PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مراحل بازی ها

Hessam
2012/05/18, 09:53
دوستان؛
بازی بتمن - آرکهام سیتی رو من تا 48% رفتم! الان توی نقشه ی بازی چیزی نیست.
باید چکار کنم دیگه؟ البته توی نقشه یه علامت ! هست که میرم اونجا چیزی نیست.
لطفاً راهنمایی کنید.

Reza Y
2012/05/18, 11:31
بگو ببینم قسمت موزه رو تموم کردی؟که اولش یک دایناسور هست؟ جایی هستی که باید موزه رو ترک کرد؟اگه اونجایی وقتی میایی بیرون یک سری رد پا هست که با اون حالت دیدن مخصوص بتمن میتونی پیداشون کنی و از جلوی موزه باید دنبال رد پا ها باشی!

Hessam
2012/05/18, 12:13
بگو ببینم قسمت موزه رو تموم کردی؟که اولش یک دایناسور هست؟ جایی هستی که باید موزه رو ترک کرد؟اگه اونجایی وقتی میایی بیرون یک سری رد پا هست که با اون حالت دیدن مخصوص بتمن میتونی پیداشون کنی و از جلوی موزه باید دنبال رد پا ها باشی!

بله. خیلی وقته که رد کردم.

Reza Y
2012/05/18, 12:19
جلو تر از این قسمت گیر کردی؟نشونه هاشو بگو تا رات بندازم!

Hessam
2012/05/18, 15:34
اینم دو تا عکس:

توی عکس دوم، قسمت Loading هست و هنوز به این قسمت نرسیدم!

عکس 1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

عکس 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

من تا اون قسمتی پیش رفتم که هی می رفت پیش یه تلفن عمومی و با یارو صحبت می کرد و باید با نشانگر موس و سیستم جی پی اس مکان اون شخص رو پیدا می کرد!
مکان اون شخص رو پیدا کرد و اون نوار پروسه اش پر شد!
تا به اینجای کار الان رسیدم و هیچ خبری نیست!

Reza Y
2012/05/18, 20:46
ببین برادر من این ماموریتی که شما ور داشتی جزو ماموریت های فرعی بازی هست من اصلا به این ماموریت ها توجهی نکردم و بازی رو با همون داستان اصلی پیش بردم از این جا میگم که صفحه لودینگی شما داشتی از نمای اون مرد من اصلا ندیدم خلاصه که تو این بازی ماموریت های آزاد بیشماری هست که شامل داستان اصلی بازی هم نمیشن انجام اونها هم لزومی نداره و میتونید راحت از کنارشون رد شید البته من بازی رو با کنسول تموم کردم شاید نسخه کنسولی کمی متفاوت باشه که البته بعید میدونم

Hessam
2012/05/18, 20:53
ببین برادر من این ماموریتی که شما ور داشتی جزو ماموریت های فرعی بازی هست من اصلا به این ماموریت ها توجهی نکردم و بازی رو با همون داستان اصلی پیش بردم از این جا میگم که صفحه لودینگی شما داشتی از نمای اون مرد من اصلا ندیدم خلاصه که تو این بازی ماموریت های آزاد بیشماری هست که شامل داستان اصلی بازی هم نمیشن انجام اونها هم لزومی نداره و میتونید راحت از کنارشون رد شید البته من بازی رو با کنسول تموم کردم شاید نسخه کنسولی کمی متفاوت باشه که البته بعید میدونم

نه بعید می دونم. مراحل اصلی بازیه. اون علامت تعجب هدف نقشه بود که من برداشتم. میشه دوباره گذاشت.

Reza Y
2012/05/18, 20:58
شما بیا سوالت رو تو انجمن بازی سنتر هم مطرح کن اونجا جواب میگیری!

alim2
2012/05/19, 10:17
نزدیک جسد که شدی اول صورتش رو اسکن کن بعد کنارش چاقوی جراحی اسکن کن بعد باید بری دنبال ردخون ((البته همه ان کارا بادید مخصوص بتمن))

Hessam
2012/05/19, 10:42
نزدیک جسد که شدی اول صورتش رو اسکن کن بعد کنارش چاقوی جراحی اسکن کن بعد باید بری دنبال ردخون ((البته همه ان کارا بادید مخصوص بتمن))

مرسی. ولی اینجا رو هم رد کردم. رد خون رو هم اسکن کردم و تموم شد. چندین جا رد خون بود و اون یارو رو هم از طریق تلفن ردش رو گرفت و تموم شد!
دیگه نمی دونم کجا باید برم.

demigod
2012/05/20, 18:00
در این قسمت که علامت تعجب داره شما بگرد یه جسد دیگه هم پیدا می کنی.....
4 جای این نقشه کل جسد هست بگرد بعدش باید بری برای هدف اصلی که فکر کنم یکم زیادی سختت بشه...
حالا بگرد جسدا رو پیدا کن به منم رسیدی بگو کارت رو انجام میدم

sajjadsa
2012/05/21, 12:43
آقا من همون اول بازی گیر کردم پلیز کمک!
دنبال میستر فریز میگردم. همونجا که باید دنبال سرد ترین نقطه شهر بگردی ...
ساختمون رو پیدا میکنم اما نمیتونم وارد شم. یه در هست که که دستگاه بالاشو شارژ میکنم یه ذره بیشتر در باز نمیشه ... دیگه هرکار کردم حریف نشدم ...

