عالی بود.من بخاطر اون بازی که سیستمم رمsd میخورد مجبور شدم یه رم256 دیگه
بذارم رو سیستمم تا تونستم با 512 رم sd اجراش کنم!!5 تا سی دی بود.زمان خودش یعنی خدای بازی بود. . .=D>=D>

kenzo
2013/12/17, 15:06
نید فور اسپید کربن واقعاً بی نظیر بود! چون یه داستان مثل فیلم سینمایی رو دمبال می کرد و نهایت لذت رو برای بازی باز داشت!
من سه بار از اول تا آخر تمومش کردم! بقیه بازی ها حتی به اندازه نصف لذت این بازی رو برام نداشت! علی رغم اینکه پیشرفت گرافیکی داشتن نسخه های بعدی! ولی هیچوقت این افزایش گرافیک باعث جذابیت بیشتر نشد که هیچ؛ به مراتب کمتر هم شد!

موافقم مخصوصاً دریفت کشیدن تو گردنه هاش با ماشین های آمریکایی
اون موزیک های زیباش
اون همکاری که با رفیق هات انجام می دادی مخصوصاً اون شخصیت بازی sal که همیشه تو همه مسابقات اول می شد از خودم جلوتر !

Viper95
2013/12/17, 19:19
NFS carbon & most wanted

البته جای خالی سری F1 در این لیست حس میشه :):)

saman98
2014/06/24, 08:38
Forza horizon

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

AliYar
2014/06/24, 15:32
ببخشید چرا سری GT که چندین سال هست که از بهترین و واقعی ترین شبیه ساز های ریسینگ هست اصلا در لیست نیست؟

king-baxx
2014/06/24, 20:14
از نظر من MW 2005 شاهکار بود - داستان بازی فوق العاده قوی - گرافیک خیلی عالی (زمان خودش) گیم پلی جذاب

carbon NFS توی تحلیل هایی که خوندم یه سیر نزولی رو داشت - انتظار میرفت بعد از شاهکار mw 2005 یه سری شگفت آوری دیگه ای بیاد - اما بسیاری از تحلیل کننده ها nfs carbon رو یه شکست از سری NFS میدونستن - البته همه که نه -

از نظر من سال 2010 دوباره شاهکار سری NFS گول کرد و Need For Speed Hot Pursuit رو به بازار عرضه کرد -

Mostafa98
2014/06/28, 19:21
NFS MW.
با اون فیلمی که اولش داشت.

gamerisgood
2014/07/18, 15:14
ببخشید چرا سری GT که چندین سال هست که از بهترین و واقعی ترین شبیه ساز های ریسینگ هست اصلا در لیست نیست؟

داداش خیلی ازبازی های شاهکار اینجا اصلا هیچکس نمیشناسشون
فروم تخصصی گیم که نیست
مثلا تو نظرسنجی بهترین بازی عمر
شاهکار های SKYRIM و FALLOUT 3 نیست

ata.sinner
2014/07/28, 08:15
منم عاشق fallout 3 ام

slayer2
2014/07/29, 11:46
کلا سریه NFS و بهترین NFS یعنی MOSTWANTED 2005

king-baxx
2014/07/30, 00:07
موافقم مخصوصاً دریفت کشیدن تو گردنه هاش با ماشین های آمریکایی
اون موزیک های زیباش
اون همکاری که با رفیق هات انجام می دادی مخصوصاً اون شخصیت بازی sal که همیشه تو همه مسابقات اول می شد از خودم جلوتر !

بازیش خیلی کارتونی بود :|

THE DARK KNIGHT
2014/07/30, 18:11
NFS : Hot Pursuit
بسیار زیبا و سرگزم کننده بود و در ادامه Burnout هم در نوع خودش جالب بود ، البته از DiRT هیچوقت نمیشه گذشت...