PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاطره های سری بازی های fifa و pes

Hessam
2012/05/17, 12:44
سلام
دوستان؛ خاطره هایی که با دو بازی از سری بازی های fifa و pes دارید، اینجا شرح بدید تا دور هم یادی از گذشته ها و خاطرات خوبش کنیم!
به یاد اون قدیم ها که لحظه لحظه اش برای من و شما خاطره بود و هست!;)
می تونه این خاطره گل زیبا، پاس گل، حرکات عجیب و ... باشه!
لحظات خوشی که با دوستان یا آشنایانتون داشتین و ...
کلاً هر خاطره ای که مربوط به این دو بازی میشه.

Hessam
2012/05/17, 12:57
اولین خاطره رو من میگم!
یادم میاد که با دوستم 5 سال پیش داشتیم فیفا 2006 بازی می کردیم. با هم توی یه تیم (برزیل) بودیم و تیم حریفمون فرانسه (فینال یه کاپ بود)! بازی کاپ بود و یک - یک مساوی بودیم!
دقیقه 93 بود! 3 دقیقه وقت اضافه هم بود! کرنر گرفتم من روی شوتی که به سمت دروازه بان فرانسه (بارتز) زدم! بارتز دفع کرد و رفت توپ به کرنر!
ضربه کنر رو دوستم (علیرضا) سانتر کرد روی دروازه! مدافعان فرانسه توپ رو با ضربه ی سر برگشت دادن به سمت پشت خط قوس 18 قدم!
من شدم نشانگر بازیکن روبرتو کارلوس! همیشه با صفحه کلید بازی می کنم. توپ روی هوا رسید به سه متری پشت خط قوس 18 قدم. توپ که همچنان روی هوا بود و سر ضرب با روی پا با روبرتو کارلوس شوت زن، خیلی محکم و سریع زدم کُنج دروازه (سمت راست) و قشنگ چسبید به تور!!! بارتز هم هر چی پرید، به توپ نرسید!! آنچنان از خوشحالی پریدم که کمرم تا دو روز درد می کرد!!!!!! هر دومون هم دیگه رو نگاه کردیم و گفتیم گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــل!!!!!!!!!!!!!!!!!! اشک تو چشمانم جمع شده بود از خوشحالی! اشک شوق بود! خیـــــــــــــــــــــــ ــــلی حال داد! زیباترین گل عمرم رو اون روز زدم!! دقیقه 93! 2-1 بازی رو بردیم و کاپ رو گرفتیم!
یادش بخیر! دیگه مثل اون روز گل به اون زیبایی نزدم!!!! هر چند که هزاران هزار بازی بعد از اون انجام دادم و همینجور الا آخر که هنوزم بازی می کنم. ولی کم. دیگه مثل 5 سال پیش از بازی کردن لذت نمی برم!
پی اس 12 هم که امسال خیلی خراب کرد! و هر دو ماه یه بار، یه نیم ساعت بازی می کنم. فیفا 12 رو هم هفته دو بار تقریباً!

amir_16
2012/05/17, 13:04
یامه همیشه ب دوستام میرفتیم گیم نت و pes 6 شرطی بازی میکردیم چه کیفی میداد

Castiel
2012/05/17, 13:07
اولین خاطره برمیگرده به فیفا 2005 و تیم ناشناخته و البته تعطیل شده Kidderminster
این تیم دسته سوم انگلیس را آوردم لیگ برتر انگلیس و قهرمانی جام حذفی انگلیس را با برد آرسنال به دست آوردم، بازی در وقت معمول 2-2 مساوی شد ولی در دو نیمه وقت های اضافی 5-3 بردم. اون زمان شاید روزی 12 ساعت فیفا بازی میکردم. تیمهایی مثل اورتون و استون ویلا را هم 7 تایی کرده بودم! یادش بخیر

Hessam
2012/05/17, 13:13
اولین خاطره برمیگرده به فیفا 2005 و تیم ناشناخته و البته تعطیل شده Kidderminster
این تیم دسته سوم انگلیس را آوردم لیگ برتر انگلیس و قهرمانی جام حذفی انگلیس را با برد آرسنال به دست آوردم، بازی در وقت معمول 2-2 مساوی شد ولی در دو نیمه وقت های اضافی 5-3 بردم. اون زمان شاید روزی 12 ساعت فیفا بازی میکردم. تیمهایی مثل اورتون و استون ویلا را هم 7 تایی کرده بودم! یادش بخیر

من بیشتر!!!
از صبح تا شب فقط بازی!! 8 صبح شروع می کردم تا 11 شب! دوباره فردا 8 صبح تا 11 شب!!!! دوباره فرداییش 8 صبح تا 11 شب!!! و همینجور الا آخر!!! زندگیم شده بود بازی! چشمام از هدقه داشت می زدن بیرون! مویرگ های چشمم می زد بیرون!
دیوانه وار می نشستم و بازی می کردم! یادش بخیر. چه خاطرات و دورانی بود!
از هیچ چیز دیگه ای به جز بازی کردن، لذت نمی بردم! قبلش هم پلی استیشن یک داشتم و فقط بازی می کردم! اون بیشتر 6-7 صبح می نشستم ناشتا پای بازی تا موقع ناهار دوباره بعد از ناهار تا آخر شب و قبل از شام و بعده شام!
خلاصه اینکه پیره بازی های کامپیوتر هستیم و بازی زیاد تموم کردیم!