PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مادربورد ecs x48t-a

hamidparsafar
2012/05/19, 15:51
با سلام خدمت دوستان ، چند روزی دنبال مادربورد 775 اینتل با پشتیبانی از رم DDR3 هستم ، یکی از دوستن این بوردو داره و میگه 120 :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ELITEGROUP ECS BLACK SERIES X48T-A
م واسه اورکلاک میخوامش ، به نظر شما به درد اور میخوره یا نه؟

Poorya_Lion
2012/05/19, 16:22
نه بیارش بده به من ، اصلاً چه معنی داره برد x48 بگیری ؟ =))
نه به دور از شوخی ، اگر خودت از خریدش پشیمون شدی این دوستت رو به من کانکت کن من ازش می خرم...
منم برای اور می خوام. چیپ x48 برای اور 775 خیل خوبه البته quad core ها رو که 45 نانومتری هستند خوب نمی تونه اور کنه . می گم خوب منظورم این نیست که اصلاً نمی تونه هاااااا !!! مثل p45 نمی تونه ولی core 2 duo و dual core رو مثل بنز می زنه ، رم ها هم چون DDR3 هستند اسکور خوبی می دن . اگه می خوای خونگی اور کنی کارت با x38 یا p45 هم راه می افته ولی زیر نتیروژن این یه چیز دیکست.
در کل همه چیزایی که بالا گفتم فقط به چیپ ست بر می گشت ، حالا می ریم سر برندش ، که الایت هستش ... برندش زیاد تاپ تاپ نیست ...
خلاصه اگه نخواستی من 120 یا بالاتر هم هستم.

hamidparsafar
2012/05/19, 22:14
گویا همه از این پست ناراحت شدن و منم حذفش کردم ، حالا که کار ما با p45 راه میفته نظرتونو راجع به این مادربورد موجود بگید : اون x48 هم واسه شما، لینکش میدم به شما،اینم یه بورد دیگه :ASUS P5P43 TD PRO با قیمت 110 ،
نمیدونم چرا وقتی پست رو حوندم بهم برخورد !!!!! شاید بد خوندمش!
foxconn p43ap
کلا مادربوردهای فاکس ارزش خرید داره ، در هر صورت اگه از من رنجیده خاطر شدین معذرت میخوام ، فقط خواهشا جدی تر راهنمایی کنید.
ممنون از شما

Poorya_Lion
2012/05/20, 08:29
گویا همه از این پست ناراحت شدن و منم حذفش کردم ، حالا که کار ما با p45 راه میفته نظرتونو راجع به این مادربورد موجود بگید : اون x48 هم واسه شما، لینکش میدم به شما،اینم یه بورد دیگه :ASUS P5P43 TD PRO با قیمت 110 ،
نمیدونم چرا وقتی پست رو حوندم بهم برخورد !!!!! شاید بد خوندمش!
foxconn p43ap
کلا مادربوردهای فاکس ارزش خرید داره ، در هر صورت اگه از من رنجیده خاطر شدین معذرت میخوام ، فقط خواهشا جدی تر راهنمایی کنید.
ممنون از شما

والا من که پستتون رو ندیدم ، ولی اگه به من فحش دادید یا الان دارید می دید اشکال نداره ، آقا ما زیاد از این ها خوردیم !!! شایدم روی سخنتون با من نبوده. دوستان می تونند مراتب ارادتشون رو به بنده توی پروفایل یا پ.خ بفرستند ;) =)) ببخشید دیگه من یکم شوخم. باز اگه اساعه ادب شد و باعث رنجش کسی شدم عذرخواهی می کنم.
اما در رابطه با برد ASUS P5P43 TD Pro ، چیپش p43 هستش. ببینید اگر بخوایم قدرت مانور اورکلاکر و راحتی و استیبل بودن اورکلاک رو توی چیپ ها دسته بندی کنیم ، به این شکل می شن : X48 بعد P45 بعد X38 بعد p35 p43 . دو چیپ آخر توی اور فاصلشون خیلی زیادتر از چیپ های اول تا سوم هستند.
که معمولاً رکوردهای برتر دنیا با 3 مورد اول هستش ولی این داستان برای اکستریم اورکلاکینگ هستش نه اورکلاک منطقی و کاربردی . توی اورکلاک منطقی و کاربردی شما خنک کنندت محدودت می کنه و نمی گذاره از یک حدی بالاتر بری و همون فرکانسی که X48 می تونه بهش برسه ، p43 هم به همون می رسه. مثلاً با ایرکولینگ ثابت CPU E5700 رو تا 3.8 GHz اگه روی p43 اور کنی با x48 هم تا همون جا یا فوقش 30-40 مگاهرتز بالاتر می ری . ولی x48 چون تعداد فاز بیشتری برای پردازنده داره با ولتاژ کمتری سیستم رو استیبل می کنه . مثلاً روی x48 به vcore ولتاژ 1.35 می دی برای استیبل شدن ولی روی p43 ولتاژ 1.38 .
فاکس کان رو به جز بردهای بلادریج و Black Ops به هیچ کس توصیه نمی کنم راجبش هم صحبت نمی کنم. سوکت های پردازنده بردهای فاکسکان ساخت خود شرکت فاکس کان هستش که تاحالا خیلی به من ضرر زده.
لب کلام ، اون اسوس p43 رو اگه من بخوام بخرم حداکثر 100 بابتش پول می دم ، فاکسکان p43 رو حداکثر 65 تا 70 و الایت x48 رو تا 130 - 140 هم می شه روش فکر کرد.

.hamed
2012/05/23, 15:11
با تشکر از پوریای عزیز بابت مطالب کامل و مفیدشون.
با این شرایط همون زوری که پوریای عزیز اشاره کرد چیپهای x48 ,p45 بهترین گزینه برای آورکلاک هستن.
و اما مقوله خرید:
شما بهتره که یک سقف بودجه تعیین کنید تا در این رنج قیمتی بهترین گزینه معرفی بشه.