Hessam
2012/05/21, 13:25
در این قسمت که علامت تعجب داره شما بگرد یه جسد دیگه هم پیدا می کنی.....
4 جای این نقشه کل جسد هست بگرد بعدش باید بری برای هدف اصلی که فکر کنم یکم زیادی سختت بشه...
حالا بگرد جسدا رو پیدا کن به منم رسیدی بگو کارت رو انجام میدم

شما نمی تونی از توی خود نقشه بهم دقیق نشون بدی یا حداقل محدوده ای که باید بگردم؟!
من دو ماهه گیر کردم و اینور و اونور میرم! ولی چیزی پیدا نکردم!

demigod
2012/05/22, 16:54
نه متاسفانه حسام . من این بازی رو 3 ماه پیش 100٪ انجام دادم
فقط چون خیلی چتر شدم تا از این مراحل عبور کنم
شما به این یارو که ماسک داره و بالای پشت بوم هاست رسیدین دیدینش؟
1کیش در کنار همونه جایی که خبر نگاره رو نجات میدین دقیقا روی ساختمان رو بروتون
3تا علامت داره باید بگردی

demigod
2012/05/22, 16:56
سجاد عزیز شما باید زیر همون در تیک بزنی و رد بشی...
منظورم همون حرکتی که هنگام دویدم می خوابه و تکل میزنه منظورم این حرکته
با این حرکت از زیر در رد میشین

سوال دیگه ای بود در خدمتم

Hessam
2012/05/22, 17:46
نه متاسفانه حسام . من این بازی رو 3 ماه پیش 100٪ انجام دادم
فقط چون خیلی چتر شدم تا از این مراحل عبور کنم
شما به این یارو که ماسک داره و بالای پشت بوم هاست رسیدین دیدینش؟
1کیش در کنار همونه جایی که خبر نگاره رو نجات میدین دقیقا روی ساختمان رو بروتون
3تا علامت داره باید بگردی

اینجوری فایده ای نداره! من کسی رو ندیدم با ماسک روی پشت بوم ها!!!
خیلی وقته که گیر کردم! احتیاج به یه راهنمایی کاملاً دقیق و حساب شده دارم!
ضمن اینکه من تمام اسلحه ها؛ به جز اسلحه ی شماره ی 11 رو گرفتم. یعنی اسلحه ی 11 رو ندارم! بقیه رو دارم!
اسلحه ی 11 کجاست؟
اینم عکس نقشه ای که واسه بازیم هست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و نمی دونم باید کجا برم؟

demigod
2012/05/22, 22:11
دوست عزیز جناب حسام خان گفتم که من الان این بازی رو ندارم
اما تا جایی که یادم میاد جسد شماره 2 کنار همون جایی که ونه کیتی کت و بی خانه مان هاست قرار داره
و جسد شماره 3 رو هم فکنم مزدیکی های مستر فریز

sajjadsa
2012/05/23, 13:33
نمیدونستم همچین حرکتی هم داره ... دستت درد نکنه ...

demigod
2012/05/23, 16:33
خواهش میکنم یه سری حرکات هم داره...
حتی توی حرکت های آخری که صحنه میشه میشه کاری کرد که بهتری حرکت رو بزنین

sajjadsa
2012/05/31, 12:39
اینجوری فایده ای نداره! من کسی رو ندیدم با ماسک روی پشت بوم ها!!!
خیلی وقته که گیر کردم! احتیاج به یه راهنمایی کاملاً دقیق و حساب شده دارم!
ضمن اینکه من تمام اسلحه ها؛ به جز اسلحه ی شماره ی 11 رو گرفتم. یعنی اسلحه ی 11 رو ندارم! بقیه رو دارم!
اسلحه ی 11 کجاست؟
اینم عکس نقشه ای که واسه بازیم هست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و نمی دونم باید کجا برم؟

