PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا شما در تمايشگاه تجهيزات و لوازم عکاسی و تصويربرداری شرکت می کنید ؟

Ali Fatehi
2012/05/14, 08:09
سلام همین طور که می دانید یکی از جشواره های معروف در صنعت عکاسی نمایشگاه
Digital Imaging Festival Iran است که امسال در 2 تا 5 خرداد و در ساعت 12 تا 20 شب در مصلی تهران برگذار می شود.

آیا دوستان سخت افزاری دوست دارند در این جشنواره شرکت کنند ؟ و یا شرکت می کنند ؟ شاید حضور در این نمایشگاه باعث شود همدیگر را از نزدیک ببینیم

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Editor In chief
2012/05/14, 08:13
به نظرم با وجود اينکه نمايشگاه هاي ما ديگر آن کارايي را ندارد اما حضور در اين نمايشگاه براي ديدار دوستانه خالي از لطف نيستش. فقط بايد ببينم که برنامه نمايشگاه کامپيوتکس امسال چگونه مي‌شود چون ممکن است در اين تاريخ حضور نداشته باشم.

saeid6574598
2012/05/14, 08:35
خیلی دوست دارم بیام اما متاسفانه تا آخر تیر ماه گرفتارم ! متاسفانه مشکل اکثر مردم ، همین دوری راه و مشغله های کاری است . انشاالله بعد از تیرماه ، خدمت می رسم . جای خالی همه رو پر کنید .

Ali Fatehi
2012/05/14, 10:49
به نظرم با وجود اينکه نمايشگاه هاي ما ديگر آن کارايي را ندارد اما حضور در اين نمايشگاه براي ديدار دوستانه خالي از لطف نيستش. فقط بايد ببينم که برنامه نمايشگاه کامپيوتکس امسال چگونه مي‌شود چون ممکن است در اين تاريخ حضور نداشته باشم.

بله درست . لطفش دیدن دوستان است.

مگر نمایشگاه تایوان از 31 می تا 4 ژوئن نیست . اما اگر تاریخش جور در امد 3 تا 5 خرداد تهران باشی خیلی دوست دارم ببینمت.

خیلی دوست دارم بیام اما متاسفانه تا آخر تیر ماه گرفتارم ! متاسفانه مشکل اکثر مردم ، همین دوری راه و مشغله های کاری است . انشاالله بعد از تیرماه ، خدمت می رسم . جای خالی همه رو پر کنید .

انشالله مشکلات حل بشه. اما خودمانیم مشکلات برای انسان هست ،پس.

Yaser_Aramesh
2012/05/14, 11:47
من خیلی دوست دارم بیام اما اینا چرا تو خرداد انداختن ؟؟ نمیخوان نوجوونای شهرستانی شرکت کنن ؟؟

حیف که امتحانات خرداد........حیف.......

Amoo
2012/05/14, 11:52
خیر شرکت نمی کنیم

VSH-Katana
2012/05/14, 11:54
به دلیل مشغله درسی خیر

Nahvizade
2012/05/14, 21:21
من كه حتما شركت مي كنم..