PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ستاد روحیه دادن به محصلین عزیز !

Arsn
2012/05/09, 21:51
نگران نباشید ! چیه از الان غم باد گرفتید ؟

ها ؟ قرار نیست بخورنتون که ! 40 تا دونه امتحانه که معلم از پاورقی ها سوال طراحی کرده ! همین ! درد هم نداره !

تهش اینه که تقلب میکنید ! میگی نه ! اشتباه میکنی !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

حتی اگر تجهيزاتتان را بگيرند ! بیخود !

حتی اگر تفتيش بدنيتان کردند !

تک تک لباسهايتان را وارسی کنند

شما را بی دفاع مقابل برگه امتحان بگذارند

باز هم ميتوانيد...!!!

کلاس خصوصی هم برای آموزش فنون تقلب قبول میکنم ! خواستید PM بدید !

با تشکر - استاد علیرضا !!!!!!!

Arsn
2012/05/09, 22:38
نمیخواید بگید که تقلب نمیکنید ؟!!!

شما شگردتون چیه ؟ به اشتراک بزارید !!!

من خودم یه ماشین حساب مهندسی دارم که گراف هم میکشه ! (3 سال پیش کادو گرفتم ) خیلی هم تابلو نیست ! قشنگ 2 سالی هست سر امتحانات حسابان ، جبر ، هندسه و... کمکم میکنه ! روش دوم خودم هم که شیوه قدیمی کاغذ لای جامدادی است ! کل فیزیک 3 را توش خلاصه میکنم :دی !

97239724

ATA
2012/05/09, 22:41
به این میگن تقلب بزرگ ....با تشکر

Amir99
2012/05/09, 22:57
منم یه ماشین حساب مهندسی دارم اونم مثل مال علیرضا زیاد تابلو نیست. کل مثلثات و فیزیک 3 و فرمولهاشو تو حافظه اش سیو کردم . نمیدونی چه حالی میده که!:))

Amir99
2012/05/09, 23:06
راستی علیرضا میخوای دو ماه تعطیل کنی بری واسه کنکور دیگه آره؟

Arsn
2012/05/09, 23:19
راستی علیرضا میخوای دو ماه تعطیل کنی بری واسه کنکور دیگه آره؟

تعطیل کردم ! چند روزی هست نمیام !

یه امشب را تفننی اومدم ! مثل آدمی که معتاده میگه فقط همین یه بار !

Castiel
2012/05/09, 23:28
من فقط از برگه ورود به جلسه استفاده میکردم. البته این دو ترم آخر خودمون باید پرینت میگرفتیم که من هم روی برگه a4 کامل پرینت می گرفتم تا فضای بیشتری داشته باشم!

Reza Y
2012/05/10, 10:49
یک شگرد خوب برای کسایی که مثل مدرسه ما دو نفری تو یک نیم کت میشینن من زیاد از این شگرد استفده میکنم سادست فقط سرتونو بزارید رو میز و وانمود کنید که غرق در امتحان شدید البته قبلش با هم میزیتون هماهنگ کنید که اونم همچین کاری کنه و توجه داشته باشید کسی که سمت بیرون میز میشینه سرش رو به سمت بیرون رو میز بزاره و کسی که داخل میشینه سرش رو به سمت مخالف رو میز بزاره و بعد جواب سوال ها رو برا هم آروم زمزمه کنید صدا منتقل میکنه در حد 7.1 کانال هیچ کسی هم متوجه نمیشه!! :))

+Aren
2012/05/10, 10:58
وقتی امتحان رو بد دادید:

Castiel
2012/05/10, 11:11
وقتی امتحان رو بد دادید:

روح الله جان اگر اینطوری باشه که نسل انسان روی کره زمین منقرض خواهد شد!

+Aren
2012/05/10, 12:26
روح الله جان اگر اینطوری باشه که نسل انسان روی کره زمین منقرض خواهد شد!
نه حسام جون!
منظورم این هست که دلت می خواد...
مثلا دلت می خواد آب شی بری تو زمین!
البته همه هم اینجوری نیستن! مثل خودم!

rre_za
2012/05/10, 19:20
والا راه برای تقلب خیلی زیاده... روش مورد علاقه من همراه بردن جزوه یا مثال حل شدست اونم به صورت کاملا قانونی...