دوست عزیز اینطور که به نظر میاد شما خط داستانی رو تموم کردی. اما شهر آرکام ماموریت جانبی و راز و رمز زیاد داره که میتونی با اونا سرگرم بشی.
در مورد اون دوتا دایره دو نقشه یکی مربوط به ماموریت جانبی Dead shot هست. توی محوطه اون دایره بالاییه باید بگردی روی پل شکسته یه جسد پیدا کنی. خط تیر و بگیر و یه سر نخ از اون پیدا کن.
دایره پایینه رو هم باید بری از سمت دریا از روی بقایای کشتی با نارنجکی که مستر فریز داده یه توده یخ رو آب درست کنی و بری سمت دیوار شکننده. منفجرش کنی. اونجا میتونی نورا زن مستر فریز رو پیدا کنی.
در مورد اون شخص نقاب پوش هم من خودم با گشتن هام توی شهر میدیم از بالای پشت بوم ها نگام میکنه. یه لباس نینجا مانند داره. وقتی میرم پیشش یه چیزی میگه و روی زمین یه علامت میذاره و نا پدید میشه. تا حالا 3 بار باهاش روبرو شدم اما سر نخ دیگه ای تا حالا ازش ندارم.

من خودمم دوتا سوال دارم.
یکی الان نورا رو پیدا کردم اما وقتی میخوام برم به مستر فریز خبر بدم دری که همیشه میرفتم ازش یخ زده. هیچ راه دیگه ای هم پیدا نمیکنم. چجوری باید برم تو؟
یکی هم اینکه بعضی دیوار های شکننده هم سطح زمین نیستن و کمی بالاترن. اینا رو باید چجوری خراب کنم؟

alim2
2012/05/31, 14:09
مراحل آموزش رو تموم کردی یا نه

sajjadsa
2012/05/31, 22:53
فقط سری اول رو که آپگرید batclaw بهم داد ... باید بقیشوم برم که اسلحه لازم رو بهم بده؟

Hessam
2012/06/01, 13:20
دوست عزیز اینطور که به نظر میاد شما خط داستانی رو تموم کردی. اما شهر آرکام ماموریت جانبی و راز و رمز زیاد داره که میتونی با اونا سرگرم بشی.
در مورد اون دوتا دایره دو نقشه یکی مربوط به ماموریت جانبی Dead shot هست. توی محوطه اون دایره بالاییه باید بگردی روی پل شکسته یه جسد پیدا کنی. خط تیر و بگیر و یه سر نخ از اون پیدا کن.
دایره پایینه رو هم باید بری از سمت دریا از روی بقایای کشتی با نارنجکی که مستر فریز داده یه توده یخ رو آب درست کنی و بری سمت دیوار شکننده. منفجرش کنی. اونجا میتونی نورا زن مستر فریز رو پیدا کنی.
در مورد اون شخص نقاب پوش هم من خودم با گشتن هام توی شهر میدیم از بالای پشت بوم ها نگام میکنه. یه لباس نینجا مانند داره. وقتی میرم پیشش یه چیزی میگه و روی زمین یه علامت میذاره و نا پدید میشه. تا حالا 3 بار باهاش روبرو شدم اما سر نخ دیگه ای تا حالا ازش ندارم.

من خودمم دوتا سوال دارم.
یکی الان نورا رو پیدا کردم اما وقتی میخوام برم به مستر فریز خبر بدم دری که همیشه میرفتم ازش یخ زده. هیچ راه دیگه ای هم پیدا نمیکنم. چجوری باید برم تو؟
یکی هم اینکه بعضی دیوار های شکننده هم سطح زمین نیستن و کمی بالاترن. اینا رو باید چجوری خراب کنم؟

درسته. مراحل اصلی بازی تموم شده.
اون جسد روی پل هم اسکن کردم. اون مرد نقابدار رو تازه فهمیدم. اونم خیلی وقت پیش. دیدم و اون علامت رو گذاشت روی اون ساختمون و رفت!
الان بازی دقیقاً شده 50%!

demigod
2012/06/01, 13:51
من خودمم دوتا سوال دارم.
یکی هم اینکه بعضی دیوار های شکننده هم سطح زمین نیستن و کمی بالاترن. اینا رو باید چجوری خراب کنم؟[/quote]

خب ببین شما پرواز کن بعد برو بکوب به اون دیواره ها و متلاشیشون کن
و مستر فریز شما بیاد از دری که پایین خونه و جایی که رو به ئریاست استفاده کنی
چطور بهت بگم ببین اون قسمتش هست که خونه مستر میخوره به دریا و راه پله داره ها...
از اون قسمت باید وارد شی بری پایین خودت می فهمی

demigod
2012/06/01, 13:56
فقط سری اول رو که آپگرید batclaw بهم داد ... باید بقیشوم برم که اسلحه لازم رو بهم بده؟

بله بهتر هست که تمام آموزش ها رو سریعا به پایان برسونی و اون وقت که میفهمی چا حالی میده بازی با همه اسلحه هاش :دی

