PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی از سی پی یو Ivy Bridge

amir90
2012/05/24, 06:16
سلام خدمت اساتید گرامی چیپ های P67 سری جدید Ivy Bridge پشتیبانی نمی کنن از سایت ام اس ای سوال کردم گفتن نه پشتیبانی نمی کنه ولی یه جای دیگه خوندم نوشته بود شاید در آینده با یه آپدیت جدید بایوس مشکل حل شه
سایت ام اس ای اینو نوشته که فقط Z68 G3 و H61 G3 قابلیت پشتیبانی دارن که با آپدیت بایوس می شه
یعنی من باید باز برد جدید بخرم یا منتظر باشم شاید با آپدیت بایوس حل شه چون خیلی دوست دارم بدونم این آی وی بریج ها چطورن

MSI Z68 (G3) / *H61(G3) mainboards were designed to support 2nd Generation Intel 32nm. With a simple BIOS update, next-gen Intel 22nm processors can also be fully supported

Reza Y
2012/05/24, 12:37
نظر منو میخوای زیاد دلتو صابون نزن کلا عوض کردن پلتفرم تو هر سری به صورت کلی از سیاست های کثیف اینتل هست و نه این که p67 شما چیزی کم داشته باشه من بعید میدونم چنین آپدیتی بیاد باید بود و دید مین تون مربوط به هر برندی که هست برید همون سایت بپرسید که جواب دقیق بگیرید!

rajah
2012/05/24, 18:45
سلام خدمت اساتید گرامی چیپ های P67 سری جدید Ivy Bridge پشتیبانی نمی کنن از سایت ام اس ای سوال کردم گفتن نه پشتیبانی نمی کنه ولی یه جای دیگه خوندم نوشته بود شاید در آینده با یه آپدیت جدید بایوس مشکل حل شه
سایت ام اس ای اینو نوشته که فقط Z68 G3 و H61 G3 قابلیت پشتیبانی دارن که با آپدیت بایوس می شه
یعنی من باید باز برد جدید بخرم یا منتظر باشم شاید با آپدیت بایوس حل شه چون خیلی دوست دارم بدونم این آی وی بریج ها چطورن

MSI Z68 (G3) / *H61(G3) mainboards were designed to support 2nd Generation Intel 32nm. With a simple BIOS update, next-gen Intel 22nm processors can also be fully supported

پسر خوب 100 درصد با بروزآوری بایوس این مشکل مرتفع میشه پس به فکر خرید و تعویض برد نباش بنده الان چک کردم شما درست میگین فعلا فایل بروزآوری رو شرکت قرار نداده ولی بزودی این کار رو انجام میده
پردازنده سری ایوی بریدج در واقع بروز شده نسل سندی بریدج هستند
الان شرکت اسوس فایل بروزآوری رو برای بردهای سری p67 قرار داده و اونها مشکلشون رفع شده البته مبنا همون 1155 هستش پس زیاد نگران نباشین و صبر پیشه کنید

ATA
2012/05/24, 23:37
جناب امیرجان زیاد نگران نباش مینهای سری 1155 از ivy bridge پشتیبانی خواهند کرد که جناب افرازی عزیز هم به همین اشاره کردن منم p67 دارم که میخواستم با z77 عوض کنم ولی سعید یاد اوری کردن که این مادربردها از سری جدید سی پی یوها پشتیبانی میکنن ... پس نگران نباش

Hamed-Lion
2012/05/25, 00:17
برای اینکه خیالت راحت بشه میتونی لینکهای زیر رو ببینی :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

amir90
2012/05/25, 17:28
دوستان خیلی ممنون