من عمران عمران میخونم اکثر امتحان های محاسباتی بردن چارت ازاده :دی دیگه توی اون چارت هم جزوه خلاصه میکنیم... !!

عکس گرفتن از جزوه هم با گوشیه موبایل خیلی جواب میده!

راجع به تقلب با ماشین حساب هم بگم جدیدا سر امتحان های ما ماشین حساب هایی که قیافشون تابلو که حافظه دار هستن رو ریست میکنن...

توی زمینه ماشین حساب Casio 5800p رو پیشنهاد میکنم همه کار میکنه قیافه ساده ای هم داره

dr.zhivago
2012/05/10, 19:31
من تا اونجا که یادم میاد از کسی تقلب نزدم ولی پیش اومده که تقلب داده باشم ، در یه مورد هم ورقم رو تو امتحان نهایی زبان سوم راهنمایی با کسی عوض کردم تا اون بنده خدا قبول شد
فقط یادمه یه بار ادبیات امتحان داشتیم بیت دوم یه شعرو داده بودن که بیت اولشو بنویسیم من هر چی فکر کردم یادم رفت ، این بنده خدا که جلو ما نشسته بود و درسشم خیلی ضعیف تر از من بود خم شد یهو ناخواسته چشم من افتاد به ورقش و اول شعرو دیدم دیگه یادم اومد ، ولی عذاب وجدان گرفتم و از کارم ناراحت شدم ،الانم که یادم اومد ناراحت شدم .
خب وقتی آدم میتونه درسشو بخونه چرا تقلب کنه ؟

Beni7192
2012/05/10, 20:01
مهدی جان کدوم دبیرستان بودی؟

dr.zhivago
2012/05/10, 20:16
مهدی جان کدوم دبیرستان بودی؟

17 شهریور !
جوگی مله سابق !

Arsn
2012/05/10, 20:27
من معتقدم تقلب حق دانش آموز است !
افتخارم اینه که بغل دستی های من همیشه نمره 19 به بالا تو زبان میگیرند ! موقعی که اول بودم به سومی ها تقلب میرسوندم ! :دی
پارسال سر درس امتحان کامپیوتر سوالی درباره پایگاه داده اومده بود ، معلم ما هم اون را به بچه ها تدریس نکرده بود و هیچ کدوم بچه ها بلد نبودند ! ولی جالب اینجا بود که 95 درصد بچه ها که تو شعاع 10 متری من بودند 20 شدند !

به شدت تو فیزیک به تقلب نیاز دارم و هیچ وقت هم سر امتحان فیزیک شرایط تقلب پیش نمیاد ! واقعا حیفه ! چون با تمرین کردن خیلی میونه خوبی ندارم فرمول ها یادم میره و ماشالله فیزیک 3 ریاضی پر از فرموله ! فیزیک پیش از اون بدتره ! مشکل ماشین حسابم اینه که تمام حروف انگلیسی را نداره و نمیتونم فرمول ها را توش بنویسم !

Reza Y
2012/05/10, 22:19
آقا عذاب وجدان کدومه ... گل و بلبله تقلب بزنید بره از دیدگاه تکنولوژی هم ببینیم بازم همینه من همیشه سعی میکنم سر جلسه با بچه ها چینش هایی از جمله 2 Way crossfire الی 35 Way crossfire عمل کنیم که فریم بیشتری بگیریم :))

hamidparsafar
2012/05/10, 22:33
ما که کلا امتحاناتمون open book برگزار میشه و هرچیزی میتونیم با خودمون سر جلسه ببریم، فقط به مراقبها تذکر میدن که باهم مشورت نکنیم. با این حال کمتر پیش میاد کسی یا خودم 20 بگیره
دانشگاه باحالی داریم،نه! البته فقط گروه ما اونم در دوره ارشد به این نحو عمل میکنه ،
اما کلا تقلب نکنید ، به جز دانش آموزها که مجاز هستند ولی دانشجوها نباید تقلب بکنند ، می دونید چرا؟
جون پس فردا که میرن سر کار اونجا هم می خوان تقلب کنند و وضع ... میشه ایییییییییییییننننننننننن نن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beni7192
2012/05/10, 22:35
17 شهریور !
جوگی مله سابق !
من 15 خرداد بودم ولی خیلی از دوستام اونجا بودن!
چه سالی اونجا درس میخوندی؟

dr.zhivago
2012/05/10, 23:03
من 15 خرداد بودم ولی خیلی از دوستام اونجا بودن!
چه سالی اونجا درس میخوندی؟

