PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محاسبه ی برق مصرفی کامپیوتر

Reza Y
2012/05/21, 10:04
درود!
شما میتونید با استفاده از ادرس زیر،برق مصرفی کامپیوتر خودتون رو حساب کنید.
محاسبه ی برق مصرفی کامپیوتر:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. s%2fpowersupply.jpg
البته دوستان توجه داشته باشن که مقداری که میگه به صورت ریل هست یعنی با توجه به استاندارد پاور باید مقدار بیشتری رو انتخاب کنید!
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

rajah
2012/05/21, 10:42
درود!
شما میتونید با استفاده از ادرس زیر،برق مصرفی کامپیوتر خودتون رو حساب کنید.
محاسبه ی برق مصرفی کامپیوتر:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. s%2fpowersupply.jpg
البته دوستان توجه داشته باشن که مقداری که میگه به صورت ریل هست یعنی با توجه به استاندارد پاور باید مقدار بیشتری رو انتخاب کنید!
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با تشکر از شما
دوست عزیز بصورت تقریبی محاسبه می کنه و حدود 40 وات کم می ده
بهتره برای محاسبه میزان ولتاژ مصرفی از سایت همون منبع تغذیه ای که دارید استفاده کنید چون بصورت کاملا دقیق محاسبه می کنه تازه تمامی آیتم های احتمالی برای کار شما هم توش گنجونده شده

Amir99
2012/05/21, 14:20
من محاسبه کردم ولی با نرم افزار خود شرکت گرین اختلاف زیادی داره! ای کاش تو نرم افزار گزینه" آیا اورکلاک می کنید" هم بود تا تیک می زدم.

reza shemirani
2012/05/21, 15:32
من محاسبه کردم ولی با نرم افزار خود شرکت گرین اختلاف زیادی داره! ای کاش تو نرم افزار گزینه" آیا اورکلاک می کنید" هم بود تا تیک می زدم.

شما می توانید از سایت عقیق رایانه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بر روی ماشین حساب کلیک کنید و توان سیستم را براساس پاورهای انرمکس
محاسبه فرمایید . در این برنامه, قابلیت در نظر گرفتن اورکلاک پردازنده هم وجود دارد .

Reza Y
2012/05/21, 16:47
دوستان اگه شما موارد دیگه ای هم سراغ دارید تو این پست اضافه کنید!

rajah
2012/05/21, 19:05

نرم افزار شرکت گرین خیلی دست بالا خروجی می ده و دقیق نیست پس روش حساب نکن
برای محاسبه می تونید به سایت شرکت های corsair (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)،coolermaster (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on.com/)،thermaltake (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on.com/)،enremax (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on.com/) مراجعه کنید

Hamed-Lion
2012/05/22, 08:28
بهترین سایت محاسبه توان مصرفی ، eXtreme (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***on.com/psucalculatorlite.jsp) هست که متغیر های زیادی رو میتونید توش انتخاب کنید . توضیجاتش رو خوب مطالعه کنید و پارامترها رو مشخص کنید ، مقدار پاور مورد نیاز رو به شما اعلام میکنه .