PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت تلویزیون سامسونگ

m0hsenmaster
2012/05/22, 09:22
با سلام
من 2~3سال پیش تلویزیون سامسونگ مدل LA40B670 خریدم ولی حالا که به سایت سامسونگ رفتم هیچ اثری از این تلویزیون نبود و از تولید خارج شده بود!و هیچ نسخه بالاتری از نرم افزارش نبود!
حتی دفترچه راهنمای این محصول روی سایت قرار نداره!
حالا اگه نرم افزار مدل LA40B650 که از این مدل بالاتر هست رو رو این مدل نصب کنم کار میکنه یا تلویزیون خراب میشه؟
کسی امتحان کرده؟
اینم لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) صفحه

saeid6574598
2012/05/22, 10:48
سلام محسن جان !

آقا من الان یه بررسی کردم و متوجه شدم که این مدل از تلویزیون ، دیگه در سبد خرید سامسونگ نیست !

با آپدیت کردن فریمور تلویزیون هم ، تلویزیون خراب نمیشه اما ممکنه با ایرادات نرم افزاری مواجه بشید .

به نظر حقیر ، اگر خیلی به آپدیت کردن tv اتان احتیاج ندارید ، از خیرش بگذرید . چون در این مدل فکر کنم تغییر چندانی به وجود آید .

راستی برای چی می خوای نرم افزار تلویزیون رو آپدیت کنی ؟؟!!

با تشکر .

m0hsenmaster
2012/05/22, 11:11
راستش تفاوت مدل LA40B670 با مدل مدل LA40B650 در اجرای فیلم هستش که مدلی که من دارم نمیتونه فیلم رو اجرا کنه
در پنل پشتی هم اتصال lan وجود ندارد
کنترل هم کمی با هم متفاوت است
و مدل LA40B650 یک usb هم بیشتر دارد
ولی تفاوت چندانی با هم ندارد
و کارایی های دیگر با هم یکسان است
بیشتر تمایلم برای آپدیت هم اجرای فیلم از usb هستش
چون dvd playerسونی مدل dvp-ns728h رو دارم و متاسفانه از فرمتmkv.* پشتیبانی نمیکنه و بیشتر فیلم ها هم با این فرمت هست
میترسم که با آپدیت به این نسخه تلویزیون از کار بیفته و دیگه نتونم به نسخه قبلی برشگردونم و با مشکل مواجه بشم
گفتم قبل از هر کاری موضوع رو اینجا مطرح کنم تا نظر شما مدیران و متخصصان محترم را بدونم؟

m0hsenmaster
2012/05/22, 11:16
اتصال شبکه-بی سیم هم از دیگر مواردی است که در دفترچه مدل la40b670 ذکر نشه

saeid6574598
2012/05/22, 11:19
راستش تفاوت مدل LA40B670 با مدل مدل LA40B650 در اجرای فیلم هستش که مدلی که من دارم نمیتونه فیلم رو اجرا کنه
در پنل پشتی هم اتصال lan وجود ندارد
کنترل هم کمی با هم متفاوت است
و مدل LA40B650 یک usb هم بیشتر دارد
ولی تفاوت چندانی با هم ندارد
و کارایی های دیگر با هم یکسان است
بیشتر تمایلم برای آپدیت هم اجرای فیلم از usb هستش
چون dvd playerسونی مدل dvp-ns728h رو دارم و متاسفانه از فرمتmkv.* پشتیبانی نمیکنه و بیشتر فیلم ها هم با این فرمت هست
میترسم که با آپدیت به این نسخه تلویزیون از کار بیفته و دیگه نتونم به نسخه قبلی برشگردونم و با مشکل مواجه بشم
گفتم قبل از هر کاری موضوع رو اینجا مطرح کنم تا نظر شما مدیران و متخصصان محترم را بدونم؟
محسن جان ! این تلویزیون شما ، از چه فرمت های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند ؟

ببینید محسن جان ! گذاشتن آپدیت نرم افزار یک تلویزیون دیگه بر روی یک تولویزیون دیگه ، مثل این می مونه که شما آپدیت بایوس یک مادربورد دیگه رو ، بر روی مادربورد خود بگذارید !

شاید در ظاهر مشکلی به وجود نیاید ؛ اما دردی هم از شما دوا نخواهد کرد !

اکثر تلویزیون های سطح متوسط به همین گونه هستند و از فایل با پسوند mkv پشتیبانی نمی کنند . ( امکانتشون در کل ، کم است ! )

البته یک کار دیگه هم میشه کرد !

با استفاده از دستگاه های پخش که قابلیت پخش فایل های mkv را دارند ، می تونید فایل ها تون رو مشاهد کنید .