یه 60 70 سال پیش

اسم دوستات چیه ؟ شاید پدرشونو بشناسم !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/18, 23:09
من خودم تا اول یا دوم (درست حضور ذهن ندارم) دبیرستان تقلب میکردم (الان دانشجو هستم)
نسبتا آدم مذهبی هستم
قبلا هم میدونستم تقلب حرومه ولی اون موقع خیلی جدی نشستم با خودم صحبت کردم که جواب این تقلب ها رو چه جوری میخوای بدی. تازه حق الناس هم هست.
دیدن استفتا مرجع تقلیدم (آیت الله مکارم) تو روزنامه هم مزید علت شد.
از اون به بعد دیگه تقلب نکردم (جز یک بار)
حتی وقتی دوستام میدیدن جلو یک سوال رو خالی گذاشتم جوابو بهم میگفتن ولی من نمینوشتم
اون یکبار هم بغل دستیم فقط بهم گفت یک عدد رو اشتباه نوشتم
به خاطر تقلب هام خدا منو ببخشه
از جنبه حق الناس هم همه باید ببخشن! حتی شما! لطفا ببخش!

VSH-Katana
2012/10/19, 00:12
جالبترین خاطره من از کمک به دوستان در سر امتحان متقلب(طراحان سوال تقلب کردن پس اونا باید حق الناس بدن)
امتحانات پیش دانشگاهی سر امتحان دفیرانسیل بود در نیم سال اول پس از برگه عوضی, همکارم نتونست برگه منو (خودش) پس بده و وقت هم برای ریاضیات طلاست و چون برگه دوم بود و بهش احتیاج داشتم پس بنده دست به کار شدم وسایلی که در اختیار داشتم یه کاپشن با جیب داخلی سوراخ (باعث دسترسی به بین دولایه کاپپشن میشد) و یک عدد برگه سفید, پس برگه رو داخل جیب به محل غیر قابل دسترسی درجیب درونی کاپشن راندم و گفتم که برگه دوم داخل جیب کاپشنم گم شده :دی (از اون به بعد اوتوبوس هم توی جیب کاپشن من گم میشد)
و چون مراقب توانایی دسترسی به برگه سفید رو پیدا نکرد یک برگه دوم رو برای من اوورد و به دلیل وقت از دست رفته 3 نمره کمتر از اون چیزی گرفتم که باید!
البته تو این جریان قیافه همکار بنده بسیار دیدنی وشوک زده بود

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/19, 00:17
جالبترین خاطره من از کمک به دوستان در سر امتحان متقلب(طراحان سوال تقلب کردن پس اونا باید حق الناس بدن)
امتحانات پیش دانشگاهی سر امتحان دفیرانسیل بود در نیم سال اول پس از برگه عوضی همکارم نتونست برگه منو (خودش) پس بده و وقت هم برای ریاضیات طلاست و چون برگه دو بود و بهش احتیاج داشتم پس بنده دست به کار شدم وسایلی که در اختیار داشتم یه کاپشن با جیب داخلی سوراخ (باعتث دسترسی به بین دولایه کاپپشن میشد و یک عدد برگه پس برگه رو داخل جیب به محل غیر قابل دسترسی راندم و گفتم که بگه دوم داخل جیب کاپشنم گم شده :دی
و چون مراقب توانایی دسترسی به برگه سفید رو پیدا نکرد یک برگه دوم رو برای من اوورد و به دلیل وقت از دست رفته 3 نمره کمتر از اون چیزی گرفتم که باید!
البته تو این جریان قیافه همکار بنده بسیار دیدنی وشوک زده بود

میشه نگارشش رو اصلاح کنی
من هیچی نفهمیدم!!!!!!!!!

expellite
2012/10/19, 00:19
جالب ترین خاطره اینه که یه بار معلم شیمیمون من و دوستم رو برای پرسش به پای تخته فراخواند! موقعی که می پرسید من جلوی چشمش جواب سوال رو به دوست میگفتم!!!! بعدش هم هر دو مون 20 گرفتیم!