مراحل اصلی بازی زیاد جذابیت ندارن شما dead shot و بکش بعدش برو به قسمت تلفن ها... باید اسمش رو یادم نیست رو بگردی از روی خط تلفن ها و شکارش کنی...
یه چیز دیگه ریدلر رو هم اگه بتونین شکارش کنید واقعا بازی رو تازی می فهمی چی هست...
داستان فرعی بازی منحصرا به ریدلر بر میگرده...
من 100% بازی رو رفتم ریدلر رو هم ترکوندم
یه چیز عجیب غریبی شده بودم
سوال دیگه در خدمتم؟؟؟

sajjadsa
2012/06/01, 18:44
درسته. مراحل اصلی بازی تموم شده.
اون جسد روی پل هم اسکن کردم. اون مرد نقابدار رو تازه فهمیدم. اونم خیلی وقت پیش. دیدم و اون علامت رو گذاشت روی اون ساختمون و رفت!
الان بازی دقیقاً شده 50%!

کلا تو شهر آرکام ول بچرخی خیلی چیزا اتفاق میافته ... من الان 53 درصد هستم ...

بله بهتر هست که تمام آموزش ها رو سریعا به پایان برسونی و اون وقت که میفهمی چا حالی میده بازی با همه اسلحه هاش :دی

مراحل اصلی بازی زیاد جذابیت ندارن شما dead shot و بکش بعدش برو به قسمت تلفن ها... باید اسمش رو یادم نیست رو بگردی از روی خط تلفن ها و شکارش کنی...
یه چیز دیگه ریدلر رو هم اگه بتونین شکارش کنید واقعا بازی رو تازی می فهمی چی هست...
داستان فرعی بازی منحصرا به ریدلر بر میگرده...
من 100% بازی رو رفتم ریدلر رو هم ترکوندم
یه چیز عجیب غریبی شده بودم
سوال دیگه در خدمتم؟؟؟

اولا مرسی برا وقتی که میذاری.
من اون یارو Zsas رو که با تلفن کار میکرد رو دستگیر کردم ...
Deadshot رو هم آمارشو گرفتم ...!
برای ریدلر باید چیکار کنم؟ باید همه معماهای سطح شهرشو کامل کنم؟ آخه بعضی معماهاش خیلی غیر منطقیه ... آیا باید چند نفره حل بشه؟
مثلا من رو یه دکمه وایمیستم و باید یه دکمه دیگه هم مثلا رو دیوار فشرده بشه ... خب اون یکی رو باید چجوری فشار بدم؟ با batrang که جواب نداد ...
سوال بعدیم برای این Identity theft یا همون سارق هویته ... اونو چیکار کنم پیش بره من فقط یه بار یکی رو نجات دادم گفت یارو خیلی شبیه بروس وینه ... دیگه بازی ماموریتی در این رابطه بهم نداد ...

demigod
2012/06/01, 19:03
خب اونجایی کهمیگه شبیه بروس وین هستی باید تک تک خیابون ها رو زیر پا بذاری و جاهایی که حتی فکرشم نمیکنی بعدی رو پیدا می کنی...
در رابطه با ریدلر باید بگم که بله همه رو باید زی کنی.. و تازه به جاهایی میرسی که باید افراد رو واقعا سخت آزاد کنی..
حالا موضوع بعدی dead shot رو بکش به صورتی که نفهمه... خب بفهمه هم مهم نیست :دی
بعدش یه چند تایی نکته جالب هم داره.. شما مثلا می تونید واسه اینکه همه کارکتر های بتمن رو شکار کنید باید همه کاری انجام بدین..
ببینید مثالا روی ساختمونی که لباس خودت رو بر داشتی.. رو بروش یا بهتر بگم جلو ساختمان کلیسا یه ساختمون هست برو روش یه وسیله هست برش داری بیهوش میشی و مرحله خوبیه که خودش 5% بازیه

سوال دیگه ای باشه در خدمتم..
هر بازی که کرده باشم رو خوشحال مشم کمک کنم

wowowo
2012/10/24, 19:31
با سلام

بازی جدید
Medal of Honor Warfighter رو کارت گرافیک geforce 8400 اجرا میشه ؟؟

sajjadsa
2012/10/24, 23:54
مدال جدید متاسفانه امتیاز های خیلی ضعیفی گرفته از منتقدا ...

Beni7192
2012/10/25, 09:58
حداقل سیستم مورد نیاز

CPU: 2.2 GHz dual core Intel or AMD CPU with 2.4 MB cache
RAM: 2GB of system memory
Graphics: DirectX 10 compatible card with 512 MB RAM or more. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
Operating system: Windows Vista
DirectX compatible sound card
8 GB of hard drive space

سیستم پیشنهادی

CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor, Core i5 or Phenom X4 or equivalent
RAM: 4GB
Graphics: DirectX 10 or DX11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
Operating system: Windows 7 64-bit
DirectX compatible sound card
8 GB of hard drive space