به نظر بنده اگر سیستم رو به راهی دارید ، می توانید فایل هایتان را به فرمت های دیگر ( فرمت های قابل پشتیبانی توسط تلویزیونتان ) ، Convert کنید .

m0hsenmaster
2012/05/22, 11:40
فقط از فرمت های صوتی و عکس ها پشتیبانی میکنه
و دی وی دی پلیر هم mkv.* رو پشتیبانی نمیکنه
تو سایت سونی هم رفتم ولی اونجا هم برای dvd player آپدیتی پیدا نشد!
چون وقتی این تلویزیون را خریدم اختلاف قیمت چندانی با اون یکی نداشت(150~200هزار تومان)
فروشنده ها می گفتند به جای این تفاوت قیمت یه dvd player بگیری بهتره!
منم بهترین مدل dvd player sony رو گرفتم که از اکثر فرمت ها پشتیبانی میکرد ولی حالا....
خیلی ممنون از راهنماییتون
حق با شماست Convert بهترین راه هستش

wolfomid
2012/11/03, 19:14
با سلام و خسته نباشید
تلوزیون led ua55c6900 دارمسری 6 هستش
متاسفانه تلوزیون رو آنالوگ میگیره
زنگ زدم به کمپانی گفتند سخت افزاری دستگاه دیجیتال رو داره ولی نرم افزاری بسته است که باید آپدیت کنی تا دیجیتال هم بتونه کانال هارو بگیره
میشه فایل فریمور آپدیتش رو بهم بدید
و اینکه چطوری میشه آپدیت کرد؟
آخه زنگ زدم به پشتیبانی سامسونگ، گفتند آپدیت اون فریمور به تنهایی کافی نیست چون تکنسین با تنظیمات باید کاری انجام بده تا سیستم دیجیتال گرفتن تلوزیون فعال بشه
با تشکر

saeid6574598
2012/11/03, 19:24
با سلام و خسته نباشید
تلوزیون led ua55c6900 دارمسری 6 هستش
متاسفانه تلوزیون رو آنالوگ میگیره
زنگ زدم به کمپانی گفتند سخت افزاری دستگاه دیجیتال رو داره ولی نرم افزاری بسته است که باید آپدیت کنی تا دیجیتال هم بتونه کانال هارو بگیره
میشه فایل فریمور آپدیتش رو بهم بدید
و اینکه چطوری میشه آپدیت کرد؟
آخه زنگ زدم به پشتیبانی سامسونگ، گفتند آپدیت اون فریمور به تنهایی کافی نیست چون تکنسین با تنظیمات باید کاری انجام بده تا سیستم دیجیتال گرفتن تلوزیون فعال بشه
با تشکر
با سلام !

شما ابتدا باید آخرین نسخه نرم افزاری تلویزیون را از اینترنت دانلود کنید و سپس فایل موجود را بر روی یک کول دیسک زده و به پورت USB متصل نمایید . چون زمانی که گزینه آپدیت را در تلویزیون می زنید ، بلافاصله پیغام USB CHECK مبنی بر اتصال کول دیسک ظاهر می شود .

البته من نسخه نرم افزاری تلویزیون شما رو نمی دونم اما یک لینک میدم شاید بدردتون بخوره : لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اما شرط عقل حکم می کنه که تمامی این کارها رو به تکنسین مربوط بسپارید !!!

Castiel
2012/11/03, 20:40
با چند تا اسمارت تی وی و محصولی مثل Cinema 3D ال جی کار کردم و همشون در مورد فرمت های قابل پشتیبانی مشکل داشتند و چاره ای هم وجود ندارد.
در مورد آپدیت در صورتی که شرکت سازنده، فریمور رسمی ارائه نکرده، از نصب نمونه های دیگر جدا خودداری کنید چون در صورتی که مشکلی به وجود بیاد، گارانتی هم باطل خواهد شد.

Arsn
2012/11/03, 21:06
با این که من در مقوله تلویزیون صاحب نظر نیستم ولی با شانس بالا میگم به مشکل میخورید ! این کار مثل بایوس زدن یک کارت روی کارت دیگه ، مثل زدن فریمویر یک گوشی روی گوشی دیگه و...

اصلا این کار را نکنید ، یه فیلم تبدیل کردن اونقدر سخت نیست که به خاطرش بزنید تلویزیون را به فنا بدید !

arsalan051
2014/02/08, 00:22
کسی میدونه برای مدل 40d6960 کدوم فایل آپدیت رو باید بگیرم؟؟؟
داخل منوی مخفی مدل رو زده ua40d6600 اما پشت تلویزیون نوشته ua40d6960
فایل آپدیت هر دو مدل رو گرفتم اما توی هر دوتا وقتی داره آپدیت میکنه تو 3 درصد تلویزیون خاموش و روشن میشه و میگه دوباره امتحان کنید.

Reza Eshraghi
2014/02/08, 07:13
کسی میدونه برای مدل 40d6960 کدوم فایل آپدیت رو باید بگیرم؟؟؟
داخل منوی مخفی مدل رو زده ua40d6600 اما پشت تلویزیون نوشته ua40d6960
فایل آپدیت هر دو مدل رو گرفتم اما توی هر دوتا وقتی داره آپدیت میکنه تو 3 درصد تلویزیون خاموش و روشن میشه و میگه دوباره امتحان کنید.

سلام ارسلان جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر تاپیک قدیمی و زیر خاکی آوردی بالا ! به تاریخ استارت تاپیک دقت کن عزیز دل ! تاپیک مربوط به نزدیک به دو سال پیش هست و در تاپیک دیگران هم پست دادی !!
لطفاً در همین بخش مشاوره و راهنمایی قسمت صوت و تصویر تاپیک بزنید اساتید عزیز بخش در خدمت شما هستند ! @};-